PDA

View Full Version : Господи обичам я с цялата си душа :(



05-22-2006, 04:59
Бях с едно момиче горе долу половин година. Беше и все още е любовта на живота ми. Никога не бях срещал такова момиче - грижовно, обичливо, красива - за мене беше и все още е най красивата, разбираше ме винаги, когато имах нужда от помощ. Беше най невероятното момиче, което някога съм срещал. Когато бях запоследно с нея, дъхът ми спря и не можех да говоря, само я гледах в очите и тя мене, всякаш всичко спираше, когато бяхме заедно. От близо 2 месеца вече тя не е с мене, не ми каза причината..тея 2 месеца са най-ужасните в живота ми..подлежат на мъчение и обич едновременно, радост и тъга - радост, защото имах честа да получа нейната обич и тъга, защото вече не я интересувам.. :smt010 :smt010 :smt010 Господи много я обичам :( Радвам се, че поне съм имал възможността да получа нейните ласки и нейната любов, защото тези неща, които ми даде, до преди време ми се струваха невъзможни..а когато бях с нея, всичко беше толкова лесно.. :smt010 :cry:

05-22-2006, 05:18
Видях е за последно, за последно в моите очи, но не и в моите мисли. Замина, без целувка, без да каже "чао"..просто се обърна и тръгна...Мисля за нея постоянно, няма нищо, което да ме направи по щастлив от това, когато се сетя, че бяхме заедно и моментите. Явно не съм бил достатъчно добър за нея. Сега сигурно дарява някой друг с нейната прекрасна любов, която на мене ми даваше :cry: Господи искам поне за няколко часа да отида при нея и да й покажа колко много я обичам :cry: :smt010 Но не мога..не ми отговаря на телефона, на смс, на имейлите.. :( Не съм я търсил от горе долу 35-40 дни и тя не ме е потърсила..вече всичко свърши. Не мога да открия друго момиче, което да ме разведри и да дам мойта любов на нея. Просто тя беше много по различна от другите, като характер, като външен вид и всичко друго. Това е правеше специална :cry:

IKisseDAGirL
05-22-2006, 06:13
оф като ти четох пост-а и ми стана много тъжно :( явно наистина доста си я обичал

точно за това не трябва да се предаваш толкова лесно :?
нямате ли някви общи познати, чрез които да се опиташ да се свържеш с нея? тя не иска да говори с теб, но можеш чрез тях да уредиш няква "случайна" среща и да я хванеш на тясно

баси, заслужаваш поне 1 обяснение от нейна страна.. толкова любов и надежди си вложил във връзката ви и накрая кво :roll:... иска, неиска - ще трябва да ти каже някаква причина, защото ти не заслужаваш да тънеш в неведение и постоянни въпроси "защо", "аз ли бях виновен" :(

тя трябва да е няква супер безчувствена, че да те остави потънал в такова отчаяние да си блъскаш главата в стената и само да се чудиш :? а както я описваш... едва ли..
даже на мен ми се струва, че тя не е искала да се разделяте, а е имало нещо, което ти незнаеш и което я е накарало да постъпи така въпреки волята си

само в никакъв случай не оставяй нещата просто така, а се бори да получиш своите отговори.. както казах вече, поне това е длъжна да направи за човек, който й е бил толкова отдаден

в краен случай свържи се с някоя нейна добра приятелка, излезте, поговорете, спечели доверието й и я помоли да ти каже ква е истината
покажи й колко страдаш и колко нещастен си - сигурно няма ти откаже, ако види колко зле се чувстваш
тва с приятелката не е идеалното решение, защото винаги най-полезен е разговора на четири очи, но пак става при липса на друг вариант :wink:

пожелавам ти успех... чао..

P.S. историята ти наистина много ме трогна :roll:

black_dimond
05-22-2006, 06:59
e pich tva naistina e mnogo gadno i te razbiram kakvo e da obichash qkoi tolkova silno no povqrvai mi trqbva da nqmerish nqkukuv nachin da zapochnesh postepeno da q zabravqsh ne kazvam ot raz no bavno malko po malko zashtoto znam che zvuchi gadno no ne trqbva da se jivee v minaloto

NeSTa_86
05-22-2006, 07:08
Гадно, но живота е гаден мтака че гледай напред!

ycMuBkaTa
05-22-2006, 07:16
Винаги оценяваме хората като ги загубим и тогава те ни липсват безумно много...
Трябва да я потърсиш, да дадеш всичко от себе си да й покажеш какво чувстваш и колко я оценяваш. Щом те е обичала не мисля, че любовта се изпарява толкова лесно.
Просто бъди по-настоятелен, упорит. Бори се за нея...
Пожелавам ти успех, искрено!

He3HauKa
05-22-2006, 07:34
Znam kolko e trudno zashtoto i az sam v podobna situaciq... Znam che kogato nqkoi ti kaje ,,Gledai napred s vremeto vsi4ko shte se opravi'' tova ne uspokoqva i ne dava kuraj.. Edinstvenoto koeto moje da te uspokoi e celuvkata na tova momiche...Razbiram te,znam che nqma da ti e lesno da q zabravish,no se otdai na neshto drugo-trenirovki,izlizai pove4e s priqteli..hodi po diskoteki,opitai se da se razseesh ...I pomni che ne trqbva da potiskash chuvstvata si zashtoto taka e oshte po gadno :wink:

RoSsY88
05-22-2006, 08:35
ох като чета мнениеята ми напомня за моята любов...Знаеш ли...живота продължава....рано или късно ще намериш друга...Не прави моята грешка да я търсиш!Ако те иска и обича сама ще те намери ако ли не...тя губи не ти...Може да ти се струва невъзможно,но аз минах два пъти по този път и винаги като заебеш някой,той почва да те търси...Помни думите ми тя ще съжали,че те е зарязала и сама ще те търси може след ден,месец година...10 години може да минат даже,но ще осъзнае грешката си...И ся усмихни се!Живота е пред теб,скоро ще срещнеш друга...

NeSTa_86
05-22-2006, 08:48
ем тя като не иска да е с теб...няма смисъл да е насилваш може да си е намерила друг ерген

05-22-2006, 11:25
Опитах всичко за да се свържа с нея - с нейни приятелки разговарях, опитах се да се сближа, но просто само се сближихме. Опитах да говора и с нея, но просто не отговаря на обажданията ми, да се видим или просто да поговорим в чата, имейл и всички други неща. Опитах се и да я забравя като се отдам на друго, не става и не става. Пробвам да се отдам на други неща, като например тренировки, но просто не става.

^^kotenceto^ - живота и да продължава, ти оставаш там, където си. За тези 2 месеца да не мислиш, че не съм се опитвал да говора с нея, да ми даде една простичка причина за това как изведнъж всичко свърши..няма да срещна друга, ако срещна, то ще бъде не истинска любов, а само привличане. Не мога да се оттърва от желанието да бъда отново с нея, да получавам нейните целувки и ласки... :smt010 :smt011

И да излизам и да не излизам е все същото. Нито ми е весело, нито ми е приятно като съм на кафе или разходка. Просто си се разхождам с тях и те до някаква степен ми дават кураж, но само до толкова, че да разбера, че не съм сам, а имам някого зад гърба си.

усМиВкаТа - вярно е, но аз я ценях като живота си, когато бяхме заедно. Обичах и обичам я безумно много, бих направил всичко само и само да си върна нейната любов и честност, но това, като че ли е една изгубена кауза..опитах всичко за да си я върна..няма и надежда.

П.С - звуча като напълно отчаян, то си е така, но просто не мога да забравя една любов и искам да споделите вашия опит в това и да се опитам да я превъзмогна колкото и трудно да е :(

barbito
05-22-2006, 11:33
mi 6tom neiska da e s teb........... =;

ani4ka18
05-22-2006, 11:40
хей, не се отчайвай! всички знаем колко суров и безкомпромисен понякога е живота, то трудностите ни правят по-силни, нали знаеш?! знам колко много я обичаш, защото и аз обичам така, но живота продължава, а времето не е спряло защото тя вече не е до теб! усмихни се, радвай се на живота, купонясвай... а любовта винаги те дебне на някой ъгъл! :wink: :)

RoSsY88
05-22-2006, 12:02
ммм няма смисъл да я търсиш...знам,че е трудно,но с времето всичко ще изчезне...няма да я забравиш никога и винаги ще я помниш...но просто в тоя живот трябва да се научиш да губиш и печелиш.Не знам на колко си...Аз 8 месеца съм се борила за едно момче,нямаше нощ в която да не плачех за него,нямаше ден в който да не го потърся и да не му кажя колко силно го обичам и че искам шанс,мн пати съм си рязала вените заради него...и защо ли да осъзная,че човек се променя,че с вретео забравя,влюбва се,олюбба се...Аз срещнах друг,но ми трябваше мн време да разбера,че не в мен е проблема,а в него,че не аз не съм достаъчно добра и красива за него,а че той не е достатъчно добър за мен.За тва се усмихни живота е пред теб...предполагам че си колкото мене горе долу по години...Ако ти е писано да си с нея ще си ако ли не не ти е първта не ти е последната...Ще ти мине и аз бях така в началото

05-22-2006, 12:47
Ми ти на колко си ?
Излизам постоянно, не се задържам вкъщи. Точно заради това, да не мисля за нея и така да си избистря съзнанието, но сякаш точно обратното се получава. Когато се прибера си мисля за деня как е минал и разни такива, сещам се отново за нея и така постоянно се повтаря. Имам силен дух, но моменти като тея рядко се случват и те ме съсипват. Нямам сили да продължа напред, обичам я и не искам да я изоставям, но тя ме е изоставила и от това ме боли още повече. Искам да си я върна, но знам, че е невъзможно, защото шибания живот така се ме подреди. Обичам я и нека знае, че дори и да осъзнае грешката си, ще я приема обратно при мене, стига да не е много късно. Искам да си я помня винаги, това ще ми напомня какво значи думата любов и как от 7-мото небе си паднал в ада на нещастието...

king_of_depression
05-22-2006, 13:04
Ми какво да ти кажа...Знам,че това няма да те успокои особено,но ако това е любовта на живота ти значи си в наистина отвратително положение.По-добре не се предавай,бори се за нея,ако трябва досади й толкова че поне да се ядоса и да ти обясни всичко.Опитай всичко,ако трябва отиди до даскалото й и я изчакай да излезе(така по-трудно ще те игнорира)след което й обясни в какъв ад гориш и какво ти причинява това незнание.Знай едно-ако наистина тя не е искала да се разделяте,а някакво обстоятелство я е принудило и успееш да я накараш да ти каже какво и причинило това имаш шанс да си я върнеш,макар и малък.Представи си,че някой я е излъгал(което е много възможно предвид внезапната промяна в поведението й).Ако разбереш коя е причината и тя е ЛЪЖА може би ще успееш да я убедиш,че няма такова нещо-Според мен точно това е станало-някой "доброжелател" й е наговорил 100000000 глупости и в резултат тя е направила това.Така че бори се докрай,защото в противен случай може наистина да разбереш какво е край :wink: Знам,че няма да се почувстваш добре,че й досаждаш и говориш с нея против волята й,но в крайна сметка е за добро,поне твоето.Помисли за себе си,за болката,която те изгаря най-вече поради НЕЗНАНИЕТО,а ти не заслужаваш това :wink: Тя е постъпила жестоко,най-малкото заслужаваш обяснение.Ако беше просто харесване щях да ти кажа забрави я и ще намериш друга по-добра,обаче ако наистина е любовта на живота ти...мога да ти пожелая само успех,защото ако не успееш...

sladkata_poli69
05-22-2006, 13:47
ne moga da povqrvam,i prodaljavam da smqtam 4e majete ne obi4at,sorry no savet ne moga da ti dam

05-22-2006, 14:10
Проблема е, че не сме от един град. Тя е от столицата, а аз от провинцията. Виждахме се по 3-4 дена в седмицата и така се запазваше желанието ни да се видим с всеки изминал ден ставаше по голямо.

sladkata_poli69 - всеки е различен, дано попаднеш на човек, който може да те обикне и да разбереш, че и мъжете могат, но много трудно се доверяват на жените.

05-22-2006, 14:14
i az do skoro imah takava vrazka toi e na 50 km ot sf.pi6i po moq problem pls

05-22-2006, 18:46
Няма надежда вече, край. Приятелите и те ме посъветваха да направя както нея, да я забравя. Не мога просто, в мислите ми е и се питам разни въпроси като например - защо стана така..аз ли бях виновен и т.н. Обичам я, ще има винаги място в сърцето ми за нея и винаги ще може ад се върне при мен. Дано сега е щастлива, само това се надявам, нека бъде щастлива така, както аз бях с нея.

:smt011 :smt011 :smt011

GT
05-23-2006, 12:29
Ми пробвай с друго момиче така по лесно ще я забравиш бади сигорен сащтнос не много сигорен щото аз пробвах самоче не можах почтия я бях забравил но кат я видя и ми ставаше нещо и все още се обитвам да я забравя и дори мисля ся кат скаса със сегашния си приятел да и кажа чуствата си но не знам какво ще стане

strawberry1988
05-23-2006, 13:46
nqma smisul da q tursi6.Razbiram 4e za teb e mn trudno da go priem6,no tova e fakt,taka e trqbvalo da stane.Spri da q vijda6 i se opitai po malko da misli6 za neq.Horata kazvat-o4i koito ne se vijdat se zabravqt,no dali e taka,ne znam...

RoSsY88
05-23-2006, 13:53
Ех,защо и бившият ми не ме обича толкова силно колкото ти бившата си...само мога да се възхищавам на така любов и да завиждам...Помни ми думите рано или късно сама ще ет потърси,но щом казваш,че мн те обичала...сигорно си има причина да не те търси...Забрави я колко и трудно да е...Времето ще я заличи от съзнанието ти...

05-23-2006, 14:17
Господи как може да е толкова близо до мен,а всъщност да е толкова далече..искам да й кажа и покажа колко много я обичам и колко много значи за мене, но е невъзможно. Тя вече е с друг..аз съм бил поредният, но за по дълго време..била се е подигравала с мене и това ме заболя ужасно много...нека е щастлива, нека бъде щастлива така, както аз бях с нея. Нека дарява любовта си на човека, който в момента е с нея, нека бъде щастлива и радостна..Тя беше всичко за мен..моя смисъл на живот, тя беше нещото, което ми вдъхваше надежда в трудни моменти, защото знаех, че като мине момента, ще я видя и ще забравя всичко лошо..Радвам се, че бях част от нейното ежедневие, радвам се и че бях в нейното сърце, радвам се, че всеки един момент с нея ми е останал в сърцето и мислите, радвам се, че дадох цялата обич на някой, който заслужаваше, радвам се, че беше в моето сърце..
Нека само знае, дори и да прочете това, да се сети кой съм, да разбере какво ми е причинила, че ще бъде единствената жена на света за мене. Тя беше много по различна от другите и това я правеше по специална от всичко..
Обичам я, винаги ще я обичам, винаги ще има място в сърцето й за нея независимо какво е станало... :smt011 :smt011 :smt011 :smt010 :smt010

jadna_za_lubov
05-23-2006, 15:15
:-k hm..trudna rabota nai-dobre e da q abravi6 kolkoto i da ti e trudno....ako puk sadbata e opredelila da ste zaedno nqkoi den pak shte se saberete :) :mrgreen: