PDA

View Full Version : парене



05-22-2006, 05:00
като ходя по малка нужда страшно много ми пари и ме боли едвам ходя до тоалетна . Отидох на лекар и той ми предписа някфи хапчета и вагинален крем . то нали урината излиза от друг канал кфо общо има тфа с вагината . А и вече втори ден се мажа и ги пия и не усещам подобрение . незнам кфо ми е и ме е страх :(

DrSmurph
05-22-2006, 05:58
Да беше казала какво ти предписаха, къде си ходила преди да почне да ти пари и колко време преди това, какви изследвания ти правиха? Това, че урината изиза от друг канал не означава, че не те боли както уретрата, така и вагинта. Венерическите болести не са нещо, което минава за 2 дни. Те се лекуват упорито и продължително, иначе има реална опасност да хронифицират и в някой случаи при неправилно лечение да доведе до стерилитет!

05-22-2006, 07:20
Да беше казала какво ти предписаха, къде си ходила преди да почне да ти пари и колко време преди това, какви изследвания ти правиха? Това, че урината изиза от друг канал не означава, че не те боли както уретрата, така и вагинта. Венерическите болести не са нещо, което минава за 2 дни. Те се лекуват упорито и продължително, иначе има реална опасност да хронифицират и в някой случаи при неправилно лечение да доведе до стерилитет!


predpisaha mi Gyno-Pervaryl - vaginalen krem i funolgon . funolgona mi kaza da go piq 1 sedmica po 1 na den i kato mine taq sedmica sledvashtata da izpiq samo edno . seks s prezervativi samo osven 1 pyt koito beshe predi okolo mesec ( s postoqnen partnior da otochnq ne s nqkoia ednomesechka ) . ne sa mi pravili isledvanq :|

thirteen
05-23-2006, 23:02
оо и аз така.. заболя ме изведнаж и чак се разплаках беше нечовешко..в даскало бях зех си багажа и чаках майка на поликлиниката .. зеха ми кръв и урина и гепи тоя цистит.. с тея антибиотици от едно се излекуваш друго хванеш :-k

Black_Witch
05-27-2006, 15:43
Ами май и нейното е цистит.Получава се от настиване на бъбреците и краката,както и от полов контакт.Супер упорито заболяване.Аз не можех да се излекувам с години.Бях на около 10 годинки когато се почна всичко.И до скоро дори само като ме духне по-студен ветрец и веднага почваше да ме боли.Нещо отвратително е :cry: По едно време спря да ме боли..не бях толкова чувствителна.Болеше ме само при полов контакт.А приятеля ми имаше доста големичък полов член :wink: и е притискал пикочните ми канали или нещо такова по научно му казано O:)
Но откакто се отървах от бившия-май се отървах и от болестта :lol: Да не казвам голяма дума,ама вече не ме боли от няколко месеца нямам проблеми.

П.С. Цистита може да се получи дори от къпане в морето!!!!

thirteen
05-27-2006, 16:08
Абсолютно!Не напразно "Не Ходете С Голи Кръстове..."(ся е лято де :roll: )
Цистит,Бъбреци,Яйчници... родителите и баби там... даскалки не говорят на вятара , ама както и да е..Дано не ви се случи. :smt023

batkodoki
05-28-2006, 17:14
godiniiiiiiiiiii?


ми юркайте се с голи пъпове&кръстове - и после ревете, че става така. що не разберете , че момчетата ги вълнува не пъпа ви, а това дето е под или над него :!: