PDA

View Full Version : Bqlo te4enie i lek surbej...:(



05-22-2006, 07:55
Naposleduk zabelqzvam, 4e po pra6kite si imam dosta sledi ot bqlo te4enie...koeto e bqlo i mnogo gusto...I imam lek surbej okolo stenite na vlagali6teto...Trqbva da otida na lekar, nali?
Mojete li da mi kajete kakvo moje da e :shock:

MidnightScream
05-22-2006, 08:02
infekciq...! i v dr temi sa kazvali ako e malko kolichestvoto e normalno... ama te i surbi e nz ne sum Exspert :smt009

maily
05-22-2006, 09:02
Nai dobre idi na ginekolog!!!

ProstoAz
05-22-2006, 21:24
Естествено, че трябва да идеш на лекар. Тук никой не може да ти каже със сигурност, но нищо чудно да става въпрос за някакви гъбички.

`Death`Whore`
05-23-2006, 15:44
Сърбежът е ясен белег за инфекция.

batkodoki
05-23-2006, 16:10
възрааааааааааааааааааааа аааааааааааааст?!

ОПЛ+направление->гинеколог!

вероятно полово привнесена инфекция.

лекува се. може да продължи дълго. ТОЧНО спазвайте предписаното лечение и в никакъв случай не го прекратявайте самоволно, с мотив "вече не тече и ми няма нищо". или защото приятелката ви така "се се оправила"!
паралелно се лекува И половия партньор.

05-23-2006, 17:50
Na 15godini sum i vodq polov jivot, no samo s edno mom4e, VINAGI S PREZERVATIV...i mom4eto osven s men ne e pravillo s druga sex...
E moje li da imam polova infekciq :shock:

`Death`Whore`
05-23-2006, 18:17
Затова е инфекция, а не болест.

batkodoki
05-23-2006, 18:32
Na 15godini sum i vodq polov jivot, no samo s edno mom4e, VINAGI S PREZERVATIV...i mom4eto osven s men ne e pravillo s druga sex...
E moje li da imam polova infekciq :shock:

може да!
и това не е непременно нещо критично лошо!
дали ТОЙ комуникира сексуално само с теб - няма да обсъждаме.
"Напасването" на микробиологичните светове на двамата партньори си е дълго и трудно пътуване. Това са два различни свята, които могат да живеят заедно или не. И в двата случая винаги има реакция, най-често тя отминава и не се забелязва от Момичето , но и от Момчето

Наличието, обаче на остра реакция налага посещение на ОПЛ+талонче->гинеколог+някой изследвания за тази реакция. поема ги НЗОК. т.с. не се плаща. ако че на "частно"могат да се тестват мн повече вероятни агенти.

miloto_girl_4e
05-23-2006, 18:41
Na 15godini sum i vodq polov jivot, no samo s edno mom4e, VINAGI S PREZERVATIV...i mom4eto osven s men ne e pravillo s druga sex...
E moje li da imam polova infekciq :shock:


не е задължително той да е имал някакъв контакт с друга,за да си лепне гъбички..
както може той да няма гъбички,а само да е носител и да заразява...
но по това, което описваш май си си лепнала някаква инфекция...

strawberry1988
05-23-2006, 18:59
ami nai-dobre otidi na lekar.A samo da ti kaja 4e infekciite ne se predavat samo po polov put,taka 4e moje da ne e ot gadjeto ti

sladko_f
05-23-2006, 21:03
Ами незнам най-добре да отидеш на лекар въпрекиче може да не е нищо сериозно.

шаляля
05-30-2006, 09:57
Ми то и ние сме си единствени партньори, ама виж пък наскоро имах влагалищно възпаление тука цял месец се лекувах. Щото ходих на сауна, пък там бактерийките си цъфтят направо.
Тъй че честито, сигурно имаш гъбички. \:D/

pls
05-30-2006, 10:33
i az imam su6tiq problem... surbej i te4enie...
sram me e da otida na lekar ili da kaja na maika mi.
Daite miideq kak da se izlekuvam pls!
Mislq, 4e sa gubi4kiii pls pls pls
sram me e mnogo!
na 15 sum i sum devstvena... imam dobra li4na higiena...
molq vi help

шаляля
05-30-2006, 10:49
Е, като си девствена пък какъв ти е проблема??? Нито ще ти разчекват влагалището с едно метално нещо, нито нищо... Най-много малко секрет да ти вземат и туй ще е. От кво да те е срам от майка ти, отиваш и й казваш. Тя да не пада от небето, жена е все пак, за такива работи шега не бива. Тя ще те заведе на лекар.
А ако си мислиш, че сама ще се излекуваш, жестоко се лъжеш, мила. Най-много да стане нещо по-сериозно и да се тръшкаш после...... \:D/

pls
05-30-2006, 12:43
Е, като си девствена пък какъв ти е проблема??? Нито ще ти разчекват влагалището с едно метално нещо, нито нищо... Най-много малко секрет да ти вземат и туй ще е. От кво да те е срам от майка ти, отиваш и й казваш. Тя да не пада от небето, жена е все пак, за такива работи шега не бива. Тя ще те заведе на лекар.
А ако си мислиш, че сама ще се излекуваш, жестоко се лъжеш, мила. Най-много да стане нещо по-сериозно и да се тръшкаш после...... \:D/
dobre... mersi mnogo

batkodoki
06-01-2006, 23:27
оф, защо не разберете, че всяко самолечение на принципа "казала-чула" в тези случай може да има непредсказуеми последици за способността ви да имате деца в зряла възраст?!

на специалист, микробиологична проба и той ще назначи подходящо лечение!

и какво му е срамното тук?! в половите органи и функции няма нищо срамно и неестествено, те са си нормална част от човека, както и всяка др част и функция. защо не се срамувате когато си слагате обица на езика например, а ви е срам да отидете на лекар за нещо важно?!

Beyonce
06-02-2006, 10:49
abe tva sa gybi4ki kvo tolkoz q shashkate shte zema malko NIstatin i dr neshta predpisani ot ginekolog razni mazila i shte se oprai ne e zaduljitelno dae predadena bolestta po polov pyt....puu

mimiuiiiii
06-04-2006, 17:45
Gubichki sa..nqma nishto strashno i az go imah sushtoto moje da se poluchi ot mnogo neshta ne se pridava samo po polov put..nai dobre otidete na lekar da ste sigyrni...Inache se lekuva s hapchenca i globoli..

BeBcHoOo
07-01-2006, 21:11
И аз имах такова нещо!Инфекция е!Имаше едно лекарство с което всеки ден се миеш,но вмомента не с есещам как се казваше!В такива скучаи се препоръчва от всички!Ако се сетя как се казва веднага ще ти пиша!Споко няма нищо :wink:

eastcoastboy
12-27-2006, 13:21
mi vij sq
purvo ima6 gubi4ki moje da ima6 i nqkude v putenceto rana otidi na genekolog 6ti izpi6e edin preparat s koito da se mie6 i edno hap4e koet se slaga kolkoto moje6 po navutre v putkata ;)

SwEeT_pAiN_F
01-26-2007, 19:26
i az imam su6tiq problem... surbej i te4enie...
sram me e da otida na lekar ili da kaja na maika mi.
Daite miideq kak da se izlekuvam pls!
Mislq, 4e sa gubi4kiii pls pls pls
sram me e mnogo!
na 15 sum i sum devstvena... imam dobra li4na higiena...
molq vi help
Аре пак същата история,
как ще те е срам да кажеш на майка си?! Че ако не споделиш на нея на кого друг ще споделиш?! Сякаш пък ту не те е почиствала отдолу или пък не знае какво може да ти се случи...Айде стига глупости а се хвани в кръста, отиди при майка си първо и кажи как стоят нещата и после на гинеколог. Както ти казаха няма да те бърникат, най много да ти вземат секрет от срамните устни.
Стига се превзема!

Scarabey
01-26-2007, 20:49
Аре бе хора чувате ли от какво ви е толкова срам?Не виждам защо ви е срам да споделите с майките си,а от генеколога няма от какво да се притеснявате или срамувате.Виждала е толкова много п*тенца.Една приятелка отиде точно заради такъв проблем отначалото се срямуваше,но после разбра,че няма нищо толкова срамно :wink:

03-19-2007, 00:07
grrrrr , skoro jena mi mi kaza 4e polu4ila bqlo te4enie ...
4esno kazano vapreki 4e me e sram priznavam si nqmah daje i na ideq kakvo e tova ne bqh 4uval predi za "bqlo te4enie"
Kakto i da e , pitah q kakvo e tova , tq mi kaza 4e tva sa polu4avalo kato qi4nicite i nastineli i se ppolu4avalo za malko dokato i se opravqt qi4nicite i sled tova se mahalo samo ...
Stori mi sa stranno tva i pitah i sestra mi kvo sha re4e bqlo te4enie .
Tq mi kaza 4e sa polu4avalo ot mnogo neshta i 4e mojelo i maja da ima takova neshto , kakto i 4e moje maj da si go ima cql jivot i da ne obarnel vnimanie i da ne razbere za tova ...
Pitam vi dali trqbva da vzema i az nqkakkvi merki i da otida na lekar kakto az taka i gadjeto mi ... zashtoto kato 4eta tuka gabi4ki istorii i nai ve4e tva 4e mojelo sled vreme da nqmam deca i sha shashkam ...
Dai te savet kakvi merki bi trqbvalo da vzema
Predvaritelno Blagodarq za savetite

mauser
03-20-2007, 12:12
mm da popitam zna4i ot kakvo se polu4avat tezi gubi4ki znaiteli :) i az s moita go pravim i stana dvapati taka stava nali gybi4ki i te4enieto i se promenq stava bqlo nali i mirizma tam nqkakva :)nali i pyrvi q pyt sa lekuvahme nali i dvamata i sega pak az edni hap4eta zemah i sa oprai mai ama sega ako go praim pak dali 6a sa polu4i pak .Ina4e go praim s prezervativ seki pyt .tq hodi nali na kinekolog toi i kaza 4e se polu4ava ot tui ako prezervativa se opre nqkadesi .Az si mislq 4e moje da e ot prezervativa neznam dr pyt sym nqmal takiva problemi s dr gadjeta .

vivian
03-20-2007, 18:34
mi prili4a na gabi4ki-nai-4esto sre6tanata infekciq moje bi sred jenite.te mogat da se hvanat sled upotrebata na antibiotici, poradi hodene s gol krast i po o6te mn drugi na4ini ne e nujno da e to4no predadeno po polov pat.
idi na lekar za da ti napravqt izsledvaniq i da opredelqt kakva to4no e infekciqta.

03-20-2007, 19:57
И аз го имам това бяло течение придружено с сърбеж,но при мен се получава максимум 4 до 6 дни преди да ми дойде...и нямам идея ква е логиката да е само тогава..

pitn4icata
03-20-2007, 20:17
И аз го имам това бяло течение придружено с сърбеж,но при мен се получава максимум 4 до 6 дни преди да ми дойде...и нямам идея ква е логиката да е само тогава..


ми то именно тогава най-много се проявява когато имаш гъбички.спокс лекува се O:)

03-20-2007, 20:31
в смисъл че като имаш гъбички и най-много тогава се проявяват?

pitan4icata
03-20-2007, 20:35
така на4и и аз от бая време имах такав проблем -те4ени,сърбежи ,даже се бях разранила,а съм девствена (даже съм пускала теми за тва) и преди около седмица се реших да ида на генеколог. Не е никак старшно! малко е притеснително но на мен даже ми стана смешно.. и дори о4акжах 4е 6а е по кофти.. но уви.На4и аз кат влезнах и викам такаи така за пръв път нали идвам и предполагам 4е имам гъби4ки, тои пита дали съм имала сексуален контакт и ми каза се съблека там зад някав параван (мн по удобно е ако сте с пола ;) ) и нали смао си дигнах краката и тои даже не ме барна и каза обли4ай се \:D/ и ми изпица едни лекарства и ми обясни как да ги ползвам. Ето за тези които ги интересува : Triclobacter -тва го ползвам като интимнен гел сяка ве4ер преди лягане се сапонисвам с него и се изплаква. Мycomax(fluconazole)-тва са едни хап4енца които се пият веднаж на седмицата (4 за един месец се дават) Clitoromazol-едно мн хубво крем4е което ми каза 4е винаги мога да си го ползвам профилакти4но O:)
Та за вси4ки с подобен проблем отидете на генеколог Не е страшно! а и ако познавате тялото си не би трябвало да се срамувате да го покажете на лекаря, по-добре на него от колкото на партниора ви (бъдещия),защото малко разбрани мом4ета останаха ;)

Успех!!!

mimmmmmm
04-13-2007, 12:30
az su6to imam bqlo te4enie bez surbej ,devstvena sum i neznam kakvo da pravq nikoi neznae i men su6to me e sram da kaja na maika mi

ProstoAz
04-14-2007, 06:40
Темата е стара!