PDA

View Full Version : pomo6t kakvo d apravq



ot4aqno momi4e
05-22-2006, 09:33
ta moqta istoriq e slednata s edno mom4e si pi6em po 4ataot ioma nqma 8 meseca mn si go haresvamiskam da go vidq no toi e ot dr grad znaa4i sq iska idva da se vidim i shte doido no az se pritesnqvam 4e nqma da me haresa i bsushtnost nz kakvo da pravq mn si go obi4ka no se se pritesnqvam 4e sam debela i imam mali gurdi i nz kak da otida ri nego posuvetvaite me molq vi :oops: :roll:

iskamTe_vednaga
05-22-2006, 09:41
mmmm kato si pi6ete 8 meseca toi ne e li vijdal tvoq snimka?? bi trqbvalo ako te haresva da te prieme takava kakvato si

05-22-2006, 09:44
vijdal me e i to mn moi snimki i az sam vijdala negovi no mn se pretesnqvam :oops: makar vsi4ki da mi kazvat 4e nqma ot kakvo

ExTr3m3_GiRL
05-22-2006, 09:56
Оф ами събираш кураж и отиваш....голяма работа
Ако не те хареса....емии да не ти пука. А и щом те е виждал за кво се притесняваш :roll: Оф секи се притеснява на първа среща особено ако е от чата. Не пишете тъпи теми бе :roll: като толкова се притесняваш недей ходи и си пропусни шанса.....пфф

Jamalska
05-22-2006, 09:58
Наистина няма от какво...Щом те е виждал значи ще те хареса...Просто си кажи,че това си ти и си хубава и ако нещо се направи...той губи.Облечи нещо,което ти стои добре,а не е стояло добре на закачалката...

ycMuBkaTa
05-22-2006, 11:43
Напълно нормално е да се притесняваш. Но просто отиди с високо вдигната глава, все едно ще се срещаш с добър приятел. Той също е притеснен повярвай ми и е съвсем нормално да ви бъди сконфузено и на двамата.
Дръж се естествено и ще преодолеете неудобството.
Спокойно, всичко ще бъде наред, няма от какво да се притесняваш. ;-)

sladkoto_neli
05-22-2006, 11:45
ne trqbva da se pritesnqva6.6tom te e vijdal zna4i te haresva takava kakvato si.vij se s nego a ako slu4aino ne te haresa ne se ot4aivai za6toto jivota prodaljava i 6te nameri6 nqkoi koito 6te te oceni.USPEH!

ludamacka
05-22-2006, 15:39
ami ako i toi te obi4a nqma da go interesyva vun6nostta ti,a tova koeto ima6 vutre.ako ne go oceni,zna4i ne si zaslyjava

neobiknoveno momi4e
05-22-2006, 15:43
vij sq 6tom e vijdal tfoi snimki ne ti li e kazal kfo misli za teb??? pak i kato si 4atite i te e vijdal i iska da se vidite zna4i te xaresva spored men dai si kuraj 6tot te xaresva 6tom iska da se vidite

Ivtcho_
05-22-2006, 16:35
Аз съм на 18 години от Пловдив и съм ходил до София заради едно момиче. Не мисля, че трябва да се притесняваш - просто иди и бъди себе си. Ако не те хареса - просто не ви е било писано. Само едно не мога да разбера ... как така "много си го обичкаш", при положение, че по чата обич няма? :) Но това е отделен въпрос ... както ти казах - просто не се притеснявай, бъди естествена и ако те хареса ще знаеш, че те е харесал заради самата теб, а не заради тази, която си в чата или която играеш докато той е при теб ...

ot4aqno momi4e
05-22-2006, 18:13
ohh blagodarq vduhnahte mi malko kuraj :D
a do tova 4e mn si go obi4kam ami prosto mn se privarzah kam toq 4ovek nz nemoga da go obqsnq :-#

lil_sweety
05-22-2006, 18:33
абсолютно излишно е да се притесняваш,ако се сдухваш по тоя начин той тва ще го усети и ще стане още по-кофти.а и все пак и той е човек като всички осанали,не отиваш на среща с господ,нали?имаш максимум шанс да те хареса,ако се държиш естествено и бъдеш себе си.тогава той ще опознае истинската ти същност и ще оцени това че си естесвена,повярвай ми \:D/ ;-)