PDA

View Full Version : biskviti HOGARENAS



05-22-2006, 13:01
ei hora iskam da popitam kakvi sa vpe4atleniqta vi ot tezi biskviti i dali sa tolkova dieti4ni kolkoto kazvat???na men li4no mnogo mi haresvat i si pohapvam s udovolstvie ot tqh:)ama samo da ne vzema da se zaturkalqm!!!!:):):):)nqmam si na ideq ...vie qdete li ot tqh i po kolko,a dali stava da se vklu4at v nqkoq dieta naprimer?

ycMuBkaTa
05-22-2006, 13:05
И аз много обичам тия бисквитки. Уж ги водят диетични. Едно момиче от моя клас кара само на тези бисквити и е отслабнала, ама дали е от бисквитите или от неядене кой да ти каже :wink:

Composure
05-22-2006, 13:26
незнам дали са диетични но

имат вкус на хартия

:-& мн са ми гадни някви такива като хартия :-&

{sladurka}
05-22-2006, 13:36
Много са вкусни :smt007 , ама ги ям рядко, щото са много калорични. НЕ стават за диета [-( [-X в никакъв случай. Ама зависи колко пакетчета изяждаш. 1 пакетче на ден е достичка, защото вътре има много и калорични бисквитки. Твоята приятелка явно е яла само от тея бисквитки. Ако си само на тях мисля, че може да се отслабне, ама не съм 100% сигурна, така че внимавай.

Composure
05-22-2006, 13:57
Много са вкусни :smt007 , ама ги ям рядко, щото са много калорични. НЕ стават за диета [-( [-X в никакъв случай. Ама зависи колко пакетчета изяждаш. 1 пакетче на ден е достичка, защото вътре има много и калорични бисквитки. Твоята приятелка явно е яла само от тея бисквитки. Ако си само на тях мисля, че може да се отслабне, ама не съм 100% сигурна, така че внимавай.

като начало доколкото знам са диетични ял съм в 1 приятелка която е диебетичка и са също и за диебетици обаче ВКУСНИ ?!?! блях

djigi
05-22-2006, 14:11
незнам дали са диетични но

имат вкус на хартия

:-& мн са ми гадни някви такива като хартия :-&


Яла съм веднъж-два пъти, повече - не благодаря!
Пък вие не гледайте само калориите. То, всъщност, и по едно пакетче вафли да ядеш на ден пак ще отслабнеш!
А м/у другото за рекламата - може ли да предлагаш нещо и да не му знаеш името...

Roxy
05-22-2006, 19:24
ами мен много ме кефят.тези с фибрите са много гадни обаче зърнения микс са супер.ми бих казала че са диетични щото много засищат аз едно пакетче го ям горе долу цял ден...600ккалории е

Ger4i
05-23-2006, 11:30
Бисквитките са много вкусни,особено червените/те са с подладител/.Наистина съдържат фибри ала бала и са по-полезни от другите,ама не се залъгвайте моля ви се че са диетични,поглеждали ли сте калориите--> м/у 600 и 700 !

beB_
06-03-2006, 11:39
ами мен много ме кефят.тези с фибрите са много гадни обаче зърнения микс са супер.ми бих казала че са диетични щото много засищат аз едно пакетче го ям горе долу цял ден...600ккалории е

i az edno paket4e taka go qm
a mejdu tqh hapvam i po 1-2 qbulki na den
a za ve4erq leki supi4ki i za 2 sedmici 4kg svalih

a i piq pone do 2 litra voda na den

miloto_girl_4e
06-03-2006, 13:26
ооо, тези бисквитки са супер :mrgreen:
на мен са ми адски вкусни, много ме радват :wink:
вярно е, че не са нискокалорични, но засищат здравата :)

Milenka88
06-03-2006, 13:47
of be hora,ne gi qjte tezi biskviti! syper kaori4ni sa ! mesec bqh samo na tqh i kakvo...1 golqmo ni6to,daje mai napulnqh...debaaa!
qjte aktiviq ako tolkova iskate da qdete ne6to polezno!