PDA

View Full Version : gadjeto mi zavyrshva !!!



mimZzZ
05-22-2006, 15:39
molq vi za pomosht ot edin mesec se chudq kakvo da mu vzema za vecherta kogato shte se sybere s priqteli i men daite idei i kajete kakvo mislite za : golqma pliushena igrachka , skup parfium , nqkakyv sovenir. samo za tova se se6tam az, a i ne6to mn vajno ne razpolagam s mnogo pari v kraen sluchai nashte shte mi dadyt 30lv s koito ... malko trydno moga da izbere super podaryk a i ako moje da mi kajete nqkakyv spomen (eventualno po liubove) za zavyrshvane mn shte vi dyba blagodarna. vsichki mneniq i komentari shte sa mi ot polza . blagodarq na vsichki predvaritelno !!! =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>

zaharcheto_f
05-22-2006, 15:59
spored men nqma nishto losho v tova da mu dadesh napravo parite(sloji gi v gotin plik) za da moje sam da si izbere kakvo da si kupi, zashtoto naistina izbora na podarak e trudna rabota, pishesh mu karti4ka naprimer s pojelanie ili spomen i gotovo no moje i neshto malko i simvoli4no da mu vzemesh naprimer bonboni vav formata na sarce, tvoq snimka v ramka i t.n. :D

05-22-2006, 16:02
mi na edna priqtelka brat i zavyr6va i tq mu vze edin lanec debel i toi go haresa mn ;]

Tiffany
05-22-2006, 17:26
Съвсем спокойно можеш да му вземеш и нещо златничко,което ще му остане за спомен (не е задължително да е голямо).Може на пример да бъде златно сърчице :wink:

destiny
05-22-2006, 17:49
Можеш да му вземеш някакво герданче от тези дървените (малко им мина модата де ...) ако си пада по такива, а иначе едно златно синджирче си е доста подходящо. То мисля, че си е обичай да се подарява злато.

А в крайна сметка каквото и да му вземеш все ще се зарадва, нали :D

bulgarche
05-22-2006, 21:47
Т'ва със сърцето беше добра идея

05-22-2006, 22:51
Съвсем спокойно можеш да му вземеш и нещо златничко,което ще му остане за спомен (не е задължително да е голямо).Може на пример да бъде златно сърчице :wink:

ахах леле ако вида момче със златно сърчице ще го убия бавно и мъчително ](*,) начи понеже и аз съм абитуриентка таа година давам си моито мнение а то е да му вземеш нещо което ще му е от полза.. т.е. изключваме сувенири и плюшени боклуци(кой по дяволите ще се зарадва на това?! :-k ) парфюм за да е наистина хубав тряя да е над 40лв.. начи и него изключваме.. иначе ако намериш некой готин и евтин става... а за парите... ми аз лично ще се зарадвам ма то щото неам гадже.. ако имах щях да искам да ми подари нещо качествено което да ми остане за цял живот... а от качествено следва че тряя и да е скъпо.. така че ако искаш наистина да го зарадваш се поизръси малко..

tainstvenata
05-23-2006, 11:10
http://www.slavishow.com/index.php?cat=2&mid=6&id=23

http://store2.data.bg/dreamloveeeee/stihove/

tuka ima mn spomen4eto haresai si :)

am i az podkrepqm dugite ... ili nqkakva plushena igra4ka i sashto moje6 da my vzeme6 mn kartri4ki 6toty e mn qko .. no tfa e poi4e ot mom4ea za momi4e za mnogoto karti4kite ... i zlatniq sindjir ne e lo6 variant spored men :)

`Death`Whore`
05-23-2006, 16:08
1. Пише се "сувенир".
2. На мъж никога не подарявай плюшена играчка.
3. Попитай го какво иска.
4. Подари му нещо практично.

Eleonora
05-23-2006, 20:03
1 lan4e 6te e nai-got ;-) :D :-D

maestroto
05-23-2006, 20:08
Ами..мен лично ще ме е срам яко приятелката ми подари ланец или някакво дебело бижу.По добре нещо малко,нежно и мило което ще го разчувства.Трябва да е нещо символично.Обиколи магазините и съм сигурен ,че ще намериш правилната вещ.А пък в крайна сметка не е нужно и подаръкът да е вещ;)

`Death`Whore`
05-23-2006, 20:42
А аз бих убила гаджето, ако ми подари нещо скъпо.

mimZzZ
05-25-2006, 15:26
veche mu izbrah i mn se nadqvam da mu haresa kupih mu edna kutiika pod formata na syrce edna ramka za snimka pak e pod syshtata forma i edna kartichka na men mn mi haresa i poneje ramkata e za dve snimka po golqmata shte byde na nas dvamata a na po malkata shte sym samo az silno se nadqvam da mu haresa eto i snimki ako mojete da gi otvorite si kajete mnenieto :) http://193.68.140.63:1412/za%20love a i mersi za vsichki mneniq i syveti koito mi dadohte i mn mn mn blagodarq na tainstvenata za spomenchetata super sa

`Death`Whore`
05-25-2006, 20:59
Ако човек има пари, скъпите подаръци не са лошо нещо. Обаче аз с такива не общувам.

MiRaCuLiXbb
05-25-2006, 21:04
А аз бих убила гаджето, ако ми подари нещо скъпо.
Айде айде скромната.
Мен лично би ми харесало часовник, някъв готин колан... ае не познаваме гаджето ти, няма ли някво хоби, нещо, което го вълнува?

`Death`Whore`
05-25-2006, 21:07
Не съм скромна. Просто ме привличат стилните и красиви неща, а не скъпите.

teenkopele
05-25-2006, 22:55
Съвсем спокойно можеш да му вземеш и нещо златничко,което ще му остане за спомен (не е задължително да е голямо).Може на пример да бъде златно сърчице :wink:

Това е добра идея. :)