PDA

View Full Version : Бременна е! :(



05-22-2006, 16:33
Току що научих, че приятелката ми е в третата седмца ;( ](*,) ](*,) ](*,)
вече никгоа няма да правя секс....защо трябваше още първото момиче,с което си легна да забременееееееееееее :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

05-22-2006, 16:48
za6to li ami ti slu4aaaino da si 4uval z aponqtieto prezervativ ama 4e si typak ei takiva kato vas nai gi mrazq samo mi razvalqte nastroenieto bahti typacite bezotgovorna rabota e va6tooo
no coment ..
typak


Moderated by miloto
т.2 от Правилника :!:

sweet_
05-22-2006, 16:48
на колко години сте?

biberon4e
05-22-2006, 16:57
Верно,бе човек къде сте блеели? :smt012 Те хората са си измислили за всичко чалъм.....Иначе искрено съжалявам за вас :smt009

05-22-2006, 17:00
az sum 19 tqw 18 ;(
vinagi go pravim s guma ;(

05-22-2006, 17:03
e как е станало тогава щом все с презерватив а аз кво да кажа като моита приятелка не иска презерватив

Labelle
05-22-2006, 17:08
Не може да върнете времето назад - още утре при генеколог, но не някоя частна шарлатанка. Потърсете доверен човек. Проблемът се решава за 1 ден с минимални рискове. Момичето е пълнолетно няма нужда от разрешения. Само внимавайте с избора на лекар. И вместо да се паникьоьваш - успокой нея, кой знае как се чувства.

SuN4o_F
05-22-2006, 17:51
ujasno... uspokoi momi4eto i mislete kakvo 6te pravite...uspeh naistina mn sajalqvam

Вътьо
05-22-2006, 17:56
Като се роди да почерпиш!

shadow4e
05-22-2006, 18:27
Не може да върнете времето назад - още утре при генеколог, но не някоя частна шарлатанка. Потърсете доверен човек. Проблемът се решава за 1 ден с минимални рискове. Момичето е пълнолетно няма нужда от разрешения. Само внимавайте с избора на лекар. И вместо да се паникьоьваш - успокой нея, кой знае как се чувства.
аз си мисля,че се правят и изследвания преди това 1-2 пъти преди да се напарви аборта...
мн неприятна история:(аз ако бях на ваше място бих направила аборт,ама вие си знаете,ако искате бебе...
а ти се успокой,ако отидете при добър лекар няма да има проблеми

reinalda
05-22-2006, 18:33
za6to nqma da moje6 da pravi6 sex ve4e,ne e do6al kraq na sveta,moje6 i da i izneverqva6,nqma vqrni xora nali znae6.a 6to se otnasq do deteto,ako go zapazi posle 6te go obi4a6 mnogo,vse pak to e tvoe.ne ubivai edin 4ovek,vse pak ne ste 4ak tolkova malki\,nosi si posledstviqta

gboy
05-22-2006, 19:50
spox brato slu4va se , na tiq godini ne e tolkova opasno - edin abort i a ko e bez uslojneniq si4ko si e ok , pyk i 6tom e pylnoletna ako moje da ne nau4at roditelite 6te e o6te po dobre

babi_girl
05-22-2006, 20:23
това е много гадно :? ама как е станало след като сте ползвали презерватив ](*,)

CpecaH
05-22-2006, 21:30
това е много гадно :? ама как е станало след като сте ползвали презерватив ](*,)
Слепи проглеждат , сакати прохождат ...

Отговор
05-22-2006, 21:42
spox brato slu4va se , na tiq godini ne e tolkova opasno - edin abort i a ko e bez uslojneniq si4ko si e ok , pyk i 6tom e pylnoletna ako moje da ne nau4at roditelite 6te e o6te po dobre
Тебе като те чуе човек може да си помисли,че абортът е нещо дето може когато си поискаш да се прави,ама тая жена може и да не може да зачене повече.
Желая успех на момчето.

Wu-Tang
05-22-2006, 21:44
пич кога ша са жените :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

bulgarche
05-22-2006, 21:55
Ч'тото си кьопльо

strawberry1988
05-22-2006, 22:32
kofti rabota,mnogo sujalqvam za vas,no nz koe e nai-dobroto re6enie v slu4aq,sami si precenete,no nai-dobre vednaga da otide na ginekokog isledva6tiq put vnimavai malko pove4ko

Wu-Tang
05-22-2006, 22:38
пич ти на колко си години
докът сте правили секс бил ли си пиян надрусан
щото тва ти въздеиства на спермата и детето може да е увредено
аве съвета ми е аборт макар че това е голям риск за момичето
и мои да се разберете ако се прецака нещо после да ти резни топките и ша сте квит :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

fasta4eto
05-23-2006, 08:08
kato se zapoznah s maikata na priqtelitq mi neinite parvi dumi kam men bqha i vnimavaite edno dete razvalq vsi4ko :!: belqta e stanala no ako tq e v 3-tiq mesec moje ve4e da e kasno za abort :smt009 sednete dvamata s neq i re6ete kakvo 6te pravite aide i dano ne6tata se opravqt i znai 4e edin abort 6te q sasipe psihi4eski i tebe sa6to :!:

girlka
05-23-2006, 09:12
kato se zapoznah s maikata na priqtelitq mi neinite parvi dumi kam men bqha i vnimavaite edno dete razvalq vsi4ko :!: belqta e stanala no ako tq e v 3-tiq mesec moje ve4e da e kasno za abort :smt009 sednete dvamata s neq i re6ete kakvo 6te pravite aide i dano ne6tata se opravqt i znai 4e edin abort 6te q sasipe psihi4eski i tebe sa6to :!:
Момчето каза в третата СЕДМИЦА ... четете ли изобщо преди да пишете ](*,)

И какво всички викате ау съжелявам ... ? Да имаш дете е най-хубавото нещо на света както за жената, така и за мъжа. Това, че те не са дорасли не означава, че трябва да ги съжелявате. Единствиното тъжно е за детенцето и в двата случая(да се роди или да го убият). А щом са стигнали до тук значи нямат сексуална култура. Има всякакви контрацептивни методи, има е спешна контрацепция при инциденти. Хората всичко са измислили от нас се иска само малко култура! ;-)

cvety_i_bebeto
05-23-2006, 09:28
au tva e stra6no...mislete kvo 6te pravite...poemi otg..i re6ete..

mnogomili4kata-sf
05-23-2006, 09:38
kato se zapoznah s maikata na priqtelitq mi neinite parvi dumi kam men bqha i vnimavaite edno dete razvalq vsi4ko :!: belqta e stanala no ako tq e v 3-tiq mesec moje ve4e da e kasno za abort :smt009 sednete dvamata s neq i re6ete kakvo 6te pravite aide i dano ne6tata se opravqt i znai 4e edin abort 6te q sasipe psihi4eski i tebe sa6to :!:
Момчето каза в третата СЕДМИЦА ... четете ли изобщо преди да пишете ](*,)

И какво всички викате ау съжелявам ... ? Да имаш дете е най-хубавото нещо на света както за жената, така и за мъжа. Това, че те не са дорасли не означава, че трябва да ги съжелявате. Единствиното тъжно е за детенцето и в двата случая(да се роди или да го убият). А щом са стигнали до тук значи нямат сексуална култура. Има всякакви контрацептивни методи, има е спешна контрацепция при инциденти. Хората всичко са измислили от нас се иска само малко култура! ;-)

Сългасна съм с теб...а и "грешките" са за това,за да се поправят...според мен аборта не трябва да се приема като единственото решение....хора това е ОПАСНО...вие го казвате "да напраи аборт въпреки всички усложенения коите се получават",а после!!!???!Ако наистина се поучат жестоки увреждания...хората са сгрешили,от незнание и тва е...сега е времето да се научат да поемат отговорностите...са ше кажете "да бе нали не ти се случва на теб"...и да ми се случи аз бих си го отгледала....на почти 19 години съм и бих поела отговорността,въпреки всичко,не бих искала да не мога да имам деца след това...но аз внимавам да не стават бели...Внимавайте и се учете!

skate_warrior
05-23-2006, 09:39
Доста кофти ситуация... и най-гадното е ,че ако направите аборт , убивате човешко същество. Може да се окаже , че един ден точно това дете ще допринесе с нещо голямо за човечеството :mrgreen: Вие не сте чак толкова малки... 18-19 години не са малко.. вече сте пълнолетни.. не знам вие си преценете , но си помислете хубаво !

05-23-2006, 09:50
това е много гадно :? ама как е станало след като сте ползвали презерватив ](*,)
Сигурен ли си 4е детето е от теб :?: :idea:

05-23-2006, 09:52
КОЛКОТО ПО БЪРЗО НАПРАВИТЕ АБОРТА ТОЛКОВА по малки са шансовете са увреждане и проблеми...А и все пак живеем в 21 век и медицината е достатъчно напреднала рисковете да са по малки...Така че действайте бързо...НЕ мисля че трябва да се разсъждава...никой не би желал да си пропилява живота на 18г. с деца...

Novkov
05-23-2006, 09:58
това е много гадно :? ама как е станало след като сте ползвали презерватив ](*,)
Сигурен ли си 4е детето е от теб :?: :idea:

В десятката :-$ Ако наистина всеки път сте го правили с гума се замисли дали ти си бащата [-( :---)

bloody_angel
05-23-2006, 10:50
Ако приятелката ти и ти не сте готови за такова събитие , а аз искрено вярвам че не сте , трябва да действате колкото може по-бързо.През първите десет до дванадесет седмици на бременността абортът носи най-малко рискове.Извършването на самия аборт е неприятно , но от физическа гледна точка не е особено сложно.Трае около 10 мин. , а след това трябва да се лежи час, два под контрол .... Успех http://smilies.sofrayt.com/%5E/q/ashamed.gif

05-23-2006, 11:16
колко струва един аборт ? :cry:

05-23-2006, 11:27
а и колко струва и къде трябва да се иди, за да се провери дали е от мен ](*,) ](*,) ](*,)

educated fool
05-23-2006, 11:34
Честито! Пожелавам ти да е момче. :)

bloody_angel
05-23-2006, 11:43
колко струва един аборт ? :cry:
а и колко струва и къде трябва да се иди, за да се провери дали е от мен До колкото знам няма начин да се провери дали е твое ... изследванията се правят след като детето се роди ... а иначе някъде около 200лв струва един аборт ... взависимост от клиниката разбира се

SuN4o_F
05-23-2006, 12:55
girlka ok zna4i deteto e edno ot nai hubavite ne6ta v jivota do tuk saglasna noooo na 18 godini vmesto da si jiveesh jivota bez da imash zadaljeniq kam detence 6te trqbva gledash dete ... nz pomislete si i pi6ete kakvo e stanalo uspeh

05-23-2006, 14:00
Dali e ot teb? 4e tolkova li ne i vqrva6? Da ne se e kusul kondomut ili znam li... Ina4e DNK test se pravi sre6tu 600lv

05-23-2006, 14:20
Dali e ot teb? 4e tolkova li ne i vqrva6? Da ne se e kusul kondomut ili znam li... Ina4e DNK test se pravi sre6tu 600lv
siguren/a li si 4e e 600lv?!

manniakk
05-23-2006, 15:00
кво ти пука колко е. Първо трябва да го роди за да се направи ДНК... Ако искаш евентуално бебе и тя го роди имай предвид че ако й кажеш "Кукло, искам ДНК тест" и се окаже че не ти е изневерявала ще я нараниш адски много....

05-23-2006, 15:46
Хаха,мноо сте тъпи бе хора,ти за презервативи и противоза4ата4ни ьап4ета 4увал и си?!И освен тва ако мацката не е ре6ила да абортира не мисли за тва как пове4е няма да прави6 сех,а за тва 4е сега 6е става6 ба6та и тряа да си много по-отговорен...Не само за себе си,но и за бебенце,така 4е да си мислил преди да се ебе6,са се драж мажки и недеи да хлен4и6 пове4е!

prosto 4ovek
05-23-2006, 15:56
Ei yspokoi se.. Tq vuob6te sigyrna li e 4e e bremenna-taka da razbere 4e e i v tretata sedmica-hmmm #-o .Vie da ne pravite sex 2-3 puti v meseca!
4e da znae ot kolko vreme e bremenna.
nai-sigyrno -da q pregleda ginekolog.Imam poznati koito si pravqt po dva testa za bremenost,te izlizat polojitelni ,a nakraq se okazva-kato otidat pri ginekolog 4e vsi4ko e ok-bebe nqma. :wink:
tova go govorq seriozno !
6tom e pulnoletna e po-lesno.cenata na aborta e razli4na nqkoi 6arlatani za 50 lv go pravtqt. v Mai4in dom v Pld i Sf vzemat 150 lv......
a 6tom e o6te v na4alen stadii 4yvala sum za izsmykvane 4rez vakyym na ploda.Vse pak to e bobeno zurno o6te. zatova ako ste re6ili za aborta go napravete kolkoto moje po-skoro.
p.s. sigyren li si 4e ti si ba6tata?! Osven prezervativa da e bil skusan i da ne ste zabelqzali amaaa stranno ..................................
abe purvo da razbere sus sigyrnost -bremenna li e ili ne.S medicinsko napravlenie ot li4nata lekarka 6te vi izleze dosta po evtina ginekologi4niq pregled a i tq moje da vi naso4i kum nqkogo-vupreki 4e az nqmam mnogo vqra i si hodq vse na 4astno-tam gin.pregled e ot 15-20 lv nagore.
yspeh i dano ti se razmine

`Death`Whore`
05-23-2006, 15:57
Защото сигурно и тя е била девствена и сте мислели, че от първия път не може да се забременее.

05-23-2006, 16:01
kvi sa ti komentari i hihihihi
ako na va vi se sly4i 6te karate red sulzi red sopoli i 6te se 4ydete v koq dypka da se svrete.
vqrno 4e 6tom 4ovek zapo4va da vodi polov jivot e redno da popro4ete malko literatyra amaaa... belqta ve4e e stanala. yprecite ne pomagat!

`Death`Whore`
05-23-2006, 16:04
За деца - упреци. Момчето се тюхка, вместо да помисли какво ще прави. И пише по форуми, вместо да събира пари за аборт или за сватба.

05-23-2006, 16:11
Пич.... натепай и шутовете у тупано и че се опраи сичко!

sashet0
05-23-2006, 17:03
колко струва един аборт ? :cry:

Нелегален около 400лв(може и малко повече)!
И... ако ти е приятелка по добре си направете тестове и никога не правете секс с презерватив Никога!!!!(защото си сигорен и свърщваш в нея и като извадиш... той скъсан... нее забрай само без презерватив,поне се усещаш и вадиш като свършваш!!!) Това е от мен!!

05-24-2006, 11:30
Ммм приятелката ми беше вече на изследвания и и казаха, че била с извънматочна бременност. Някой може ли да каже нещо повече...какво представлява ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

05-24-2006, 11:46
ааа намерих си в нета кво значи...; )

bloody_angel
05-24-2006, 13:13
Извънматочната бременност – това е състояние, при което оплодената яйцеклетка се прикрепва и започва да се развива извън кухината на матката. В по-голямата част от случаите (примерно в 90%) това става в маточната тръба, по-рядко в яйчника, а понякога и в перитонеалната кухина.

Причини за извънматочна бременност
Това опасно усложнение възниква тогава, когато оплодената яйцеклетка не може свободно да се придвижва в маточната тръба.

Непроходимостта на маточните тръби е свързана или с наличието на сраствания (в резултат на възпалителен процес), или с вродена недоразвитост на тръбите. Сперматозоидите са способни да преодолеят стеснения участък от тръбата, тъй като са значително по-малки от яйцеклетката. За нея това препятствие е непреодолимо и тя не може да попадне в матката.

Тъй като диаметърът на маточната тръба не може да удовлетвори изискванията на растящия зародиш, рано или късно се случва трагедия: руптура на тръбата. Това е много опасно за здравето на жената състояние, тъй като се повреждат многочислени кръвоносни съдове, от което следва силно кръвотечение в перитонеалната кухина. Ако своевременно не се направи операция, загубата на кръв може да стане животозастрашаваща.

Извънматочна или не?
Да се определи извънматочна бременност е доста сложно, тъй като тя се маскира като обикновена бременност или просто като закъснение на менструацията. Не всички жени навреме обръщат внимание на дърпащите болки ниско долу в корема (вляво или вдясно). Често си го обясняват с това, че липсата на менструация и болките са свързани с ненормален цикъл, или прекарано простудно заболяване, или стрес ... Обясненията са много, а причината често е една – извънматочна бременност.

Като правило, симптомите й са следните: закъснение на менструацията с 10 – 15 дни, типични признаци на бременност, слабо кръвенисто течение. При появата на течението жената решава, че е настъпила менструация със закъснение и не предприема нищо. Обаче скоро след това заедно с продължаващото течение тя усеща резки коликообразни болки ниско долу в корема, вляво или вдясно, обща слабост заради кръвотечението в перитонеалната кухина. В тези случаи е необходима хоспитализация. След уточняване на диагнозата веднага се пристъпва към операция, по време на която най-често се отделя цялата разкъсана тръба или само на повредения й участък.

Най-сложната ситуация възниква, когато кръвенисто течение от влагалището въобще отсъства и внезапно се появява рязка болка (включително до загуба на съзнание), свидетелстваща за кървене в перитонеалната кухина. В такъв случай трябва незабавно да се извика бърза помощ и да се хоспитализира болната в хирургично отделение.

Как да предотвратим бедата?
Ако жената се отнася внимателно към себе си, тя ще може да контролира ситуацията и да не допусне руптура на маточната тръба и перитонеално кървене. За това на 7 – 10 ден от закъснението на менструацията е желателно да се обърне към лекар, особено ако има цапащо кръвенисто течение. Съвременните диагностични методи позволяват да се определи бременността в много ранен срок, до първия ден от закъснението на менструацията. За да се убедим, че бременността е разположена нормално в матката, е необходимо да се проведе ултразвуково изследване с трансвагинален трансдюсер, който дава най-точна информация в ранните срокове на бременността.

Рискови групи
Особено внимателни към себе си трябва да са жените, страдащи от хронични възпалителни заболявания, с причинена инфекция от хламидия, микоплазма или уреаплазма, а също и тези жени, които са провеждали лечение по повод на тубарен или ендокринен стерилитет. В групата на риска са и жените с ендометриоза, вродени аномалии на матката и маточните тръби. Използвана в качеството на контрацептив вътрематочна спирала също предразполага към извънматочна бременност.

ВНИМАНИЕ!
Специалистите са установили, че при всяка шеста жена, при която е имало извънматочна бременност, това се случва и втори път. Това се обяснява с факта, че в другата тръба обикновено протичат същите изменения, както и в първата, отделена.

Една от главните причини за извънматочна бременност се явява абортът. Тъй като в голямо число от случаите след изкуствено прекъсване на бременността се развива възпалителен процес на органите в малкия таз (вътрешни полови органи). В резултат на възпалението в тънките маточни тръби се образуват сраствания, пречещи на оплодената яйцеклетка успешно да достигне матката.

(Съществува и начин за неоперативно третиране на извънматочната бременност с метотрексат, приложен локално в маточната тръба или системно интравенозно – бел. прев.)

П.С Материалът е взет от http://www.bg-mamma.com/

SuN4o_F
05-24-2006, 13:16
ааа намерих си в нета кво значи...; )
i sega kakvo stana?!

Lord Vader
05-24-2006, 13:35
само аз ли си мисля, че тоя нещо ни мятка

mnogomili4kata-sf
05-24-2006, 14:00
само аз ли си мисля, че тоя нещо ни мятка

Може и да ни мятка,ама мисля,че темата е в полза на тези,които в действителност имат този "проблем"

05-24-2006, 14:56
[-X ne ne vi mqtka :smt010

05-24-2006, 15:13
[-X ne ne vi mqtka :smt010
Казваи ни как вървят нещата като измислите какво ще правите ни докладваи и умната :wink:

05-24-2006, 16:11
Еми утре ще стане ясно вече какво ще се прави. 80% аборт, 20% операция ;(
Ако за наше съжаление се окаже второто става много много лошо, защото една операция била 1000 лв и незнаем от къде ще ги съберем. ПРосто и двамата не искаме да разбират нашите, но ако се пребегне до операция май ще трябва да им споделим :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

PleasureSeeker
05-24-2006, 16:18
кофти тръпка бате...трябваше да се сетите по-рано да внимавате

hforce
05-24-2006, 17:04
gost, predpolagam mom4eto znae za ko ide re4 a kolegata se opitva da go uspokoi, a i aborta ne e koi znae kvo

DepechMode
05-24-2006, 21:26
Пич, това че приятелката ти е забременяла не е чак толкова лошо, стига и двамата да мислите така! Незнам как бихте се съгласили да прави аборт ... все пак по този начин ти така убиваш детето си ... Знам че не мгоа да ти помогна с нищо ... знам че не мога да променя решението ти, но помисли пак, това е човешки живот и на всичкото отгоре човешки живот, който ти си създал, така че помислете добре дали наистина искате да бъде заличено това ...

Luciferian
05-25-2006, 06:22
spox brato slu4va se , na tiq godini ne e tolkova opasno - edin abort i a ko e bez uslojneniq si4ko si e ok , pyk i 6tom e pylnoletna ako moje da ne nau4at roditelite 6te e o6te po dobre
Ти нормален ли си?
Тротил ли си закусвал?
Няма бе, няма нищо страшно, личи си колко си наясно... я пробвай да си завреш нещо желязно там, където слънце не те огрява? След това, ако можеш да седнеш, седни пред компа и напиши нов постинг по темата.

mnogomili4kata-sf
05-25-2006, 09:45
gost, predpolagam mom4eto znae za ko ide re4 a kolegata se opitva da go uspokoi, a i aborta ne e koi znae kvo
#-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o Не било кой знае какво...скивала ли си едни брушурки разпространяваха преди време със снимки на бебенца,съвсем мънички ембриончета,разкъсани от медицинските инструменти на парчета!!!!Ти изобщо наясно ли си с идеята "АБОРТ" и с всичките 52902589522902 риска...лелелелеле нямам думи на къде отива тоя свят

NeSTa_86
05-25-2006, 10:07
Айде стига плашете хората с вашите глупости,а????
Кво по-добре ли е да се роди едно дете, което цял живот да бъде нещастно, защото определено така ще бъде. Те са деца на по 18 години и не могат сами да се гледат,а ще ми гледат и някакви хлапета. За всяко нещо си има време.... Има рискове да определено, но смятам, че е по-голям риска да се роди едно ненормално детенце, защото все пак момичетото е с извънматочна бременност, която е доста опасна дори и за нея самата.
Стига се излагайте и стига ги разобеждавайте....просто май щото не ви е на главата и гледате сеира на хората........ :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Luciferian
05-25-2006, 10:38
NeSTa_86, тук не става дума за плашене, а за контриране на безотговорно написани постинги! Не може нормален човек да напише, че аборта е едва ли не нещо съвсем безвредно. Защото не е! Това е въпрос на личен избор и поемане на риск. Трябва да се преценят плюсовете и минусите и тогава да се вземе решение, ОТГОВОРНО решение. А не "дай сега, ше ида да го махна, кво толкова"....

SuN4o_F
05-25-2006, 12:07
aborta ne e mnogo bezobiden no vse pak v slu4aq mislq 4e e po-dobroto reshenie

05-25-2006, 12:25
а ти сигурен ли си , че тя не е кръшкала и че детето е твое? все пак има и такава вероятност замислял ли си се , защото ако сте правили секс с презерватив и той не се е късал няма голяма вероятност да се е скъсал така че да не си го видял , а бе знам ли увери се че гаджето ти не е ходило по чуждо

NeSTa_86
05-25-2006, 13:12
пФ...мислиш ли, че на пича му пука дали гаджето му е кръшкало? Аз ако бях на негово място просто това нямаше да ме вълнува. Какъв е смисълът да се дадат 600лв за днк тест, след като могат да се дадат 200 и да се направи абортът!?

05-25-2006, 13:12
dobre de mom4e kaji skasan li be6e prezervativa???

`Death`Whore`
05-25-2006, 13:13
Въпросът е той дали е проверил изобщо.

bloody_angel
05-25-2006, 13:18
Станалото,станало...сега важното е да се оправят ... пък за другото ще му мислят след това

hforce
05-25-2006, 13:23
nqkoi me be6e citiral na prednata stranica, ako ne zabelqza se opitvam da go uspokoq pi4a pone sega da e spokoen 6tot si predstavqm kakvo mu e v momenta

deem
05-25-2006, 15:08
Chestito!
Radvaite se na deteto .Da vi e zhivo i zdravo.

05-26-2006, 09:37
Dneska приятелката ми е направила аборта, обаче тъй като не бях с нея малко ме е страх да не би случайно да ме е излъгала и да не е отишла, не за друго, ми просто от страх. Как според Вас да разбера. Дали трябва да са и дали някаква бележка или нещо подобно!?

Svetlana_Pei4eva
05-26-2006, 10:05
boje kfi sa teq gluposti 4e nqma da pravish pove4e sex bre ?
6te go preudoleete i vsi4ko 6te bude po staro mu!spoko ot li4en opit ti go kazvam

05-26-2006, 10:07
osnovnoto 4e 6te kurvi ,sexsa 6te e zabranen izvestno vreme, trqbva da sa i dali i lekarstva koito da pie.
direktno proverqva6 :mrgreen:

SuN4o_F
05-26-2006, 22:10
estestveno 4e e napravila abort za kakavo da te laje ... tq sama napisa v foruma...

alex_7777
05-27-2006, 12:30
mng kofti..... :( spored men sega trqbva da uspokoi6 momi4eto i da si do neq

sexy_bonbon4eto
05-28-2006, 16:29
Току що научих, че приятелката ми е в третата седмца ;( ](*,) ](*,) ](*,)
вече никгоа няма да правя секс....защо трябваше още първото момиче,с което си легна да забременееееееееееее :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

ами те хората са измислили нещо като презерватив, ама трее да се мисли малко, а не.....дай да се ебем!