PDA

View Full Version : ПИЪРСИНГА МИ Е МАЛКО ЗАХВАНАТ...



kAdrOkoSkA
05-22-2006, 17:12
Ами милички... преди почти 2 седмици си направих пиърсинг на пъпчето, обаче много малко ми го захванаха и сега ми е много притеснено... :( Едно, че не ми харесва толкова мъничко да е хванат самия пъп и другото е че ме е страх да не ми се скъса... :( Ще ви помоля да ми дадете съвет и мнение по въпроса дали може да се махне обицата и да не направи веднага нова дупка обаче по-навътре и дали ще си личи?

r_i_k_i_t_a
05-22-2006, 18:36
Ami mislq 4e trqbva da si mahne6 obicata 6tom te e strah i po dobre iz4akai malko vreme da ti zarastne dypkata i 4ak togava si probii nova!Taka 6te e po dobre i 6te si po spokoina!

seksi_pi4ka
06-04-2006, 07:45
Ami mislq 4e trqbva da si mahne6 obicata 6tom te e strah i po dobre iz4akai malko vreme da ti zarastne dypkata i 4ak togava si probii nova!Taka 6te e po dobre i 6te si po spokoina! zna4i i az imam na ezika p1pa bradata klitora i na nosa mn e qko vob6te nebole nqmam nikvi problemi ;-)

`Death`Whore`
06-04-2006, 08:51
Трябва да е на повечко кожа, защото пъповете се късат не много рядко. В студио ли са те дупчили?

Pr0sTak
06-05-2006, 02:20
Ami mislq 4e trqbva da si mahne6 obicata 6tom te e strah i po dobre iz4akai malko vreme da ti zarastne dypkata i 4ak togava si probii nova!Taka 6te e po dobre i 6te si po spokoina! zna4i i az imam na ezika p1pa bradata klitora i na nosa mn e qko vob6te nebole nqmam nikvi problemi ;-)

dai da ti vidim snimkata dali si tolkova sexy kakto pishe na nicka ti ](*,)


po temata po dobre hodi pitai nqkoi deto prai takiva raboti i ako te posavetva q mahni i sled vreme pak sloji vypreki che na pypa e mn riskovo

Метълката
06-05-2006, 03:26
Ami mislq 4e trqbva da si mahne6 obicata 6tom te e strah i po dobre iz4akai malko vreme da ti zarastne dypkata i 4ak togava si probii nova!Taka 6te e po dobre i 6te si po spokoina! zna4i i az imam na ezika p1pa bradata klitora i na nosa mn e qko vob6te nebole nqmam nikvi problemi ;-)

a da te e pital nekoi?! :smt018



mahni ya po-dobre, no se konsultirai s toya deto te e dup4il.

Овцата
06-06-2006, 10:21
Къде си ходила да ти го дупчат?