PDA

View Full Version : Moderated:Родителите ми не ми позволяват да живея добре



otchaqna
05-22-2006, 17:18
nz kakvo da pravq iskam da jiveq dobre no roditelite mi ne mi go pozvolqvat za boga ot miga v koito vidqha che sum shtastliva s momcheto koeto obicham te se opitvat da ni razdelqt pravqt vsichko koeto az ne iskam i ne haresvam ne zachitata chuvstvata i mnenieto mi i nz dali moga da izdurja poveche na tqhnoto unijenie pomognete iskam da sum shtastliva ogajdam im i nosq super ocenki no ne im stiga?????????????????


Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

r_i_k_i_t_a
05-22-2006, 18:34
Vuprosa ne e samo v ocenkite ami i v durjanieto!Ti tova trqbva da go znae6!Ako ne se durji6 dobre mn qsno 4e te nqma da sa dovolni!No ti sigyrna li si 4e te naistina ne iskat da si s tova mom4e?

midnight...
05-22-2006, 19:08
а ти би ли оправдавала тяхното доверие или само тропаш с краче и си искаш своето. първо ги накарай да ти вярват след това вече мисля че няма да имаш проблеми

05-22-2006, 20:09
moje bi problema ne e v teb. moje prosto da ne haresvat priqtelq ti i zatova se darjat taka.prosto im kaji 4e ne ti e priqtno da se darjat taka s teb.

Roxy
05-22-2006, 20:40
а може би проблема е в теб и гаджето ти. ти ся кат си замаяна първата любов а-у ти се затварят очите за някои неща,ама те виждат всичко отстрани

otchaqna
05-23-2006, 12:32
moji bi ste pravi nz

LoVe_RuSlAn
06-09-2006, 14:53
Според мене проблема може би не е в теб а в тях.Това че са имали примерно тежък ден и веднага на тебе си го Изкарват не се впрягай толкова и се прави че ги слушаш а без тяхното знание пак можете да се виждате това момче

NaI_MiLi4KaTa
06-16-2006, 10:19
Според мене проблема може би не е в теб а в тях.Това че са имали примерно тежък ден и веднага на тебе си го Изкарват не се впрягай толкова и се прави че ги слушаш а без тяхното знание пак можете да се виждате това момче
По-грешен съвет от този незнам дали ще можеш да дадеш. Как така без тяхното знание? Ти добре ли си? Имаш ли представа до каде може да стигне с лъжи и криене?Ами ако да речем утре забременее от него?..... От кого ще каже, че е? От въздуха ли? Знаеш ли със сигурност дали проблема не е в момчето и дали родителите й не искат нещо по-добро за нея?
Аз мисля, че тези родели са по-скоро загрижени, отколкото имащи за цел да те унижават.

bruk
06-18-2006, 09:19
Първо говори с тях и тогаа пускай темата!Айде :smt006