PDA

View Full Version : nz kakvo da pravq



otchaqna
05-22-2006, 18:15
nz kakvo da pravq iskam da jiveq dobre no roditelite mi ne mi go pozvolqvat za boga ot miga v koito vidqha che sum shtastliva s momcheto koeto obicham te se opitvat da ni razdelqt pravqt vsichko koeto az ne iskam i ne haresvam ne zachitata chuvstvata i mnenieto mi i nz dali moga da izdurja poveche na tqhnoto unijenie pomognete iskam da sum shtastliva ogajdam im i nosq super ocenki no ne im stiga?????????????????

Labelle
05-22-2006, 18:18
Сори , но мисля , че единствения начин е да не споделяш с тях личния си живот или по - скоро дали излизаш с някой или не. Май в твоя случай единственото спсение е лъжата. Понякога родителската ревност е много неприятна.

otchaqna
05-22-2006, 18:41
ponqkoga li heh skupa ti ne gi poznavash vse pak

05-22-2006, 19:06
И ти,скъпа,на колко си ?!?!
Просто се опитай да си извоюваш доверието им...Малко прекаляваш ми се струва...Може би си направила нещо,което не им се е понравило и сега те държат под око...Или пък просто си мъничка...;]
Запомни,че колкото и да са ти строги родителите,винаги ще ти желаят доброто и ще искат да си щастлива!Ще мине и това време на `тормоз` и ще ти дават повечко свобода...

Malko_kote
05-23-2006, 00:05
Govori s tqh.kaji im, 4e im nosi6 hubavi ocenki i 4e ne vijda6 pri4ina da se durjat taka s teb.Kakvo pove4e iskat, ne im li haresva 4e si 6tastliva, ili po-to4no 4e si bila 6tastliva.Obqsni im, 4e vseki ima nujda da bude obi4an, nezavisimo na kakva vuzrast si.Mojebi tvoite roditeli jiveqt o6te v 20 vek, vreme e da se prenesat v 21.Ve4e 12 godii6nite momi4eta pravqt sex, a ti ne moje6 prosto da se vlubi6.Govori s tqh.Popitai gi kakvo to4no iskat ot teb.

otchaqna
05-23-2006, 12:19
az sum na 14 godini i ne sum im dala nikakuv povod da se durjat po tozi otvratitelen nachin s men

a_curious_girl
05-23-2006, 17:47
Нормално е,че родителите ти са "загрижени" за теб меко казано,обаче понякога родителската обич пречи прекалено много.Ще трябва да поговориш с тях,освен това не е нужно винаги да им съобщаваш,че си била с гаджето си и въобще може да не им говориш за личния си живот,а ако те питат може и да поизлъжеш малко,айде ся нищо няма да стане от 1 лъжа.Спокс...

otchaqna
05-23-2006, 18:13
misi vi mnogo za suvetitte she probvam puk kvotot stane

miloto_girl_4e
05-23-2006, 18:26
:arrow: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=39273


вече си пуснала такама тема, но понеже не е за този раздел съм я преместила в "У дома" :wink: