PDA

View Full Version : Искам да се запозная с едно момиче! Как?



§§§§
05-22-2006, 19:26
Здравейте! Бих искал да ви помоля за съвет! Значи почти всеки ден, като пътувам към училище, виждам едно момиче, което се качва някъде от предишна спирка и слиза там, където аз слизалм. На обяд след училище я виждам пак по същия начин. Значи тя идва на спирката и се качваме на един автобус и аз си слизам на мойта спирка, а тя си продължава... Но на връщане я виждам по-рядко, през ден-два. То не че сутрин я виждам всеки ден, но е по-често! Понякога сигурно се разминаваме, като хващаме различни автобуси... Та това момиче нещо много ме привлича! Искам да се запозная с нея! Но не знам как! Ако може да ми дадете някоя идея, ще съм ви много благодарен!!! Проблема е, че на обяд, на връщане почти винаги идва на спирката с компания, само един път съм я виждал сама. Тя после се качва сама на автобуса, а съучениците и(предполагам) се качват на други автобуси... А си мислех на обяд, докато е на спирката нещо, но тя е винаги в компания... А за сутрината в автобуса нищо не ми идва на ум! Благодаря предварително за отговорите ви!

donkihot
05-22-2006, 19:40
1.slu4aino nezavisimo dali e v kompaniq da se butnesh v neq i posle da kajesh "oo mn se izvinqvam" i taka nqkolko pati i nakraq "oh kolko sam nepohvaten,izvinqvai moje li da se zapoznaem?"
2.ili da deistvash napravo

hackersdown
05-22-2006, 19:51
Кажи и "Приятно ми е ! :)"
Или "Искаш ли да се запознаем"
Или "Хайде да се запознаем"
;)

strawberry1988
05-22-2006, 22:26
pravi kakvoto ti doide na akula na momenta,bez da mu misli6 mnogo-mnogo :D

ProstoAz
05-22-2006, 22:38
Издебни момента, когато е сама на спирката и и поискай огънче, след това започни някаква тема ей така между другото и се запознайте.

Malko_kote
05-22-2006, 23:32
Mi da vs ti kazvat tova koeto mislq i az.Moje puk i primerno da i kaje6-''izvinqvai, kolko e 4asut?''i sled tova da i blagodari6 i da q pita6-''moje li da se zapoznaem?''a ako na spirkata e s kompaniaqta si, zna4i v reisa kogato e sama 6te napravi6 su66toto.Tova e mn e prosto.Deistvai i po-uvereno, ni6too ne gubi6 :!: :wink:

j0r0_fear
05-23-2006, 08:44
пффф...тва много тапо [-X хиляда пати да се бутнеш в нея и сичките извиняваи извиняваи....изчакаи малко виж дали те заглежда някои пат или нещто такова и тогава пробваи ако не искаш да се прецакаш де \:D/

Novkov
05-23-2006, 09:53
Аз ти препоръчвам номера с огънчето, който ти дадоха. Палиш благодариш и в същия ред на мисли казваш някакво изречение или въпрос за нещо общо(много избори). Успех :D

xOtkiSsSs
05-23-2006, 10:31
Издебни момента, когато е сама на спирката и и поискай огънче, след това започни някаква тема ей така между другото и се запознайте.
:wink:

otchaqnata
05-23-2006, 12:16
spored men izchakai nqkoi pat kogato e sama i q zaprikazvai pitai q kade uchi ili neshto takova vse shte se nameri obshta tema USPEH

teenkopele
05-23-2006, 14:03
Издебни момента, когато е сама на спирката и и поискай огънче, след това започни някаква тема ей така между другото и се запознайте.

Успех. :wink:

Copperhead
05-23-2006, 14:06
И трябва да имаш бати съмочувствието :mrgreen:

milanoff
05-23-2006, 14:31
Източникът на всички тези простотии, които ще напиша сега, не го помня (демек не знам от къде съм ги взел):
"Здрасти!" (В случай, че си Брад Пит, Маркъс Шенкенбърг или друга някаква знаменитост.)

"Драссттт!" (В случай, че си пияният Брад Пит, Маркъс Шенкенбърг или друга някаква знаменитост.)

"Загубих си телефонния номер, може ли да ползвам твоя?" (Вярно, това е тъпо, но пък те много се кискат на него)

"Приличаш доста на бъдещото ми гадже". (Тук обикновено мълчат загадъчно една-две минути, осмисляйки новата информация.)

"Ако вървя след теб до къщи, ще ме опитомиш ли?" (Досега не съм успял да го произнеса, без да се зачервя от срам, но какво да се прави.)

"Мога ли да те свалям?" (В случай, че си супертъпо парче. Ти супертъпо парче ли си, или няма как да прецениш?)

"Как се чувстваш?" Тя отговаря: "Страхотно". "Не, не те питам как изглеждаш, а как се чувстваш". (Това, ако не става ясно, е вид комплимент и работи безотказно.)

"Липсва ми плюшеното мече. Ще спиш ли с мен?" (В случай, че тя е в картуун-цветове, с фибички, големи пърхащи мигли и е толкова зашеметяващо глупава, че дори другите блондинки й се подиграват.)

"Еби ме у гъзо, ако бъркам, нали, но не ти ли се иска да ми свирнеш, копеле?" (Само ако си съвсем сигурен, че не знае български.)

"По-сладка си от глюкоза и ме привличаш като свободен електрон от ядрото на 238U, та се чудех какво ще кажеш да отидем в моята стая да направим ковалентна връзка?" (Браво бе, физик.)

"Прости наглостта ми, но винаги съм искал да се запозная с манекенка." (Има и по-бърз начин - да помолиш Евгения Калканджиева да прости наглостта ти и да те запознае с въпросната нейна подопечна. Макар че не разбирам защо ти е това, след като явно се познаваш със самата Евгения.)

"За какво са ми тези 2,8 милиона лева в банката, като имам слабо сърце?" (Само ако е истина. Парвенюшко е, но върши чудеса.)

"Знам, че за теб не съм нещо особено, но в моето племе смятат, че божествено красив". (След което се засмиваш окуражително, защото по същността си това е шега.)

"Аз съм гей". (Не протягай безполезните си ръце към нашите блондинки, мръсен гей!)

"Утре давам обет в манастира". (Рискуваш обаче да ти отговорят "а-а, мерси, аз съм на диета и не обедвам".)

"Изправи се, ако обичаш, за да мога да те сваля". (Кротко, Тайсън, седи мирен. Пробвай по-добре с някое от горните.)

"Не викай! Не искам да те убивам, но ще го направя, ако се наложи!" (В случай, че се запознавате, докато обираш апартамента й.)

"Кога трябва да се връщаш в Рая?" (Хитро, но щателният ми рисърч сочи, че ще те разберат едва 0,03%.)

"Извинявай. Имаш ли нещо против да се повзирам в теб няколко минути, за да мога да те нарисувам вкъщи по памет?" (Ако поиска да ти види картините, отклони с нещо загадъчно като "изкуството е безполезно, важен е вътрешният ти пар ексельонс".)

"Колко време ти отне да станеш толкова сладка?" (Е, ако с тва свалиш някого, си ебати майсторчето.)

"Последния път като те видях, сънувах". (Следва задължително "какво сънува", тъй че си подготви нещо с много венчета, маргаритки и обсипан със звезди небосвод.)

"Не съм ли те виждал в егоист?" (Не, защото е пълен с разни унисекс-газелки, които упорито избягват класическия калифорнийски чар. Пробвай и с Български фермер - нали си читател на егоист, трябва да си язвителен през цялото време.)

"Ако той не се появи, аз съм ей там, до пуканките". (В случай, че до началото на прожекцията остават 3-4 минути.)

"Какво е чувството да си най-красивата жена на купона?" ("Неприятно. Постоянно идват някакви грозници с размъкнати комбати да ми задават тъпи въпроси".)

"Какво като нямам зъб тука - има повече място за езика ти. Хахахахаха!" (В случай, че си много прост.)

"Толкова си красива... Не мога да повярвам, че Господ не те е запазил за себе си". (Опа-а, тежката артилерия. Помни - това не е любов, а проста свалка. Впрочем това черен хумор ли беше?)

(гръмко, към останалите от компанията) "Ето го и доказателството, че Господ ни обича". (Това е по-добро от горното.)

"Що мислиш му викат пик-ап?" (В случай, че си горд собственик на стар, ръждив форд с пробит радиатор.)

"Ако бях на твое място, щях да спя със себе си". (Аааарргх, колко си прост! Осъждам те на седем години безебие!)

"Не сме ли се виждали някъде?" (Да, току-що, хитър свалячо.)

"Знам, че сме братчеди, ама тука сме в Родопите..." (Отчаянието е силно чувство. Не пипай роднините си, мръсник.)

"a/s/l" (В случай, че твоят отговор е 31/m/ L.A.)

"Шшшш, ела вънка да ти говорим нещо". (А ти ела в София някой път.)

"Аз карам онова черното БМВ петица отпред". (В случай, че наистина го караш, иначе се излагаме страшно.)

"Бе не съм най-готиният пич в бара, ама само аз си говоря с теб, нали?" (Да, има нещо у теб. Предимно говна.)

"Гласовете в главата ми казаха да те заговоря". (След което и забърши лигата с ръкава на болничната пижама. И да си взимаш лекарствата.)

"Задръжте рестото". (В случай, че си идиот и си оставил петдесетарка за малък джеймисън с лимон.)

"Казвам се ------ и скучая. А ти?" (В случай, че и тя скучае достатъчно, че да се хване за сламката. Т.е., да те хване за сламката.)

"Ако направят конкурс за най-добра хаус двойка, ще заложа на теб и мен". (В случай, сте в малката зала на Метрополис към 5:30 сутринта, а ти си толкова стоунд, че ти е все едно какви глупости бръщолевиш.)

(безмълвно дърпане на плитката) (В случай, че си много млад, но вече обичаш да си пипаш пишчицата на гърнето.)

"Цяла вечер те гледам и реших, че ще те заговоря..." (В случай, че си на 14.)

"Колко взимаш, момиченце?" (На 67 си и паметта ти отслабва.)

"Влизай у колата, майка ти дееба курвенска!" (В случай, че се казваш Кела, Очите, Бацата или нещо подобно.)

"Бързам да се запозная с теб, преди да са те изгонили. Как "защо"? Всички жени те намразиха начаса, когато влезе". (Горе-долу става, но задължително трябва да се произнесе много искрено.)

(подаряваш й роза) "Просто исках да покажа на тази роза колко си красива". (Не, аз ти казах - ти си извънмерно прост.)

"Искаш ли да отидем вкъщи и да направим това, което така или иначе ще разкажа на всички, че сме правили?" (Браво - това е то да имаш житейска позиция.)

(подаваш GSM-ката си) "Обади се на съквартирантката си, че няма да се прибираш". (И ти викат Тед Бънди, а?)

"Вярваш ли в любовта от пръв поглед или пак трябва да мина оттук?" (О-о, зачатъци на хумор? Продължавай.)

"Заведи ме пиян, защото съм много вкъщи". (Да, да, добре. Да ти викна ли такси? Опа-а, леко, масата. Я си легни оттатък най-добре.)

jadna_za_lubov
05-23-2006, 15:11
moje da sednesh do neq..kato za nachalo posle q pitai neshto ot sorta na "kolko e chasat"...posle kaji priqto mi e az sam edi koi si :wink: nishto ne gubish :) aide USPEH \:D/

a_curious_girl
05-23-2006, 15:47
Ми.....начи може да питаш например колко е часът и след това да кажеш "Ти си ми позната от някъде.Да не сме се виждали на нечий рожден ден(нещо такова).И я питаш в кое даскало учи.Или нещо от тоя сорт.Успех!

avito_{P}
05-23-2006, 16:53
mi prosto otiva6 pri neq i i kazva6 zdr. mn me kefi6 moje li da se zapoznaem po4vate dsa si lafite i nakraq i iska6 tela da izleznete na kafe :smt075

NeSTa_86
05-23-2006, 16:53
:arrow: еми заговори е някак си или чрез някой общ познат

dima-never let you go
05-25-2006, 09:24
moito sbvet4e e mn prosto sedni edin pbt v avtobysa do neq bes da q zagovarq6 ni6ty i vij dali 6e te zagovori tq dali te gleda i drygiq pbt q zagovori ne6ty takova ama nedei s nqkbfi tbpi zaribqvki :smt018

Victorya
05-25-2006, 14:52
"Заведи ме пиян, защото съм много вкъщи". (Да, да, добре. Да ти викна ли такси? Опа-а, леко, масата. Я си легни оттатък най-добре.)[/quote]



лелеееее ако мен ме сваляха така ..... :-D :-D :-D смешките ти са ненормални наистина!ето на това му се казва хумор. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :D :lol: :smt016

05-27-2006, 08:07
Dam i q zagovarq6.Uspeh :wink:

n0mak
05-27-2006, 08:39
1.slu4aino nezavisimo dali e v kompaniq da se butnesh v neq i posle da kajesh "oo mn se izvinqvam" i taka nqkolko pati i nakraq "oh kolko sam nepohvaten,izvinqvai moje li da se zapoznaem?"
2.ili da deistvash napravo

hahaha da we da.. 6to napravo ne i s4upi kraka i ne i kaja "ooo izvinqvay kolko sum nepohvaten 6e spi6 li s men?" [-X

Lord Vader
05-27-2006, 08:48
Хах...ми, точно аз не би трябвало да ти давам съвет, но дори и да не пуши й искай огънче. Накарай някой приятел да те запознае с нея. :smt012

djigi
05-27-2006, 09:00
Аз лично много се дразня на хора, които идват при мен за цигара/часът или някакъв такъв въпрос и после изстрелват "Може ли да се запознаем?" - и за конкретната ситуация, ако съм те забелязала и ти ми харесваш, едва ли ще забележа, че използваш толкова шаблонни неща. Все пак не знаем какво е момичето и как би реагирало, но имаше една идея да седнеш/застанеш до нея и да я заприказваш уж случайно - това ми се вижда подходящо.
М/у другото и аз така пътувам всеки ден с един и същ автобус, по едно и също време, с едни и същи хора и понякога, когото няма никои познат в автобуса, пък ми е скучно, направо съм отивала и си казвам "Теб те виждам всеки ден в автобуса, ти къде учиш?", но просто ми липсва притеснението, защото го правя за разнообразие, а не за впечатление в отсрещният.
От съветчетата на milanoff се сетих за едно друго подобно (не ги прочетох всичките, така че може да го повторя) "Извинявай, може ли да си клипна на телефона, защото са ми спряли изходящите повиквания" и може наистина да ти даде, защото в първия момент въобще не асимилира смисъла, важното е да не си помисли, че искаш да и откраднеш телефона или нещо такова хех

Lord Vader
05-27-2006, 09:07
Казах ви, че не ставам ^^^ :)

Krem4eto
05-29-2006, 19:10
Ми може да седнеш до нея в автобуса(ако успееш)!Или пък в автобуса да се запознаеш...

bluby
05-29-2006, 19:17
pichaga pristigash do neq i q zagovarqsh za neshto koeto smqtash za nai-podhodqshto v sluchaq ako pak tolkova ne vijdah kakvo moje da e tema na razgovor prosto se predstavi O:)

DaRk_WiTcH
05-30-2006, 19:24
Източникът на всички тези простотии, които ще напиша сега, не го помня (демек не знам от къде съм ги взел):
"Здрасти!" (В случай, че си Брад Пит, Маркъс Шенкенбърг или друга някаква знаменитост.)

"Драссттт!" (В случай, че си пияният Брад Пит, Маркъс Шенкенбърг или друга някаква знаменитост.)

"Загубих си телефонния номер, може ли да ползвам твоя?" (Вярно, това е тъпо, но пък те много се кискат на него)

"Приличаш доста на бъдещото ми гадже". (Тук обикновено мълчат загадъчно една-две минути, осмисляйки новата информация.)

"Ако вървя след теб до къщи, ще ме опитомиш ли?" (Досега не съм успял да го произнеса, без да се зачервя от срам, но какво да се прави.)

"Мога ли да те свалям?" (В случай, че си супертъпо парче. Ти супертъпо парче ли си, или няма как да прецениш?)

"Как се чувстваш?" Тя отговаря: "Страхотно". "Не, не те питам как изглеждаш, а как се чувстваш". (Това, ако не става ясно, е вид комплимент и работи безотказно.)

"Липсва ми плюшеното мече. Ще спиш ли с мен?" (В случай, че тя е в картуун-цветове, с фибички, големи пърхащи мигли и е толкова зашеметяващо глупава, че дори другите блондинки й се подиграват.)

"Еби ме у гъзо, ако бъркам, нали, но не ти ли се иска да ми свирнеш, копеле?" (Само ако си съвсем сигурен, че не знае български.)

"По-сладка си от глюкоза и ме привличаш като свободен електрон от ядрото на 238U, та се чудех какво ще кажеш да отидем в моята стая да направим ковалентна връзка?" (Браво бе, физик.)

"Прости наглостта ми, но винаги съм искал да се запозная с манекенка." (Има и по-бърз начин - да помолиш Евгения Калканджиева да прости наглостта ти и да те запознае с въпросната нейна подопечна. Макар че не разбирам защо ти е това, след като явно се познаваш със самата Евгения.)

"За какво са ми тези 2,8 милиона лева в банката, като имам слабо сърце?" (Само ако е истина. Парвенюшко е, но върши чудеса.)

"Знам, че за теб не съм нещо особено, но в моето племе смятат, че божествено красив". (След което се засмиваш окуражително, защото по същността си това е шега.)

"Аз съм гей". (Не протягай безполезните си ръце към нашите блондинки, мръсен гей!)

"Утре давам обет в манастира". (Рискуваш обаче да ти отговорят "а-а, мерси, аз съм на диета и не обедвам".)

"Изправи се, ако обичаш, за да мога да те сваля". (Кротко, Тайсън, седи мирен. Пробвай по-добре с някое от горните.)

"Не викай! Не искам да те убивам, но ще го направя, ако се наложи!" (В случай, че се запознавате, докато обираш апартамента й.)

"Кога трябва да се връщаш в Рая?" (Хитро, но щателният ми рисърч сочи, че ще те разберат едва 0,03%.)

"Извинявай. Имаш ли нещо против да се повзирам в теб няколко минути, за да мога да те нарисувам вкъщи по памет?" (Ако поиска да ти види картините, отклони с нещо загадъчно като "изкуството е безполезно, важен е вътрешният ти пар ексельонс".)

"Колко време ти отне да станеш толкова сладка?" (Е, ако с тва свалиш някого, си ебати майсторчето.)

"Последния път като те видях, сънувах". (Следва задължително "какво сънува", тъй че си подготви нещо с много венчета, маргаритки и обсипан със звезди небосвод.)

"Не съм ли те виждал в егоист?" (Не, защото е пълен с разни унисекс-газелки, които упорито избягват класическия калифорнийски чар. Пробвай и с Български фермер - нали си читател на егоист, трябва да си язвителен през цялото време.)

"Ако той не се появи, аз съм ей там, до пуканките". (В случай, че до началото на прожекцията остават 3-4 минути.)

"Какво е чувството да си най-красивата жена на купона?" ("Неприятно. Постоянно идват някакви грозници с размъкнати комбати да ми задават тъпи въпроси".)

"Какво като нямам зъб тука - има повече място за езика ти. Хахахахаха!" (В случай, че си много прост.)

"Толкова си красива... Не мога да повярвам, че Господ не те е запазил за себе си". (Опа-а, тежката артилерия. Помни - това не е любов, а проста свалка. Впрочем това черен хумор ли беше?)

(гръмко, към останалите от компанията) "Ето го и доказателството, че Господ ни обича". (Това е по-добро от горното.)

"Що мислиш му викат пик-ап?" (В случай, че си горд собственик на стар, ръждив форд с пробит радиатор.)

"Ако бях на твое място, щях да спя със себе си". (Аааарргх, колко си прост! Осъждам те на седем години безебие!)

"Не сме ли се виждали някъде?" (Да, току-що, хитър свалячо.)

"Знам, че сме братчеди, ама тука сме в Родопите..." (Отчаянието е силно чувство. Не пипай роднините си, мръсник.)

"a/s/l" (В случай, че твоят отговор е 31/m/ L.A.)

"Шшшш, ела вънка да ти говорим нещо". (А ти ела в София някой път.)

"Аз карам онова черното БМВ петица отпред". (В случай, че наистина го караш, иначе се излагаме страшно.)

"Бе не съм най-готиният пич в бара, ама само аз си говоря с теб, нали?" (Да, има нещо у теб. Предимно говна.)

"Гласовете в главата ми казаха да те заговоря". (След което и забърши лигата с ръкава на болничната пижама. И да си взимаш лекарствата.)

"Задръжте рестото". (В случай, че си идиот и си оставил петдесетарка за малък джеймисън с лимон.)

"Казвам се ------ и скучая. А ти?" (В случай, че и тя скучае достатъчно, че да се хване за сламката. Т.е., да те хване за сламката.)

"Ако направят конкурс за най-добра хаус двойка, ще заложа на теб и мен". (В случай, сте в малката зала на Метрополис към 5:30 сутринта, а ти си толкова стоунд, че ти е все едно какви глупости бръщолевиш.)

(безмълвно дърпане на плитката) (В случай, че си много млад, но вече обичаш да си пипаш пишчицата на гърнето.)

"Цяла вечер те гледам и реших, че ще те заговоря..." (В случай, че си на 14.)

"Колко взимаш, момиченце?" (На 67 си и паметта ти отслабва.)

"Влизай у колата, майка ти дееба курвенска!" (В случай, че се казваш Кела, Очите, Бацата или нещо подобно.)

"Бързам да се запозная с теб, преди да са те изгонили. Как "защо"? Всички жени те намразиха начаса, когато влезе". (Горе-долу става, но задължително трябва да се произнесе много искрено.)

(подаряваш й роза) "Просто исках да покажа на тази роза колко си красива". (Не, аз ти казах - ти си извънмерно прост.)

"Искаш ли да отидем вкъщи и да направим това, което така или иначе ще разкажа на всички, че сме правили?" (Браво - това е то да имаш житейска позиция.)

(подаваш GSM-ката си) "Обади се на съквартирантката си, че няма да се прибираш". (И ти викат Тед Бънди, а?)

"Вярваш ли в любовта от пръв поглед или пак трябва да мина оттук?" (О-о, зачатъци на хумор? Продължавай.)

"Заведи ме пиян, защото съм много вкъщи". (Да, да, добре. Да ти викна ли такси? Опа-а, леко, масата. Я си легни оттатък най-добре.)
:lol: :lol: :lol: Рулиииират :lol: :lol: :lol: Пробвай, може да се получи!
Успех ;-)

06-02-2006, 20:38
Ми седни до нея в автобуса, или пък ако е права иди до нея и и кажи "Извинявай ама забелязах, че всяка сутрин пътуваме заедно, кво ще кажеш да се запознаем, за да не ни е скучно по пътя, щот като гледам и двамата сме сами...

Може и да импровизираш според ситуацията...

Просто действай!

GHz
06-02-2006, 21:18
Дотука чесно казано най-сполучливо за мен е следната ситуация.......Ти седиш и чакаш на спирката и тя идва и почва да чака при теб(или ти се доближаваш до нея)и почваш да я гледаш до момента в които тя те погледне и разбере че и ти я гледаш тогава взимаш 2-3 гладки чист въздух и й казваш:"Извинявай. Имаш ли нещо против да се повзирам в теб няколко минути, за да мога да те нарисувам вкъщи по памет?" -както каза пича преди мен и тя ако не знае какво да ти каже ще се осмихне и тогава приложи малко творчество като например:"Как може да се казва такова красиво същество"(примерно)и от там разговора започва но помни както го започнеш тъка трябва да го и завършиш!Не може да си селянин по държание и да й казваш такива работи щото тя ще разбере че си го измислил и се губят точките които си спечелил!
Успех момко :P

EvilGirl
06-02-2006, 22:46
Ми.....начи може да питаш например колко е часът и след това да кажеш "Ти си ми позната от някъде.Да не сме се виждали на нечий рожден ден(нещо такова).И я питаш в кое даскало учи.Или нещо от тоя сорт.Успех!
Дам... По тоя начин ще покажеш и малко или много, че си я забелязал!