PDA

View Full Version : Kak da svalq edno mom4e



FemiF
05-22-2006, 19:53
Poznavame se sigurno ot godina.Az sum 8mi klas , toi 7mi.V edno i su6to daskalo sme , vijdame se vseki den tam.Mnogo me kefi i iskam po nqkakuv na4in da se sblija s nego.Haresvam go.
Oba4e ne mi stiga kuraj da go svalq v diskotekata.Imam priqtel koito mi kazva po4ti vsi4ko za nego. ;)
Toi moje da mi pomogne su6to.
Ako mojete daite nqkakvi suveti ili kak da go svalq v diskotekata?

FemiF
05-22-2006, 19:54
Извинявам се за латиницата , беше се прецакало нещо , а сега не мога да си променя поста!
Помагайте , моля! ;)

lost_girl
05-22-2006, 20:06
sorry,no ne moga da ti dam savet,za6toto ne sam mn dobra v tezi raboti! #-o

FemiF
05-22-2006, 20:10
sorry,no ne moga da ti dam savet,za6toto ne sam mn dobra v tezi raboti! #-oНещо поне какво да му кажа?
Който с каквото може да помага. ;)
Дискотеката е в Петък! :mrgreen:

e_l_i_z_a
05-22-2006, 20:17
Много се дразня на такива постове от сорта на "ми не мога да помогна..незнам..." !!!
Ми в такъв случай не пишете бе,хора!
Сега по темата-ми танцувай около него,блъсни се в него(не да го нокаутираш,ами просто лекичко,но главозамайващо.. 8) )
Така се запознайте.После просто прави с него каквото ти душа иска-без задръжки. :mrgreen:

05-22-2006, 21:10
Mi kato na4alo ako ne se poznavate se zapoznai s nego,neka tozi tvoq priqtel,koito ti kazva vsi4ko za nego da te zapoznae!Izlezte na razhodka ili na kafe s nego,opoznaite se,po nqkakav na4in mu pokaji tvoite 4uvstva kam nego,a sled tova ako nqma rezultat pogovorete dvamata nasame,kaji mu kakvo izpitva6,popitai go dali 4uvstvata sa vzaimni i ako toi kaje da vsi4ko ste bade ok :) no ako ti kaje 4e negovite 4uvstva ne sa takiva kakvito sa i tvoite,ne se ot4aivai,a prodalji napred,zastoto toi ne e edinstveniq!USPEH!!!!:)

sevda_miss
05-22-2006, 21:12
ami mila spored men kato otide6 na diskoteka ako e tam onva mom4e koeto ti kazva vsi4ko za tova mom4e kadeto haresva6 otidete pri nego i 4rez tqhniq razgovor izmisli da go zagovori6 ne6to i taka :-k pone az taka pravq kato iskam da se zapoznaq s nqkoe mom4e!!!pak posle ve4e pravi kakvoto iska6 hi4 da ne ti puka :smt008 USPEH

FemiF
05-23-2006, 10:50
Значи с него се познаваме , приказваме си , но само общи приказки.МНОГО СЪМ СРАМЕЖЛИВА. Какво да правя? #-o
Момчето , което ми казва всичко винаги е на дискотека. ;) И момчето , което харесвам винаги ходи на дискотека.Този Петък мисля , че задължително трябва да отида.
Обаче проблемът ми е , че съм много срамежлива.Незнам какво да му кажа.Но се познаваме.
А и аз като отида на дискотека не танцувам.Мисля си , че не мога да танцувам и , че другите ми се смеят.Момчето , което ми казва всичко за момчето , което обичам ( :D ) ми каза , че трябва да танцувам и така със него - да го закача малко , както Вие казвате...
:)
Помагайте , моля!Какво да му кажа?Как да постъпя?Срамежлива съм - как да превъзмогна този недостатък?!?!?! ](*,)

fresh4e
05-23-2006, 11:24
Ami i az sam dosta sramejliva.taka de bqh.sega vzeh da se otpuskam.prosto zabravi kakvo si mislqt i kakvo govorqt horata za teb.sigurna sam che si prekrasno momiche i trqbva da imash samochuvstvie a ne da si vtylpqvash razni gluposti ot sorta "ne moga da tancuvam".nqma nishto strashno da tancuvash da go zagovorish i t.n.s tozi sram donikade nqma da stignesh i samo shte ti prechi i po kysno v jivota ako ne go prevyzmognesh oshte sega znam go ot lichen opit :-k no kolkoto i da ti govorim tuk i da te podkrepqme vsichko zavsisi samo i edinstveno ot teb.trqbva da se nastroish che otivash tam da se zabavlqvash,da izkarash edna priqtna vecher a ne prez cqloto vreme da stoish svita v nqkoi ygyl.tozi problem s srama si go syzdavash samata ti.sledovatelno i ot teb zavisi da go prevyzmognesh.uspeh :wink:

hackersdown
05-23-2006, 11:49
Ami i az sam dosta sramejliva.taka de bqh.sega vzeh da se otpuskam.prosto zabravi kakvo si mislqt i kakvo govorqt horata za teb.sigurna sam che si prekrasno momiche i trqbva da imash samochuvstvie a ne da si vtylpqvash razni gluposti ot sorta "ne moga da tancuvam".nqma nishto strashno da tancuvash da go zagovorish i t.n.s tozi sram donikade nqma da stignesh i samo shte ti prechi i po kysno v jivota ako ne go prevyzmognesh oshte sega znam go ot lichen opit :-k no kolkoto i da ti govorim tuk i da te podkrepqme vsichko zavsisi samo i edinstveno ot teb.trqbva da se nastroish che otivash tam da se zabavlqvash,da izkarash edna priqtna vecher a ne prez cqloto vreme da stoish svita v nqkoi ygyl.tozi problem s srama si go syzdavash samata ti.sledovatelno i ot teb zavisi da go prevyzmognesh.uspeh :wink:А така , и аз това й казвам.(аз сам момчето , което и казва нещата!) ;)Пиша от акаунта на един приятел.
Просто не трябва да се притеснява. ;)

hackersdown
05-23-2006, 13:27
Давайте още предложения и начини - много е срамежлива!
Как да го превъзмогне това?Хайде помагайте. ;)

teenkopele
05-23-2006, 13:58
Точен съвет едва ли някой ще може да ти даде, защото не го познаваме, не знаем що за човек е. :wink:
Като цяло: говори си по-често с него, обръщай му повече внимание, прави му комплименти, флиртувай с него. Ако не те покани някъде да се видите, го направи ти. :)
Успех. :wink:

FemiF
05-23-2006, 18:48
Добре моля Ви кажете как да не съм притеснителна?Толкова се притеснявам , че всичко ми излиза от главата...ох...помогнете. ;)

e_l_i_z_a
05-23-2006, 20:05
Първо си набележи цел.Например да му се усмихнеш(като за начало)-кажи си-"Ще го направя.Трябва да докажа на себе си,че го мога.Не ме е срам!"..и просто го направи.После се похвали на ум,защото това е първата крачка за превъзмогване на срама.После например да се блъснеш в него-до последно си повтаряй-"Вече съм започнала.Няма да се отказвам.Не мога да бездействам цял живот.И аз имам правото да контролирам действията си и го мога..",и просто го направи...и така нататък-на този принцип се губи срама по начало :wink: Но наистина-както казаха другите-всичко зависи от теб.Ние не сме ТИ,следователно не можем да превъзмогнем срама за твоя сметка :wink: Просто се отпусни и всичко ще е ок \:D/

biker-rider
05-23-2006, 21:42
ходи му по петите и налагаи своето! :-D

hackersdown
05-24-2006, 06:06
Първо си набележи цел.Например да му се усмихнеш(като за начало)-кажи си-"Ще го направя.Трябва да докажа на себе си,че го мога.Не ме е срам!"..и просто го направи.После се похвали на ум,защото това е първата крачка за превъзмогване на срама.После например да се блъснеш в него-до последно си повтаряй-"Вече съм започнала.Няма да се отказвам.Не мога да бездействам цял живот.И аз имам правото да контролирам действията си и го мога..",и просто го направи...и така нататък-на този принцип се губи срама по начало :wink: Но наистина-както казаха другите-всичко зависи от теб.Ние не сме ТИ,следователно не можем да превъзмогнем срама за твоя сметка :wink: Просто се отпусни и всичко ще е ок \:D/ Супер точен отговор! ;) Само не трябва да се плашиш от нищо!

a_curious_girl
05-24-2006, 09:05
Просто не обръщай внимание на останалите,танцувай си,може както казаха другите да се бутнеш леко в него,да се извиниш и да започнете някакъв разговор като например -"Теб съм те виждала и друг път тук!" или нещо такова просто да се заговорите и да получиш възможно най-много информация от него(нищо,че приятелят ти непрекъснато ти говори за него добре ще е момчето,което харесваш,само да ти каже нещо за себе си)

avito_{P}
05-24-2006, 13:52
mi izpolzvai jenskite si sposobnosti.druj se predizvikatelno i moisteriozno-mom4etata haresvat tova no budi estestvena nai ve4e.ako ne go oceni zareji go

CRaZy_IKT
05-24-2006, 14:04
Аз лично превъзмогнах част от срама си като се поставях цели(също както каза някой по горе)...е така казвам си-що па да не мога кво се правя само бързо релакс...и така нещата определено се подобряват и ше е по добре за теб.А относно танца-тва е най забавното нещо на света хич да не ти пука че те гледат просто танцувай-а и в дисакотеката има толкова много хора едва ли сички ше те зяпат спокси танцувай си

ludamacka
05-24-2006, 16:13
ami mai v diskoto e nai dobre

hackersdown
05-24-2006, 20:32
ami mai v diskoto e nai dobre
И аз съм на това мнение! :)

Просто не обръщай внимание на останалите,танцувай си,може както казаха другите да се бутнеш леко в него,да се извиниш и да започнете някакъв разговор като например -"Теб съм те виждала и друг път тук!" или нещо такова просто да се заговорите и да получиш възможно най-много информация от него(нищо,че приятелят ти непрекъснато ти говори за него добре ще е момчето,което харесваш,само да ти каже нещо за себе си)Те всеки ден се виждат в училище(и понякога навън) , приятели са , приказват си от време на време => това "теб май съм те виждала някъде" не става. :)
Само флирт трябва! ;)
Имаше едно умно такова:(цитирам по памет)
Танцувай така , всякаш никой не те вижда.
Пей така , всякаш никой не те чува.
Живей така , всякаш ....... не помня. :) Имаше и още!
Ще видим в Петък какво ще стане(и аз си имам работа - избирам между 4 момичета(2 са почти сигурно - демек една от двете) :) )
Охх туко що се сетих - общо май са 5 женки(или 6).Малиййй. :)
Ако се сещате още нещо или искате да подкрепите някой от мненията в темата - пишете! ;) Момичето трябва да е щастливо!

8)

bilka
05-24-2006, 22:04
Мдамм иди го заприказвай, пък после на някоя баладка може да го поканиш и на танц или направи тай, че той да те покани. Много се хващат като си "самотна" :wink: Амаа няма да се тревожиш! Каквото стане! Не е края на света ;-)

hackersdown
05-25-2006, 09:52
Мдамм иди го заприказвай, пък после на някоя баладка може да го поканиш и на танц или направи тай, че той да те покани. Много се хващат като си "самотна" :wink: Амаа няма да се тревожиш! Каквото стане! Не е края на света ;-)Виж сега , тя е много срамежлива - надали ще се навие да го покани. :) [-X
Но все пак се препоръчва да опита. ;)
Или направо да действа?

bluby
05-25-2006, 11:54
Abe kvotu i da si govorim ne go pritiski do stenata s nqkakvo obqsnenie v lubov nema da mu e po-dobre :D po-skoru stoi blizo do negu s tanki jestove mu pokaji kakvo chuvstvash ako ne se darpa napadai :D:D:D hahahah

hackersdown
05-25-2006, 17:54
Леле леле , знаете ли какво ми вика днес момичето?Че утре незнае дали ще ходи на дискотека!
:evil: Ще пропусне всичките си шансове , моля Ви , вдъхнете и малко кураж!
Утре е дискотеката.

hackersdown
05-25-2006, 21:10
Най-накрая се реши да дойде! :) Супер! Утре(или в Събота) ще разправяме! ;)

hackersdown
05-26-2006, 13:53
Оххххх сега пак се отказа..........навиите я!

barbito
05-26-2006, 13:57
Точен съвет едва ли някой ще може да ти даде, защото не го познаваме, не знаем що за човек е. :wink:
Като цяло: говори си по-често с него, обръщай му повече внимание, прави му комплименти, флиртувай с него. Ако не те покани някъде да се видите, го направи ти. :)
Успех. :wink:
mi prav si e 4oveka

hackersdown
05-26-2006, 21:10
Оххх нищо не направи момичето...........нищо не му каза - сигурен съм , че е , защото я било срам! :---)

e_l_i_z_a
05-27-2006, 06:42
А защо трябва да му го казва?С показване е по-забавно :D

hackersdown
05-27-2006, 08:21
А защо трябва да му го казва?С показване е по-забавно :D Добре щеше да е , ако поне му беше показала нещо , но и това не направи!Нищо не направи! [-X

AnN_G
05-28-2006, 19:04
ЕеЕеЕ Ама мойто момиче ти бой ли искаш!!!Я ти там прятеля на момичето,онова момче има ли нещо към нея ?Не си ли забелязал нещичко???

hackersdown
05-28-2006, 20:00
ЕеЕеЕ Ама мойто момиче ти бой ли искаш!!!Я ти там прятеля на момичето,онова момче има ли нещо към нея ?Не си ли забелязал нещичко???И той и тя са много срамежливи.........леле кухи хора са! [-X [-X

e_l_i_z_a
05-28-2006, 20:09
Добре ве...от цялата история на тебе къв ти е проблема?Момичето пусна 1 тема и се ската нейде,а ти постоянно флуудиш незнайно с каква цел..тя в крайна сметка очевидно няма да ръководи действията си от нас-ти каква роля играеш?Щом искаш-насърчавай я,но тази тема стана стара и скучна.Ако случайно нещо стане с тях-тва си е техен живот,техен проблем.Ще пуснат тема да се похвалят.А сега за тази мисля,че трябва ключ,но както модовете преценят.
Просто не виждам смисъл да се продължава... :wink:

MartoS_88
05-28-2006, 21:24
Az 6te buda kratuk........................"vslu6ai se v surceto si i to 6te podskaje kakvo,kak i koga da go napravi6"!!! prosto se vslu6ai..................................... : wink:

hackersdown
05-29-2006, 17:32
Добре ве...от цялата история на тебе къв ти е проблема?Момичето пусна 1 тема и се ската нейде,а ти постоянно флуудиш незнайно с каква цел..тя в крайна сметка очевидно няма да ръководи действията си от нас-ти каква роля играеш?Щом искаш-насърчавай я,но тази тема стана стара и скучна.Ако случайно нещо стане с тях-тва си е техен живот,техен проблем.Ще пуснат тема да се похвалят.А сега за тази мисля,че трябва ключ,но както модовете преценят.
Просто не виждам смисъл да се продължава... :wink: Тя ме накара да пусна темата , по-точно й казах , че ще пусна. ;)

hackersdown
04-15-2007, 11:53
Он знае...она са с ДОБРИ сака

MuPk0o0o0
04-15-2007, 12:17
mi prosto mu kaji na same 4e izpitva6 4ustva kam nego.I toi ako te haresva
6te stane.Ne e tolkova trudno :wink: