PDA

View Full Version : skysan prezervativ



05-22-2006, 20:21
zdraveite!!!
Imam dosta seriozen problem.
V nedelq sutrinta pravihme seks s priqtelq mi i na 5tiq pyt prezervativyt se skysa. posle oba4e vidimo nqma6e sperma po nego. vyrnah se vky6ti, izkypah se, ni6to nqma6e.
Do dnes, Vzeh Postinor priblizitelno okolo 20 4asa sled akta. I pak vleznah v banqta, pri koeto vidqh i usetih skysanata 4ast ot prezervativa da "izliza" otdolu.
Sega mi e adski pritesneno. Utre 6te otida na ginekolog, no me e strah kakvo 6te mi kaje toi.
Vie kakvo mislite po vyprosa? :(

babi_girl
05-22-2006, 20:25
хмммм постинора се взима максимум 48 часа след акта нали така. според мен няма за какво да се притесняваш.

belluci
05-23-2006, 06:10
neka da sa 72 4asa:) ne 48,no kolkoto po-skoro tolkova po-dobre

fasta4eto
05-23-2006, 08:17
zdraveite!!!
Imam dosta seriozen problem.
V nedelq sutrinta pravihme seks s priqtelq mi i na 5tiq pyt prezervativyt se skysa. posle oba4e vidimo nqma6e sperma po nego. vyrnah se vky6ti, izkypah se, ni6to nqma6e.
Do dnes, Vzeh Postinor priblizitelno okolo 20 4asa sled akta. I pak vleznah v banqta, pri koeto vidqh i usetih skysanata 4ast ot prezervativa da "izliza" otdolu.
Sega mi e adski pritesneno. Utre 6te otida na ginekolog, no me e strah kakvo 6te mi kaje toi.
Vie kakvo mislite po vyprosa? :(

ami da ako se skasa v teb e vazmojno par4ence da ostane vav vlagali6teto i posle to poleka organizma ti go izhvarlq s bqloto ti te4enie i pri men be6e taka taka4e spokoino O:) i na men malko par4ence mi izlena sled edin den :wink: spoko mila nqma nujda ot genekolog no ako iska6 da si po sigurna otidi

05-23-2006, 11:03
Hora, blagodarq mnogo za otgovorite. Dano da ste pravi :)