PDA

View Full Version : Ти и гаджето ти :)



SwEeT^hIlArY
05-22-2006, 20:52
Незнам дали някои друг е пускал подобна тема. Поне аз не намерих но ми е много интересно за какво си говорите като се видите с гаджето си и изобщо какво правите 10x за отговорите :):):) {}{}{}

black_dimond
05-22-2006, 21:06
mi hna men lichno mi e priqtno kato vidq priqtelq si da govorim na razlichni temi naprimer kakvo e pravil toi ili az dokato ne sme sa vijdali i mnogo chesto obsujdame obshtite si interesi kato musika i filmi ponqkoga govorim i za otnosheniqta pomejduni v obshti lini za tava govorim

Chiana
05-22-2006, 22:01
За какво ли не... Бих казала, че това е човекът, с когото най-много си споделям. Всяко нещо, което съм преживяла, първата ми работа е да му го кажа. И за чувства, и за мисли, и за бъдеще... За абсолютно всичко. Лигавим се, шегуваме се, обсъждаме разни хора... Непрестанно си повтаряме колко се обичаме... абее това е в общи линии. С една дума за всичко, за каквото се сетите.

belluci
05-23-2006, 05:56
xax,amiiiii konkretno ne moga da kaja,za6toto ne si govorim samo za 1,2 ne6ta ami za vsi4ko koeto se slu4va v na6eto ejednevie,v ejednevieto na poznatite ni,za otno6eniqta ni,za filmi,za muzika....abe za vsi4ko za koeto moje da se govori si govorim:)

IceAGE
05-23-2006, 06:15
Аз и мойто гадже си говориме постоянно и то не некви глупости а савсем откровенни неща,което ми се случва за пръв път с момиче и това е една от причините да я обичам повече от всичко.Клюкарстваме :P :mrgreen: .А пък за т'ва какво правиме... Еми целуваме се,тя постоянно ме гали,което много ми харесва и други неща..

ninsy
05-23-2006, 12:16
За какво ли не... Бих казала, че това е човекът, с когото най-много си споделям. Всяко нещо, което съм преживяла, първата ми работа е да му го кажа. И за чувства, и за мисли, и за бъдеще... За абсолютно всичко. Лигавим се, шегуваме се, обсъждаме разни хора... Непрестанно си повтаряме колко се обичаме... абее това е в общи линии. С една дума за всичко, за каквото се сетите.

obshto vzeto i nie sme taka samo che go pravim po cql den zashtoto jiveem zaedno..e osven kogato nesym navyn s nego :-$

CVETELLINA
05-23-2006, 12:28
За какво ли не... Бих казала, че това е човекът, с когото най-много си споделям. Всяко нещо, което съм преживяла, първата ми работа е да му го кажа. И за чувства, и за мисли, и за бъдеще... За абсолютно всичко. Лигавим се, шегуваме се, обсъждаме разни хора... Непрестанно си повтаряме колко се обичаме... абее това е в общи линии. С една дума за всичко, за каквото се сетите.дам и ние бяхме така.....

teenkopele
05-23-2006, 13:55
В момента нямам, но иначе за всичко: споделяме си, обсъждаме най-различни неща и т.н. :wink:

jadna_za_lubov
05-23-2006, 15:36
...ami mnogo obichame da si govorim za razni ne6ta ot jivota...sedim na enda mn qka peika v parka do nas:)

`Death`Whore`
05-23-2006, 15:54
Говорим за каквото се сетим. Поянкога му разказвам за лекции и упражнения и му е тъпо, друг път водим дълбокомислени разговори, трети път сме с приятелите му и говорят за Уоу.

avito_{P}
05-23-2006, 16:29
mi govorim si edin za drug,za jivota ni i t.n. :smt026

POLA^_^
05-23-2006, 21:09
за това какво сме правили през деня,за клюки около общите ни познати,за родителите от време на време и за проблемите с тях,колкото и странно да звучи понякога си говроим и за минали връзки,за нашата връзка....какво ли нее.... :wink:

biker-rider
05-23-2006, 21:36
емииии какво сме правили през деня ^^^
кой к'ва глупост е извършил и мноооо други неща....... :wink:

ani4ka18
05-23-2006, 22:01
той не ми е само гадже, но и опеделено е най-добрия ми приятел. мисля че никой не знае повече за миналото ми, за мечтите в бъдещето, от него! тази привързаност и доверие е взаимна (и благодаря на господ за това).
говорим за всичко - от най-дребните неща, до проблемите и разбитите илюзии

ludamacka
05-24-2006, 16:36
ami hodime na mnogo mesta,koito i 2 mata obi4ame de.mi govorim sa za vsi4ko.za tova kakvo ni se e sly4valo dokato sme bili razdeleni dori i da e ne6to lo6o pak si go spodelqme,govorim si i za mnogo veseli ne6ta abe syper si ni e 2

ycMuBkaTa
05-24-2006, 16:52
Говорим за какво ли не - за нас, за бъдещето ни, за семействата ни, говорим си за приятелите ни, разказвам му за училище, той за университета. Никога не скучаем, никога не си мълчим.

He3HauKa
05-24-2006, 20:18
Ami zavisi ,razkazva me si koi kakvo e pravil,ligavime se,biem se,spodelqme .. :mrgreen: Pak nai qko mi e kato sednem na nqkoe centralno kafe ili kato se pusnem po centara i po4nem da obsajdame horata :twisted:

Ollas
05-24-2006, 20:29
Обикновено сме или в центъра на града(на разходка или кафе), или сме утях. Говорим си за това на кого какво му се е случило през деня; кой какви ангажименти има близките дни; обсъждаме различни теми: кино, книги, музика; говорим за семействата си; споделяме плановете си за бъдещето. Общо взето за всичко си говорим. Не мога да изброя темите ;)

Krem4eto
05-26-2006, 19:34
Ами за всичко,което се сетиш!