PDA

View Full Version : Moderated:Скарах се и се сбих с един приятел



тгт
05-22-2006, 21:21
Днеска за...така да кажем глупост се скарах с един френд. Незнам какво ми стана и почнах да го обиждам и не помня кога започнах с псувните. Той доиде блъсна ме и аз и се збихме,..после пак имаше бутания и словестни спречквания...
Имаше така да секаже...направих му поражения на някои дрехи...
Това е като цяло.
Да викажа, мисля си, че аз не сум правия...но за извинение незнам, може би стигнах твърде далеч... в думите и боя и незнам дали и какво да правя...объркан съм много.


Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

Sunny_stz
05-22-2006, 21:44
Кви са тея боища и 4удеса!?Неможете ли да се оправите с думи като големи хора !Ех тези нерви ,много агресия много нещо !По-спокойно бе хора,живота е един ,радвайте се стига с тези нерви и побоища!!!Ами сега незнам колко сте близки с твоя приятел,извини му се ,поговорете и ше се сдобрите

hforce
05-22-2006, 22:31
s edin frend se psuvame po cela no6t na skype ama ne se obijdame i ne se karame ina4e sme si praili mizerii kolkoto iska6, ina4e boq ne e koi znae kvo, drehite 6e si gi kupi a sinkite 6e mu minat, kato mu minat pak :twisted:
bazik, ne smqtam 4e izvinienie 6te svur6i rabota, prai se 4e ni6to ne se e slu4ilo i tva e, ako ne stane mu se izvini

fti4ka
05-22-2006, 23:23
много ми е мъчно за теб.. мама няма ли да му купи нови дрешки? :cry:

techCandy
05-22-2006, 23:56
Аз лично, не разбрах какъв точно ти е проблема, много си объркан,
какво да правиш. Не разбрах ти дали на тоя "френд" държиш или не, и за какво, подяволите, се е стигнало до бой? Не си спомняш, значи не ти пука всъщност, тогава защо трябва да правиш нещо? Абе това не са ли някакви детски истории всъщност? Прецени си, колко ти е приятел той, колко си му приятел ти, и тогава се обърквай и мисли какво да правиш. Като си изясниш т'ва ше ти е по-лесно, струва ми се....а да, и се пише Сбия.

IKisseDAGirL
05-23-2006, 09:47
много просто - отиваш, търсиш го, извиняваш му се за държанието си, обясняваш, че си сбъркал, разбирате се и готово :) само дано не си прекалено горд, за да го направиш... не е в твоя полза :roll:

strawberry1988
05-23-2006, 19:18
detski raboti