PDA

View Full Version : Досаден проблем! :(



05-22-2006, 23:14
Хора, имам проблем! Смея да твърдя, че имам добра лична хигиена и до сега не съм имал проблеми!
Един ден забелязах, че имам някакви неща /когато се търкаш с тривка по кожата и излиза кир/ е същото това!
Депресирал съм се яко! От както се помня съм си изградил навик да си го мия непрекъсната и всичко беше 6...то и сега го правя ама това изчезва за 1 ден най-много. Досадно е! Пробвах със различни антибактериални сапуни ама не става. Мисля си, че трябва вече да прибегна към нещо сериозно! Кажете какво да правя!
Баси...само да не съм лепнал нещо... ](*,) Дъбоко се съмнявам, че проблема е от лоша хигиена! [-X

MidnightScream
05-23-2006, 07:33
az nihsto ne razbrah... kfo ti izliza po kojata Kruv liiiiii ! nishto ne razbrah :!:

05-23-2006, 10:09
az nihsto ne razbrah... kfo ti izliza po kojata Kruv liiiiii ! nishto ne razbrah :!:
Кир му излиза

KpuCuTo0o
05-23-2006, 10:11
Mi... :lol: i az ne razbrahhhhhh :)

batkodoki
05-23-2006, 16:37
възраст?
полова активност?
фимозен или не?
има ли новообраувани необичайни структури?
-са все въпроси, които би следвало да се указват за да не се питаме по месец време!

в общия случай това което дефинираш като "кир", ако няма новообразувания и друга симтоматика /сърбеж, отделяне на секрет, мирис, зачервяване.../ е смегма - продукт на физиологио населяващите тази област микроорганизми + излющени епителни клетки.

антибактериалните сапуни не помагат, даже влошават нещата нарушавайки pH и нормалния бактериален баланс.

можеш да пробваш с нещо мн просто: на 3 литра кипяща вода сложи кафяна лъжичка готварска сол/ ако солта е повече ще има обратен ефект!/ прави 30-40 минутни бани в прозрачен съд, като добре оголваш главичката с този разтвор / топъл, но не горещ! /

колкото и да е "чист", след банята - ще се изумиш /ако съда е прозрачен/ колко ще помътнее разтвора от извлечените в него в-ва

05-24-2006, 10:20
възраст?
полова активност?
фимозен или не?
има ли новообраувани необичайни структури?
-са все въпроси, които би следвало да се указват за да не се питаме по месец време!

в общия случай това което дефинираш като "кир", ако няма новообразувания и друга симтоматика /сърбеж, отделяне на секрет, мирис, зачервяване.../ е смегма - продукт на физиологио населяващите тази област микроорганизми + излющени епителни клетки.

антибактериалните сапуни не помагат, даже влошават нещата нарушавайки pH и нормалния бактериален баланс.

можеш да пробваш с нещо мн просто: на 3 литра кипяща вода сложи кафяна лъжичка готварска сол/ ако солта е повече ще има обратен ефект!/ прави 30-40 минутни бани в прозрачен съд, като добре оголваш главичката с този разтвор / топъл, но не горещ! /

колкото и да е "чист", след банята - ще се изумиш /ако съда е прозрачен/ колко ще помътнее разтвора от извлечените в него в-ва

БЛАГОДАРЯ ЗА ИЗЧЕРПАТЕЛНИЯ ОТГОВОР!
Еми на 20години съм, не водя особено активен полов живот. Не правя безразборно секс с който ми падне. Няма никакви от изброените симптоми. Само тази "кир". :cry:
Ще пробвам това, което ми каза и дано има резултат.
Добре де а тази "болест" в следствие на какво се получава? Заразно ли е?