PDA

View Full Version : Moderated: Не мога да загубя най-добрия си приятел, но...



maily
05-23-2006, 09:05
Zdraveite!nqma da uvartam a napravo 6te si kazvam!Predi okolo 5mes se zapoznah s nastoq6tiqt mi nai-dobyr priqtel!Toi e mom4e,mnogo gotin,umen i t.n!No naskoro az zapo4nah da ob6tuvam(po4ti ](*,) )SAMO S NEGO!Za jalost zagubih nqkoi ot moite stari priqteli koito "namraziha"moqt best fr. :cry: :cry: Mnogo mi e gadno,4e vsi4ko tova se polu4ava taka!No otgore na vsi4koto mai izliza 4e toi me xaresva,i az nego go xaresvam!Gadosttt :cry: kajete mi kak da opravq cqlata taq ka6a,koqto zabarkah za polovin godina!Ne moga da zareja my beSt friend,no ne iskam da prodaljavam da gubq i drugite si priqteli!Kakvo da pravq :smt017 Helppppp..

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точки 1 и 7 от правилника!
Благодаря!

~!@murzel~^%
05-23-2006, 09:23
А те кви приятели са ти били щом са те зарязали :smt017 :-k

__________________________________________________ ____________
Мързел,велик мързел! http://www.teezz.co.uk/images/cats/lazycat.jpg

ycMuBkaTa
05-23-2006, 09:26
Виж сега, ако толкова много се харесвате взаимно - ами вземете се. Ще жертвате приятелството си, което не е чак толкова добре, но пък ще прекарарваш доста време и с другите си приятели и можеш да си ги върнеш.
Другият вариант е просто да съумяваш да отделяш повече време и на него и на останалите си приятели или пък ги запознай, излизайте заедно, за да ви стане приятно да сте заедно да не ти се сърдят като си с него - един вид комбинирай приятелите си.

ПС. Сбъркала си раздела :mrgreen:

05-23-2006, 10:53
znae6 li kvo mi macko ne trqbva da go zarqzva6 6tom go 4uvstva6 blizak ostanete si priqteli a spored men moje tva priqtelstvo da se prerasne v ne6to po golqmo az sam mnogo otkrita i tva mi e lo6a 4erta no na tvoe mqsto bih pogovoril;a s teq hora da gi pitam na kvi se pravqt i kvo im stava bih im kazala 4e stra6no mnogo gi obi4am(ako e taka) i 4e nqma smisal da si razvalqme otno6eniqta ako te darjat na men o6te pogovori s tqh moje i da pomogne:))) i ei ne obra6tai grab na pi4a za6toto ako go napravi6 rano ili kasno 6e sajelqva6:)))

strawberry1988
05-23-2006, 14:18
pravi si izvodite,koi ti e priqtel-tozi,koito e ostnal do teb,ili tezi koito sa te zarqzali zaradi nqkava glupost.Mai purvoto,a :D A po vuprosa za vas dvamata nz kakvo da ti kaja,tova e malko slojno,tui kato sled kato se hvanete i posle ako se razdelite priqtelstvoto vi malko ili mnogo 6te se promeni

DDRDDR
05-24-2006, 01:28
Zdraveite!nqma da uvartam a napravo 6te si kazvam!Predi okolo 5mes se zapoznah s nastoq6tiqt mi nai-dobyr priqtel!Toi e mom4e,mnogo gotin,umen i t.n!No naskoro az zapo4nah da ob6tuvam(po4ti ](*,) )SAMO S NEGO!Za jalost zagubih nqkoi ot moite stari priqteli koito "namraziha"moqt best fr. :cry: :cry: Mnogo mi e gadno,4e vsi4ko tova se polu4ava taka!No otgore na vsi4koto mai izliza 4e toi me xaresva,i az nego go xaresvam!Gadosttt :cry: kajete mi kak da opravq cqlata taq ka6a,koqto zabarkah za polovin godina!Ne moga da zareja my beSt friend,no ne iskam da prodaljavam da gubq i drugite si priqteli!Kakvo da pravq :smt017 Helppppp..

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 1 от правилника!
Благодаря!

takova jivotno kato prosto priqteli ili priqteli muj i jena nqma si4ko rano ili kusno stava na sex
to mejdo muj i muj stava ponekoga taka :)

skate_warrior
05-24-2006, 07:49
[quote="~!@murzel~^%"]А те кви приятели са ти били щом са те зарязали :smt017 :-k

И аз това се чудя...

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-24-2006, 18:09
А те кви приятели са ти били щом са те зарязали :smt017 :-k

__________________________________________________ ____________
Мързел,велик мързел! http://www.teezz.co.uk/images/cats/lazycat.jpg


i az tai si mislq 6to za fr. sa shtom sa te zarqza