PDA

View Full Version : школа "Веди"



_malvina_
05-23-2006, 10:35
Здрasti! Някой ходил ли е на курсовете по математика и БЕЛ за 7 клас в школа "Веди"?Какво ви е мнението , как се справихте на изпитите?Мислех да се записвам там , но тук четох и лоши неща за там ...и сега се чудя ... :-k

Loshotia
05-23-2006, 11:06
На Веди има едни помагала с разработки по литература и са доста добри, но и скъпички. Чувала съм добри думи за школата, било скъпичко но подготовката била добра

05-23-2006, 13:06
Малко е късно, но щом питаш... Когато ходиш на курс във "Веди" и разбереш, че нищо не знаеш, до изпитите остават броени дни. Изпадаш в паника, и ако случайно дните са повече от 30, започваш да търсиш частен учител. Така че не съжалявай, че не си се записала там. Казвам го, защото виждам резултатите - ученици, които ходят там, на класното питат: "Госпожо, как беше формулата за намиране на лице на успоредник?". А за литературата не ми се говори изобщо.

05-23-2006, 15:24
Аз мисля да се записвам за догодина.Сега съм още 6 клас :)

white_chik
05-23-2006, 17:43
Малко е късно, но щом питаш... Когато ходиш на курс във "Веди" и разбереш, че нищо не знаеш, до изпитите остават броени дни. Изпадаш в паника, и ако случайно дните са повече от 30, започваш да търсиш частен учител. Така че не съжалявай, че не си се записала там. Казвам го, защото виждам резултатите - ученици, които ходят там, на класното питат: "Госпожо, как беше формулата за намиране на лице на успоредник?". А за литературата не ми се говори изобщо.
не съм много съгласна с теб [-X
Значи аз миналата година кандидатствах и мога само да кажа,че за да ходиш на курсове/школи трябва преди това да си доста добре подготвен.Имам впредвид да не започваш да градиш от нулата ами да имаш неквъ познания.Това се отнася както за "Веди" така и за всички останали школи,защото едно е някой даскал да ти стои на главата,да се занимава само с теб, а друго е с теб да има още 10 души.
А иначе за "Веди" не мога да кажа,че съм адски доволна,но миналата година си изкарах оценките:5.25 по математика и 5.375 по БЕЛ,което не е кой знае колко,но ми стигна,за да вляза навсякъде :) и сега съм в испанската \:D/

miloto_girl_4e
05-23-2006, 18:51
На Веди има едни помагала с разработки по литература и са доста добри, но и скъпички. Чувала съм добри думи за школата, било скъпичко но подготовката била добра



мога да ти кажа,че говориш 2 неверни неща :!:
1. изобщо не са скъпи курсовете
2. подготовката е ужасна...

когато бях 7ми клас ходих там на курсове по БЕЛ и математика ...
математиката там е меко казано ужасна ... решавате задачи,ама елементарни и после минавате към следващите .. и ти оставаш със заблудата,че знаеш нещо,а не е така,просто, защото решавате супер елементарни задачи, а на изпита се падат 5 пъти по-трудни... за това и на вторият месец се отказах от курсовете по математика там...
по БЕЛ .. само ти диктуват темите и пишеш като луд,много малко дискутирете... т.е учиш наизуст всичко...


ако искаш свестни курсове :arrow: Иванови, но да знаеш,че там е адски скъпо и ще ти съдерат задника от учене...
:arrow: НПМГ - много добри курсове по математика има там,ходила съм там 7ми клас и съм адски доволна.. Боянка Савова е много добра учителка,но при нея се учат много трудни задачи :!:
:arrow: СМГ - там има курсове и по БЕЛ,чувала съм,че не са лоши, а по математика подготовката е стабилна, особено, ако успееш да се запишеш при Симеонов :wink:


е,това е от мен :mrgreen:

emotions
05-23-2006, 20:47
всичко зависи от ученика в най-голяма степен ,а не от курсовете,щото и да са някви безполезни,ако искаш да влезнеш където ти е кеф,пак ще се стараеш..
а за Веди кво да ви кажа...миналата година бях и въобще не съжелявам..попаднах на супер даскалки и даже по едно време ми хареса математиката.. :mrgreen: :mrgreen: на изпитите по мат имах 5.00 ,а по лит-5.75 и влезнах където си исках :P но пак сичко си зависи от тебе :idea: :idea:

ProstoAz
05-23-2006, 21:52
Аз пък въобще не одобрявам всякакви такива курсове. Най-добре си е да ходиш на частни уроци при добър учител, който да ти обръща специално внимание. В групи по 10 човека аз не виждам голяма разлика с това, което се прави в час в училище? :?

strawberry
05-23-2006, 23:48
Az sega hodq na kursove vyv "Vedi" i sym syglasna s kazanoto po-gore,4e zada4ite koito se re6avat tam po matematika sa ot lesni,po-lesni.A za bylgarskiq ezik ni diktuvat naistina temite.Za 3 astronomi4eski 4asa pravim po 5 testa ot knijkata na "Vedi" s testove.Koeto e ozna4ava 4e gi pravim sys skorostta na svetlinata syotvetno nishto ne se nau4ava...I spored men ako ne u4i6 v u4ili6te nqma absolutno nikakyv smisyl da hodish na kakvito i da bilo kursove.Prosto zashtoto qvno nqmash navik da u4i6.Az sym na tozi printzip,no se zapisah zaradi maika mi na kursove!

alex 20
08-15-2014, 09:47
Така..Общо взето не сън съгласна с никого от вас.. 1:Веди не струва никак малко пари.. 2:Брат ми беше в тази школа и сега е в 1 АЕГ с бал 33.108 3:Не може да седиш цяло лято без да пипнеш учебника при положение че ще ставаш 7ми клас...И после да обвиняваш курсовете...

DarkEmotionS
08-15-2014, 11:44
Той човекът е завършил вече средното си образование...