PDA

View Full Version : Moderated:До сега не съм срещала клас,в който да ме одобрява



05-23-2006, 12:39
nz dali tyk e mqstoto za tazi tema za tova predvaritelno se izvinqvam :lol: imam problem i az nz v koi e problema no neka predi tova vi razkaja za kakvo stava vapros :cry: v 9-ti klas sam i dosega ne se e sre6talo klas v koito da me haresvat takava kakvato sam i n zza6to ne me udobrqvat kato li4nost abe te ne me smqtat za 4ovek :-k v predi6niq klas si misleh 4e e zaradi slabiq yspeh no ne e taka sega sled kato kandidatstvah yspeha mi se povi6i no te pak ne me yvajavat i samo me obijdat a da ne govorim 4e kato hodq nqkade s tqh te si prikazvat a men vse edno me nqma...a kogato govorim s klasnata izliza 4e az sam gi izbqgvala....e kajete mi kakvo da pravq kato sam s tqh ne mi obra6tat vnimanie a kogato sam dale4e az sam bila vinovna....kakvo da predpriema?ne iskam taka da karam do 12 kl???

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 7 от правилника!
Благодаря!

Game_Over_Boys
05-23-2006, 13:01
Опитвала ли си да говориш стях открито по тази тема!Бъди отворена,лъчезарна,казвай си мнението!Може би си тихо момиче,незнам! Потърси решението на проблема в себе си!

05-23-2006, 13:18
vsa6nost moje naistina problema da e v men no kogato stoq okolo tqh za6to se darjat taka vse edno men me nqma vse pak mogat da se opitat da me razberat az sam po sramejliva ot tqh no za6to ne se postavqt na moe mqsto da vidqt kakvo mi e?

LP_girl_14
05-23-2006, 13:37
Незнам,но аз съм много против това всички да се групират срещу един.Тва го оправдавам само когато наистина си има сериозна причина поради която го изолират.Просто тярбва да намериш общ език с тях и да преодолееш тази срамежливост.Ти седиш до тях-хубаво,ама те като си подхванат някоя тема и така става разговора..а ти вероятно си малко стеснителна и така..Просто се научи да се включваш във разговорите,да се държиш добре с тях,да помагаш с квото можеш,но в никакъв случай не позволявай да се възползват от добрината ти и да ти се подиграват!Също така не ми се вярва в предишния клас да са те изолорали заради успеха.Човек си избира приятелите не по оценките в бележника,а по характера.Възможно е и проблема да е в теб.Опитай се да се приобщиш като намериш общи интереси и теми за разговор-музика,познати,филми,хобит ...Но не можеш да мълчиш и да чакаш все те да те заговарят.Успех :smt023 и дано се справиш с този проблем,защото предполагам как се чувстваш... :roll:

strawberry1988
05-23-2006, 13:41
emi nz,no spored men e nai-dobre da pogovori6 s tqh otkrito po vuprosa i da gi popit6 za kakvo ne te haresvat.Izvari 4ovek ot klasa ti koito e sustradatelen i 6te ti kaje,a nqma da te othurli.

05-23-2006, 13:46
da naistina se 4yvstvam ujasno kogato sam s tqh,no za6to se darjat taka kogato se opitam da gi zagovorq naprimer v 4as po ... seda do edna sao4eni4ka i tq mi prikazva ne6to i az i obra6tam vnimanie a az kogato kaja ne6to tq dori se pravi 4e ne me e 4ula a v 8 klas kato vlqzah v gimnaziqta si bqhme dobre stoqh sas tqh postoqnno no pak ne mi obra6taha nikvo vnimanie :smt005

teenkopele
05-23-2006, 13:51
Незнам,но аз съм много против това всички да се групират срещу един.Тва го оправдавам само когато наистина си има сериозна причина поради която го изолират.Просто тярбва да намериш общ език с тях и да преодолееш тази срамежливост.Ти седиш до тях-хубаво,ама те като си подхванат някоя тема и така става разговора..а ти вероятно си малко стеснителна и така..Просто се научи да се включваш във разговорите,да се държиш добре с тях,да помагаш с квото можеш,но в никакъв случай не позволявай да се възползват от добрината ти и да ти се подиграват!Също така не ми се вярва в предишния клас да са те изолорали заради успеха.Човек си избира приятелите не по оценките в бележника,а по характера.Възможно е и проблема да е в теб.Опитай се да се приобщиш като намериш общи интереси и теми за разговор-музика,познати,филми,хобит ...Но не можеш да мълчиш и да чакаш все те да те заговарят.Успех :smt023 и дано се справиш с този проблем,защото предполагам как се чувстваш... :roll:

На същото мнение съм. :wink:

jadna_za_lubov
05-23-2006, 15:17
ne govorete s klasnata tfa e bebeshko !!!!!!!!! [-X

a_curious_girl
05-23-2006, 15:25
Трябва да се приобщиш към тях просто.Да се опитваш да се включваш в разговорите им,да си създаваш мнения и позиции-предполагам,че имате все някакви общи теми,няма начин.Просто трябва да преодолееш стеснителността и срамежливостта си.Успех!

jadna_za_lubov
05-23-2006, 15:26
едно ще кажа- не е нужно да се правиш на клоун че да се харесаш на някого! това, че те не те харесват не означава нито, че си грозна, нито че си тъпа нито пък че си прекалено затворена и недостойна за тях!
Разбери каква си и се дръж така че на теб да ти е добре. Отстоявай себе си и само така ще си наистина щастлива.
Гарантирам ти че ще има много хора които ще те харесат и то точно такава каквато си...
Ако смяташ, че можеш- говори с тях, но с достойнство и не прави компромиси със себе си- НИКОГА...
Ако някой ти каже в очите- абе олигофрен не ме занимавай немога да те понасям...- или му кажи че не ти си олигофрена или просто зачеркни тоя човек от списъка си!
Ще кажещ, че така ще останеш без приятели- обаче аз пък да ти кажа- такива хора са ти всичко друго но не и приятели!! По добре да си сама отколкото с някой който ти прави мръсно...
Бъди себе си, преценявай ситуациите, не се обвинявай, не се страхувай...
Вярвам че си много добро момиче, макар сигурно да имаш някакви недостатъци- всички имат...
и повечето хора избиват комплексите си като сдухват по срамежливите- не им се оставяй..

05-23-2006, 22:09
dale4 sam ot misalta 4e 6te se praq na golqmata rabota samo i samo da polu4a yvajenie :)

05-24-2006, 12:48
Да не ти пука, бъди нахална,ако те изолират и ако те отбягват, ти ходи при тях, като излизате не стои настрана, дори и да те отблъскват. :idea:

ycMuBkaTa
05-24-2006, 13:02
Може пък проблема да е в теб? Запитай се с какво си по-различна от другите. Щом това не е първия клас, който не ти допада. И все пак съвършенни хора няма, не е нужно целият клас да са ти приятели, че да бъдеш щастлива. Предполагам, че имаш приятели и в другите класове. Попитай тоз оня какво ти е , че не те харесват и заедно с тяхна помощ изгладете различията.

sometimes_
05-24-2006, 15:58
Съгласна съм с ycMuBkaTa.
Не си ли се замисляла дали няма причина, за да те избягват? Не може да си мирна и тиха и хората просто да не искат да общуват с теб. Явно има причина да е така... :-k

100% ANGEL
05-24-2006, 19:17
Polojenieto naistina e kofti! Az ne haresvam koi znae kolko noviq klas-prosto ne6to sa golemi intriganti si4ki, no kakto ida e ! Spored men tr da ima6 pove4e vqra v sebe si i da im pokaje6, 4e ne mogat da si pravqt kakvoto si iskat bez da se suobrazqvat! Obiknoveno horata se durjat gadno s tezi bez samo4uvstvie, nesposobni da im vuzrazqt! :wink:

05-25-2006, 11:32
Да не ти пука, бъди нахална,ако те изолират и ако те отбягват, ти ходи при тях, като излизате не стои настрана, дори и да те отблъскват. :idea:


=D>
Ако можеш послушай този потребител.Определено ще се почувстваш по добре.Знам го от личен опит.И аз съм бил в това положение>Дори и сега по някой път.Когато някой ти каже нещо напротив го избазикваш или се правиш че не си го чула.Без сдухване.Малко трудно се постига но върши работа.

05-31-2006, 14:46
Male le i az imam sa6iq problem abe da ne ti puka tuk v neta se sre6at mnogo pekani xorca i nai ve4e po 4atovete Tez koito ne te yvajavat ne gi uvajavai Gledai xorata koito te yvajavat a tez deto ne te yvajavat da si ebat maikata i da go duxat Az mislq 4e si gotin 4ovek :) Gledai pravo na pred i znai 4e ima i drugi kato

05-31-2006, 18:48
[quote="Анонимко"]nz dali tyk e mqstoto za tazi tema za tova predvaritelno se izvinqvam :lol: imam problem i az nz v koi e problema no neka predi tova vi razkaja za kakvo stava vapros :cry: v 9-ti klas sam i dosega ne se e sre6talo klas v koito da me haresvat takava kakvato sam i n zza6to ne me udobrqvat kato li4nost abe te ne me smqtat za 4ovek :-k v predi6niq klas si misleh 4e e zaradi slabiq yspeh no ne e taka sega sled kato kandidatstvah yspeha mi se povi6i no te pak ne me yvajavat i samo me obijdat a da ne govorim 4e kato hodq nqkade s tqh te si prikazvat a men vse edno me nqma...a kogato govorim s klasnata izliza 4e az sam gi izbqgvala....e kajete mi kakvo da pravq kato sam s tqh ne mi obra6tat vnimanie a kogato sam dale4e az sam bila vinovna....kakvo da predpriema?ne iskam taka da karam do 12 kl???

mi deveti klas o6te ste lapenca :D kato stane6 10 11 12 si4ko 6te se opravi ... prosto porasnete(nai ve4e ti)!!!

In4iTu_
05-31-2006, 19:51
ne govorete s klasnata tfa e bebeshko !!!!!!!!! [-X

Не съм съгласна с това, че да говориш с класната си е бебешко...все едно да кажеш, че споделянето с майка ти е "бебешко"...Според мен изказването ти е доста тъпо...Класната за това е класна - да разрешава проблемите в класа, а това, че другите те изолират определено е проблем...

А по темата - мисля, че трябва да покажеш каква си на другите...В моя клас има едно момиче, което всички изолирахме (за което съжалявам), но тя показа, че не е толкова тъпа и задръстена, за каквато я имахме и ся мога да кажа, че сме приятелки и се разбираме доста по-добре от преди. Така, че покажи каква си всъщност :wink:

alex_7777
06-01-2006, 22:12
po dobre pogovori s tqh i se razberete.... taka e nai dobre

06-05-2006, 15:31
Pi6i mi na emaila nonal@abv.bg ili po skype na draganka i az imam sa6iq problem i tarsq takia xora kat men da razbera dali sam edinstveno

Sweetie_Reich^
06-05-2006, 15:54
Еми, хайде и аз малко да се включа с мнение по темата. Ясно ми е за какжо говориш и знам колко е неприятно - сега сум 9 клас, но до 7-ми имах същия проблем. Супер кофти е!!
Сега в класа ми има едно момиче, което е явно доста срамежливо, понеже сам си стои на чина - нито идва на кафе, нито говори с някои. Просто явно си е такава и не прави опит да се приобщи. Иначе съм убедена, че не е лошо момиче.
И на мен много хора не ми харесват, но не им преча - движа се в поносима компания, не влизам в пререкания с другите и т'ва е.
Всеки човек е различен, така че опитай се да намериш своя изход от ситуацията - но не оставяй нещата да се правят от само себе си, защото уверявам те - НЕ става.


P.S. Draganka, намерих те в Skype, но незнам дали искаш да си пишем - мисля, че имаме доста общи неща. УСПЕХ на всички с този проблем!!!! :smt016

06-05-2006, 20:20
da ti kaja ne si edinstvenata sas tozi problem smisal takav az imam podoben.qvno gre6kata e v tqh a ne v teb ne se samoobvinqvai za tova.prosto ne im obra6tai vnimanie 6tom te ne ti otdelqt nujnoto vnimanie.ili se opitai da se spriateli6 sas nqkoi ot tqh kato pogovorite.pak ako ne stane ne se zanimavai sas tqh.ima i drugi hora koito 4akat da im obarne6 vnimanie.az imam podoben problem kakto spomenah po gore i se opitah da go razre6a no ne stava.jelaq pone nan teb uspeh