PDA

View Full Version : za svetla kosa



Natasha{P}
05-23-2006, 13:40
hi all.imam problem i reshih da pisha tyk . ssuper mnogo iskam da si izsvetlq kosata no prosto i duma ne moje da stava za boq,maika mi 6te me ubie ako razbere.kosata mi poprincip e mn svetlo kestenqvo-medeno i lqtoto o6te pove4e izsvetlqva no iskam da e dosta po svetla pak i kojata mi e bqla i izb6to 6te stane mn dobre ako mojeh da se boqdisam nooo :((( sestra mi i brat mi sa po4ti napalno bqlo rysi /majka mi e ryskinq i tq ima super gotina kosa kakvato as iskam rysa no ne mi dava as da si q napravq izkustveno :( samo as sam s nqkva sredno polojenie kosa i vinagi mn sam se nervila na tva :( sq iskam da vi pitam da mi kajete nqkvi drygi metodi osven boq za izsvetlqvane ? primerno nqkvi shampoeani razni recepti ala bala ??? pls :(

marina star
05-23-2006, 14:13
zdr az imam absoliutno sa6tia problem i 6te ti prepora4am da si napravi6 ki4uri naprimer ili da izpolzva6 kislorodna voda oba4e ne znam kak to4no stava porazpitai malko pove4e uspeh s va6te

Natasha{P}
05-23-2006, 21:01
oo.. kichurite se pravqt s boq absurd :( nqkoi moje li da mi kaje kak stava tova s kislorodnata voda ? a 4yvala sam za maski s jaltak i laika ama nz to4no ?

05-23-2006, 21:15
Probvai s limon-izstiskva6 1 limon izplakva6 si kosata s voda, posle i s soka ot limona i po vuzmojnost suhne6 na slunce. Ako go pravi6 prez den kosata izsvetlqva i stava po meka, no ne trqbva da se prilaga ako ima6 tumna kosa za6toto 6te stane 4ervena ili rija

ProstoAz
05-23-2006, 22:03
Каква кислородна вода за косата.?! :shock: Ще останеш с 3 косъма на главата!

Това с лимона и аз съм го чувала, а колко действа...това е друг въпрос...Нищо не ти пречи обаче да пробваш - ако не друго, то поне не е вредно! :wink:

100% ANGEL
05-24-2006, 19:47
vi6 kakvo gubi6 ako se izrusi6 :
1. zdravinata na kosata si-pri tretirane minimum 30% ot kosata se uvrejda
2. blqsuka
3. estestveniqt tsvqt ti otiva nai-mn zaq6toto si otiva s o4ite vejdite i tena ti

Kakvo pe4eli6:
edin pate6ki per4em, zaradi koito polovinata naselenie na zemqta te smqta za lesna matska (govorq ot opita na moq fr)
Ti re6ava6 no gledai da ne sujalqva6!
p.s Rusoto nqma da te napravi po- krasiva! Sigurno estestvena si si dostatu4no hubava!

ee
05-24-2006, 20:14
abe..prednoto mnenie...ne si mn prava,mila..6toto az sam s kestenqva kosa ..nmn svetla i 4erni vejdaci.. :lol: ama..na..napraih si 4erna kosaa i s 4ernite vejdaci :mrgreen: :mrgreen: 8-[ =P~