PDA

View Full Version : Bolqt me krakata



lqlqlqlq
05-23-2006, 13:50
Zdraveite! Problema mi e sledniq...
Dnes sutrinta mn barzah za uchilishte i nabarzo si obrasnah krakata, no ne znam zashto (nikoga ne e stavalo taka) krakata mi se zacherviha i me bolqt ujasno! Sega gi namazah s edin krem Delena i malko mi mina, no pak me boli. Kajete s kakvo da se maja :?

a_curious_girl
05-23-2006, 18:03
Ми може тва зачервяване и тая болка да са за няколко дни,после би трябвало да ти минат.Няма да е лошо да ги намежеш с успокояващ лосион за тяло.Това е.Друго не се сещам какво може да направиш.Не ми се вярва да са ти червени повече от 1-2 дена.

ProstoAz
05-23-2006, 22:09
Да не си се бръснала "на сухо"?!? :shock: :shock: :shock: Ако е така...не ти завиждам... :?
Мажи ги с някакъв овлажняващ крем или лосион за тяло.

KRaLiCa_na_OrGaZmA
05-23-2006, 22:50
Zdraveite! Problema mi e sledniq...
Dnes sutrinta mn barzah za uchilishte i nabarzo si obrasnah krakata, no ne znam zashto (nikoga ne e stavalo taka) krakata mi se zacherviha i me bolqt ujasno! Sega gi namazah s edin krem Delena i malko mi mina, no pak me boli. Kajete s kakvo da se maja :?

спокоееено ще ти минат за седмица не ги бръсни обаче ! просто си как да кажа охлузила местото или нещо такова . и на мен ми баше станали така и 1 седмица не ги пипах и се оправи

midnight...
05-24-2006, 09:30
когата ти се е възпалила явно,
използвай някакъв крем с лайка или алое