PDA

View Full Version : sled kolko dni?



az`be`az
05-23-2006, 16:15
sled kolko dni spira cikyla kogato se natupkash s vitamin c i kalcii?

moonbeam
05-23-2006, 16:48
ami ne moje da se kaje absolutno opredelen broy dni,to si e do organizum

batkodoki
05-23-2006, 17:00
я не вършете глупости подведени от моминския фолклор!

"натъпкването" с вит С + калциеви препарати може да се окаже много опасен експеримент!!!

резултата е сколнност към тромбози, което може да доведе до застрашаващи живота състояния!

апелирам към модераторите да трият на мига подобни съвети като опасни за живота&здравето и съгласно Правилника!

djigi
05-23-2006, 17:09
Аз съм пробвала с витамин С само, обаче от страх да не ми стане нещо, изпих общо четири-пет хапчета - намаля ми. Ти пък за какво трябва да си го спираш, това си е естесвения ритъм?

hforce
05-23-2006, 18:58
ako e samo s vitamin c moje no ne i s kalcii 6tot organizma si izhvurlq nenujniq vitamin c i ni6to ne ti stava, ama pri kalciq e po-drugo

batkodoki
05-23-2006, 19:20
аман от самозвани биохимички!!!!

ми "натъпкайте" се с Ц и с каквото щете.
само после НЯМА що да питате: що имате "разширени вени" и отвратително грозни крака, що имате хемороиди, що кожата по лицето ви става гадна като задник на кокошка, що по четката за коса ви оставя по 1000 косъма, що ви се люпят ноктите и не стават за маникюр, що ви тече "черна" кръв "на парцали" при мензис който сякаш няма край........... и т.н.

пфууууууу...проклета суета&глупост!

има толкова тампони и превръзки, че свят да му се завие на човек от възможности за избор, но не - трябва да се повредим заради собствената ни простотия!

ми защо не попитате какво мислят за това Момчетата, заради които е целия тоя безсмислен напън?! Ммого по-разумни са от вас

strawberry1988
05-23-2006, 20:01
vitamin C se izpolzva za zabavqne na cikula,a ne za namalqvane i ne si pravi takiva exsperimenti,6toto tova ne e 6ega rabota

az`be`az
05-23-2006, 20:32
malii kakvo karane mi drupnahte :(( ne go pravq zaradi mom4e,a zaradi sebe si!!!tva purvo.Vtoro ytre mi e bala-kak vi se stryva d ahodq vseki 4as da tursq toaletna za da se smenqm,a?!prosto mi doide po-rano i trqbva d ago zabavq po nqkakuv na4in,6ot ne e mn ymestno d aotida v daskalite i sled 5 min-A izvinete moje li da vi nacapam wc-to?! ili na oficialnata ve4erq-Sprete d agovorite 6ot trqbva da ida da se smenq!6 to4ki!

`Death`Whore`
05-23-2006, 20:35
На всеки час? И тампонът, и превръзката се сменят на около 3 часа, даже 4. Измисляш си проблеми. Нали първо ще си в ресторант, а после - на дискотека. Балът ще е към 12 часа, което значи 3-4 сменяния на хигиенното средство.

az`be`az
05-23-2006, 20:38
dobre ne vi pitam kakvo da pravq ili kak d ago pravq....zadadoh super tup vupros-nqmate otgovor-OK!Ama mai nesum malka za da precenq dali moga d ago napravq tova neshto i dali trqbva...ne mislite li!?! :)