PDA

View Full Version : Moderated:Влюбена съм в едно момче от моят випуск



05-23-2006, 16:25
Moje bi tova e porednata takava tema...no az vse pak iskam da popitam.haresvam si edno mom4e ot moeto u4ili6te(moq vipusk)...no ne znam kakvi sa negovite 4uvstva kum men?!Az li da napravq 1-vata kra4ka i kakva da bude tq...help,za6toto ve4e zapo4vam da se vlubvam v nego!!!


Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

a_curious_girl
05-23-2006, 17:38
Офф....и аз съм в същото състояние!Обаче се виждаме,говорим си, понякога и чатим,обаче общо взето го оставям той да започне разговора.Според мен може като за начало да се случва така че по-често да се виждате(всмисъл да минаваш покрай стаята му или уж случайно да минавате по един и същи коридор и т.н. просто каквото се сетиш така че да се засечеш с него),някой път да си размените някоя и друга дума и така полека ще се опознаете и ще разбереш дали чувства нещо към теб.Не знам,обаче на мен тва ми е помагало! \:D/ И успех!

black_dimond
05-23-2006, 17:59
mi kato za nachalo zapochni da si govorish s nego e taka postepeno shte mojesh da razberesh dali ispiva neshto kum teb

Sarabi
05-23-2006, 19:30
Ами няма нищо лошо ти да направиш първата крачка и да разбереш дали те харесва.Все пак ако не правиш нищо може просто да пропуснеш шанса си.Ако сега не те е забелязал,то не е защото не те харесва или нещо такова,а просто защото във всяко училище има много хора и е трудно да забележиш всички!Някак си намери начин да се запознаете-обща приятелка,блъсване някъде лекичко на вратата и започване с едно извинявай,не сме ли се виждали някъде и така-после здрасти,ще се заговорите някъде и ще стане работата

DevilWish
05-23-2006, 19:47
Първата ти цел е да се запознаеш с него и да се сприятелите по възможност.

NaughtyGirl
05-24-2006, 06:28
Ами всъщност ние се познаваме...неговата класна стая е до моята...ходила съм с неговия клас на кафе,поздравяваме се...понякога разменяме и по някоя друга...ама ме е срам директно да му кажа какви са ми чувствата... :oops: :oops: :oops: :oops:

[UN]HappY
05-24-2006, 08:05
Ami opoznaite se povechko- zagovarai go po-chesto, namerete obshti temi.. taka shte se spriqtelite i shte ti b1de po-lesno :)

avito_{P}
05-24-2006, 14:14
mi napravi purvata kra4ka-ni6to nqma da zagubi6,moje6 samo da spe4eli6.ako ne go poznava6 tva e purvoto ne6to koeto trqbva da napravi6.zapoznai se snego 4rez nqkoi va6 ob6t poznat ili ako si ot po smelite napravo otidi pri nego i diregtno mu iztursi,,moje li da se zapoznaem``

NaughtyGirl
05-24-2006, 14:29
Проблема ми е ,4е не съм от смелите...и ме е срам да отида и да му кажа квото мисля и чувствам!!!

ludamacka
05-24-2006, 16:09
ami nedei ti da poema6 iniciativata purva.po dobre purvo razberi dali i toi te haresva i sled tova my pokaji samo s nameci 4e si go haresva6 no ne direktno.nali se se6ta6 za jenskite nomerca :wink: e izpolzvai gi de

Krem4eto
05-26-2006, 19:23
Проблема ми е ,4е не съм от смелите...и ме е срам да отида и да му кажа квото мисля и чувствам!!!
Просто се сприятели с него и тогава сама ще разбереш дали той те харесва!!!УСПЕХ!

ninsy
05-26-2006, 19:41
Ами няма нищо лошо ти да направиш първата крачка и да разбереш дали те харесва.Все пак ако не правиш нищо може просто да пропуснеш шанса си.Ако сега не те е забелязал,то не е защото не те харесва или нещо такова,а просто защото във всяко училище има много хора и е трудно да забележиш всички!Някак си намери начин да се запознаете-обща приятелка,блъсване някъде лекичко на вратата и започване с едно извинявай,не сме ли се виждали някъде и така-после здрасти,ще се заговорите някъде и ще стане работата
\:D/