PDA

View Full Version : Студени ръце:(



ПариС
05-23-2006, 19:30
хора имам гаден проблем!::(Рацете ми са по4ти жинаги studeni,dori kogato navane toplo!Prosto taka sam si vinagi i vsi4ki mi go kazvat!:( Kajete mi ot kakvo li moje da se polu4ava taka? A kakvo moga da napravq :(

MorTi6a
05-23-2006, 19:52
ми проблеми с оросяването на краиниците, сигурно и краката ти са така. Как да се оправи6 само като иде6 на лекар можеш да разбереш има такива хапчета за оросяване ама сега точно не се сештам как се казваха.

ckeuT4eTo_f
05-23-2006, 20:47
Da i az sum taka po4ti vinagi sa mi ledeni rucete.. ama ve4e ne mi pravi vpe4atlenie samo na maika mi vse o6te :P

Preslava-
05-24-2006, 15:06
a NQKAKVO RE6ENIE?4UVALA SAM ZA MASAJ NA RACETE??Моля?!! : (

If4eto
05-26-2006, 21:49
Pri4inite mogat da sa razli4ni : problem s obmqnata na ve6testvata, s dihatelnata sistema ili slabo orosqvane na krainicite, nisko kravno nalqgane i t.n.
Re6enie na problema - hape4eta - Ginko prim - vzemat se vseki den,ne sa mnogo skapi,bez lekarsko predpisanie. Naistina pomaga,6te vidite!
Osven tova,majete racete si s krem za race ot vreme na vreme,ako ste navan i ima vqtar ne zabravqite da podsu6ite racete si dobre,sledkato ste gi mili - ama tva ve4e sa glupavi podrobnosti,kupete si ginko prim i s tva se re6avat ne6tata.

batkodoki
05-28-2006, 17:33
възраст?


витамини+минерали+физическ а активност!!

тютюнопушенето рязко влошава процеса на оросяване

05-29-2006, 11:15
Pri4inite mogat da sa razli4ni : problem s obmqnata na ve6testvata, s dihatelnata sistema ili slabo orosqvane na krainicite, nisko kravno nalqgane i t.n.
Re6enie na problema - hape4eta - Ginko prim - vzemat se vseki den,ne sa mnogo skapi,bez lekarsko predpisanie. Naistina pomaga,6te vidite!
Osven tova,majete racete si s krem za race ot vreme na vreme,ako ste navan i ima vqtar ne zabravqite da podsu6ite racete si dobre,sledkato ste gi mili - ama tva ve4e sa glupavi podrobnosti,kupete si ginko prim i s tva se re6avat ne6tata.
az sum mom4e na 15 godini i imam problem s orosqvaneto moje li da si kupq ginko prim i da si go piq.

05-29-2006, 14:03
Бе то и аз съм така...Ама ми дреме на фара.Само през зимата е малко гадно,щото за 1-2 минути навън и не си ги чувствам изобщо,ама се свиква...

saninka91
05-30-2006, 17:35
Незнам мойте ръце винаги са много топли , даже когато ми е студено :D

mnogomili4kata-sf
05-30-2006, 17:39
Имаше такъв лаф- че когато са ти студени ръцете,сърцето ти е горещо...абе всичко е до оросяване

05-30-2006, 19:36
Pri4inite mogat da sa razli4ni : problem s obmqnata na ve6testvata, s dihatelnata sistema ili slabo orosqvane na krainicite, nisko kravno nalqgane i t.n.
Re6enie na problema - hape4eta - Ginko prim - vzemat se vseki den,ne sa mnogo skapi,bez lekarsko predpisanie. Naistina pomaga,6te vidite!
Osven tova,majete racete si s krem za race ot vreme na vreme,ako ste navan i ima vqtar ne zabravqite da podsu6ite racete si dobre,sledkato ste gi mili - ama tva ve4e sa glupavi podrobnosti,kupete si ginko prim i s tva se re6avat ne6tata.
az sum mom4e na 15 godini i imam problem s orosqvaneto moje li da si kupq ginko prim i da si go piq.
Da,moje ,idealno e!Vse pak vseki organizam si funkcionira po individualen na4in,no dosega nikoi ne se e oplakal ot Ginko prim.

If4eto
05-30-2006, 19:36
Бе то и аз съм така...Ама ми дреме на фара.Само през зимата е малко гадно,щото за 1-2 минути навън и не си ги чувствам изобщо,ама се свиква...
Daje i s rakavici li?