PDA

View Full Version : Moderated: Как се срещнахте с приятеля/приятелката си?



milanoff
05-23-2006, 20:09
Тука ще се постарая да задам въпроса си по най-краткия и разбираем начин и се надявам да ми отговорите, защото това наистина е един доста голям проблем за мен.
........................
Свикнал съм да съм самотен. Свикнал съм всичко, което върша да го върша сам без ничия помощ. В доста от случаите точно това, че върша всичко сам ми е помагало да успея.
Сега обаче усещам, че вече никой не ще да се занимава с мене, защото непрекъснато отблъсквам хората с мотива, че не искам да ми се пречкат. По този начин загубих много приятели...
И така... най-общо казано приятелите ми почнаха да ходят по гаджета... ала-бала... а аз седя и не ми дреме. Не ми дремеше до едно известно време. С настъпването на топлото време, обаче започна да ми дреме. Всеки е излязъл на някъде си с приятелката си, а аз си вися lonely вкъщи...
Та въпроса ми е доста общ. Извинявам се, ако не мога да го обясня добре. Искам да ви попитам как се срещнахте с приятелката/приятеля си? Може ли да ми дадете някакъв съвет... Защото честно казано писна ми #-o - на 16 години съм и още дори не съм се целувал. Никога не съм имал приятелка. А най-странното е, че нито съм грозен чак пък толко (много по-грозни от мене си имат приятелки), нито съм прост...

---------------------------
btw Ако някой разбра нещо от плетеницата, която току-що сътворих, ще го черпя :)

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 7 от правилника!
Благодаря!

pickpocket
05-23-2006, 20:14
Общо взето добре го разказа.Ама немога да ти помогна.Поради простата причина че и аз съм така :(

Sabrina27
05-23-2006, 20:20
Бе ходете по дискотеки, купони, разхождаите се в парка, моми4етата не са на из4езване :?

milanoff
05-23-2006, 20:25
Както казах никой не ще да ходи по дискотеки с мене, купоните същото...
А да ходя сам малко идиотско :-k

pickpocket
05-23-2006, 20:42
Аз кат хода що ?Пак си е ъщото.Резултат никакъв

stereophonix
05-23-2006, 20:55
i az pri mene e ne6to takoz.. az mn priqteli imam ama si imat vse gadjenca .. i to4no sq po toploto vseki e nqkade navan s gadjenceto, a az si nqmam i si sedq v nas.. to4no dnes si go misleh kvo e tapo )):

prinkstan_girl
05-23-2006, 20:58
A WE Q NE SE OT4AIVAITE!!!TO SI IMA VREME ZA VSI4KO.AZ TAKA SI KAZVAM I PRI MENE NESTATA SA GORE-DOLY TAKA,S1DRUJNICI SME PO NEVOLQ!E,KVO P1K TOZKOZ?! A KURAJ I NAPRED ,AAMMII =P~ :lol: :D :o :) 8)

Sunny_stz
05-23-2006, 21:00
Ами никога не е късно да се върнеш при приятелите си!Все пак си останал с някакви такива нали?Излизай 4есто,зарибяваи,бъди общителен и така :)

Sarabi
05-23-2006, 21:09
Е не е чак токова идиотско да отидеш сам на дискотека.А и все трябва да имаш един приятел,ако не най-добър,то просто приятел с които да отидеш.А ако нямаш или не искаш-огледай се в училище,ако търсиш с желание,все ще намериш момиче което поне да харесваш,не е нужно да я обичш!Някъде на света има момиче за теб!Потърси я,ни си стой самотен в къщи

milanoff
05-23-2006, 21:10
Относно приятел за дискотека - имам, да. Само дето той не обича да се влачи по дискотеки. Е, заради мен би отишъл, но не искам да карам някого да прави нещо,което не му е приятно ;)
Относно момичета в училище - такива нямаме. Уча в ПГТЕ. Там сме само момчета.

king_of_depression
05-23-2006, 21:29
Ами вземи излизай повече,не е трудно да си намериш приятели след което вече имаш с кого да отидеш на дискотека и там вече си харесваш някоя и започваш да я сваляш(начини-много,само недей да се сдухваш).Можеш просто да отидеш при някоя(е наблюдавай я преди това 5мин че да не се окаже,че е с гадже)и да й кажеш искаш ли да се запознаем :wink: споко,не е нужен някакъв супероригинален повод да се запознаеш с някой,още повече на дискотека

Sarabi
05-23-2006, 21:34
Относно приятел за дискотека - имам, да. Само дето той не обича да се влачи по дискотеки. Е, заради мен би отишъл, но не искам да карам някого да прави нещо,което не му е приятно ;)
Относно момичета в училище - такива нямаме. Уча в ПГТЕ. Там сме само момчета.


Е щом нещата стоят така...можеш да се запишеш на уроци по каквото си избереш-така хем ще се запознаеш с нови хора,обръщайки особено много внимание на момичетата,хем ще увеличиш умствените си възможности :lol: Повечето момичета харесват умни момчета

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-24-2006, 18:21
men ako me pitash nqma nishto po hubavo i sladko ot mom4e koeto e na 16 i ninto e prost nito e grozen prosto SUPER xax malko sa tezi mom4eta ako iz4akash oshte malko shte vidish 4e mn` momi4eta shte zapo4nat da te haresvat az s moeto gaje se poznavame ot daskalo i v 4ata se dozapoznahme ...