PDA

View Full Version : Това "химично" взаимодействие между мен и нея



akademika
05-23-2006, 22:52
Абе да ви кажа следния проблем ми е ясно, че вероятно не можете да ми помогнете но важен е опитът.С едно момиче, приятно момиче от съседен клас (все 9 ти) се познавам от доста време обаче скоро реших да и кажа ,че я харесвам, тъй като тя е от химическа паралелка аз я провокирах - приказвахме си (преди два 3 дни) по чат-а и започнахме да си обясняваме характера чрез химични елементи и реакций като постоянно намеквах нещо (анихилация, образуване на връзки), доакто по едно време аз избрах Флуор обаче тя Алумииний и аз не можех да намекна взаимодействие, защото щеше да е глупост, и и го казах с термоядрен реакция...... най-накрая тя каза че не издържала, ако съм искал да и намекна нещо направо да съм и го кажел, и аз и казах че я харесвам, и противно на очакванията тя ми каза че не ме харесва ("нейните аниони били ориентирани към катион на друг химичен елемент") , обаче тя (според най добрия и приятел, а и според самата нея (като я бях питал 2 дни по рано) няма приятел(гадже)).Но парадокса не свършва дотук, аз съжалявам че и го казах по чата, но като се засичахме СЛЕД ТОВА по коридорите в училище тя не откъсваше поглед от очите ми, и се чудя какво да напрявя....

ycMuBkaTa
05-23-2006, 23:01
Мисля, че трябва пак да поговориш с нея на тази тема. Този път й обясни, че не искаш да бързате, че харесваш характера й и искаш да бъдете приятели. Може би си я стреснал с бързината си и тя не е могла да реагира адекватно (увлечена от химията между вас) и затова ти е казала, че не те харесва.

akademika
05-23-2006, 23:05
да бъдем само приятели, че ние сме си, тая вечер доста початих с тя , и вероятно може да се видм в петък (вън от училище) но не съм сигурен че ме харесва, защото може най-добрия и приятел да я я склонил

ycMuBkaTa
05-23-2006, 23:10
Е, да ама като сте си близки приятели не мислиш ли, че ако й дадеш време може би ще промениш мнението и за теб и тя ще почне да те харесва? От приятелството до любовта крачката е малка...

DDRDDRDDRDDRDDR
05-24-2006, 01:55
Абе да ви кажа следния проблем ми е ясно, че вероятно не можете да ми помогнете но важен е опитът.С едно момиче, приятно момиче от съседен клас (все 9 ти) се познавам от доста време обаче скоро реших да и кажа ,че я харесвам, тъй като тя е от химическа паралелка аз я провокирах - приказвахме си (преди два 3 дни) по чат-а и започнахме да си обясняваме характера чрез химични елементи и реакций като постоянно намеквах нещо (анихилация, образуване на връзки), доакто по едно време аз избрах Флуор обаче тя Алумииний и аз не можех да намекна взаимодействие, защото щеше да е глупост, и и го казах с термоядрен реакция...... най-накрая тя каза че не издържала, ако съм искал да и намекна нещо направо да съм и го кажел, и аз и казах че я харесвам, и противно на очакванията тя ми каза че не ме харесва ("нейните аниони били ориентирани към катион на друг химичен елемент") , обаче тя (според най добрия и приятел, а и според самата нея (като я бях питал 2 дни по рано) няма приятел(гадже)).Но парадокса не свършва дотук, аз съжалявам че и го казах по чата, но като се засичахме СЛЕД ТОВА по коридорите в училище тя не откъсваше поглед от очите ми, и се чудя какво да напрявя....

e kak kvo be gulab4e kani6 q na sre6ta ma ne ot tip selsko dupe are da izlezneme i tq ti kazva kade na pazar li
a takti4no leko s fines4e are nekoi put da xapneme i pineme nqkade a kvo 6te kaje6 kote ili puk sladurano koga 6te mi pokaje6 kak gotvi6 moje i sam da se seti6 ako moje6 da misli6 de

POLA^_^
05-24-2006, 19:25
Абе да ви кажа следния проблем ми е ясно, че вероятно не можете да ми помогнете но важен е опитът.С едно момиче, приятно момиче от съседен клас (все 9 ти) се познавам от доста време обаче скоро реших да и кажа ,че я харесвам, тъй като тя е от химическа паралелка аз я провокирах - приказвахме си (преди два 3 дни) по чат-а и започнахме да си обясняваме характера чрез химични елементи и реакций като постоянно намеквах нещо (анихилация, образуване на връзки), доакто по едно време аз избрах Флуор обаче тя Алумииний и аз не можех да намекна взаимодействие, защото щеше да е глупост, и и го казах с термоядрен реакция...... най-накрая тя каза че не издържала, ако съм искал да и намекна нещо направо да съм и го кажел, и аз и казах че я харесвам, и противно на очакванията тя ми каза че не ме харесва ("нейните аниони били ориентирани към катион на друг химичен елемент") , обаче тя (според най добрия и приятел, а и според самата нея (като я бях питал 2 дни по рано) няма приятел(гадже)).Но парадокса не свършва дотук, аз съжалявам че и го казах по чата, но като се засичахме СЛЕД ТОВА по коридорите в училище тя не откъсваше поглед от очите ми, и се чудя какво да напрявя....

e kak kvo be gulab4e kani6 q na sre6ta ma ne ot tip selsko dupe are da izlezneme i tq ti kazva kade na pazar li
a takti4no leko s fines4e are nekoi put da xapneme i pineme nqkade a kvo 6te kaje6 kote ili puk sladurano koga 6te mi pokaje6 kak gotvi6 moje i sam da se seti6 ako moje6 da misli6 de
#-o ](*,) #-o ti taka li gi kani6?!?!

Jenninka
05-24-2006, 19:37
Някакси...нека да говорим първо на нормален език,а не с химични термини,без заобиколко и директъно ,за да не се объркваш.разбрах за какво става дума(въпреки че не разбирам химия).говорете си нормално,наживо и искрено!това е моят съвет!

05-24-2006, 20:46
Ахахахаха. Баси филмите. Ахахахахаха. Покъсах се да се хиля. Тоз тип Акедемика от време на време се вкарва в някви тотални филми та умирам от смях. Супер ми е любопитно следващия филм къв ще е! Значи минаха математика, химия... Значи нещо физика очаквам. Ловя бас, че ще се сваля с няква физичка, като ще се вкара филм с лостове, електричество и тук таме някое объркало се фотонче... Или не нещо по-добро ще и намекне, че я харесва като и каже, че изпитва към нея цвета, които се пада на вълна с дължина 650-700nm...
Ебахти филмите измислаш човече честно!

ani4ka18
05-24-2006, 20:59
да знаеш драги, че чак нас зариби с тая твоя химия. а пък аз така обичам тоя предмет, така го обичам... че ако има начин ще го изтрия от учебните програми от 5-ти до 12-ти клас (там дето го учат де, аз от 10 вече не уча химия, слава богу!!!!!!!!!!!) :D :D :D :D :D