PDA

View Full Version : averi flirtove doverie doide mi do gu6a!!!



gsssssssssssss
05-24-2006, 00:11
problema e tam 4e haresvam edno mom4e no s avera mu si pi6em ot vreme na vreme i do kolkoto use6am 4e mom4eto koeto haresvam se drazni pokazvala sam mu mn p1ti 4e nqma pri4ina (no i avera mu mi pravi nameci no po takav na4in 4e az izlizam vinovna i edin vid ot moq strana e svalkata) kakvo da napravq za da spe4elq doverioeto na haresvanoto ot men mom4e? za6to se drazni....pfuuu :cry:

IKisseDAGirL
05-24-2006, 07:46
дразни се, защото и той те харесва :P

1-ва стъпка :arrow: казваш на приятеля му, че ако продължава да се държи така нагло и подло и да се опитва да ви скара с твоето момче, ще му се разсърдиш и повече никога няма да му проговориш

2-ра стъпка :arrow: обясняваш на момченцето, което харесваш, че ти не си виновна и явно приятеля му те харесва, щом постъпва така
по тоя начин печелиш двойно - хем ще разбере, че ти нямаш никва вина, хем малко ще се постресне и ще започне да действа по въпроса, защото ще го е страх да не те отмъкнат под носа му 8-[

3-та стъпка :arrow: ей така м/у другото му предлагаш да излезнете някъде на кафенце или разходка, тъй като ти е мн топло и не ти се стои въщи, а точно в момента няма с кой да излезнеш:P (тоя чат не е работа :wink:) ще си полафите малко, ще се шегувате, прави му малки намекчета и така :D
ако той все пак не се осмели да направи нещо, направо му казваш истината в очите и без да увърташ го питаш може или неможе да се получи нещо м/у вас ;-)

айди успехче и да казваш какво е станало :-)

05-24-2006, 08:29
moje bi tozi s koito si pisesh mnogo tw haresva i ne iska da se poluchi nishto mejdu teb i negoviq priqtel a ti mojesh da govoris direktno s haresvanoto ot teb momche i da razberesh kakvo e otnoshenieto mu kum teb i za da mu spechelish doeriete moje be trqbva da govorish poveche s nego nasame i da ne spodelqsh s tozi negov priqtel zashtoto tochno toi moje da e prichina za otricatelnoto otnoshenie na momcheto koeto haresvash

avito_{P}
05-24-2006, 14:05
za doverie ne smqtam 4e o6te mojem da govorim,no po dobre spri da mu pi6e6 i da mu se natrapva6.pokaji mu 4e i ti uima6 dostoinstvo ina4e riskuva6 toi dori da te namrazi ili da po4ne da govori gluposti za teb.poslu6ai me-ot li4en opit ti go kazvam O:)

jadna_za_lubov
05-24-2006, 15:25
za doverie ne smqtam 4e o6te mojem da govorim,no po dobre spri da mu pi6e6 i da mu se natrapva6.pokaji mu 4e i ti uima6 dostoinstvo ina4e riskuva6 toi dori da te namrazi ili da po4ne da govori gluposti za teb.poslu6ai me-ot li4en opit ti go kazvam O:)
avi mila mnogo si prava :)

ludamacka
05-24-2006, 15:36
ami spri da obru6ta6 vnimanie na averata my i spri da si pi6e6 s nego

Krem4eto
05-26-2006, 19:12
ami spri da obru6ta6 vnimanie na averata my i spri da si pi6e6 s nego
:smt023

ninsy
05-26-2006, 19:53
дразни се, защото и той те харесва :P

1-ва стъпка :arrow: казваш на приятеля му, че ако продължава да се държи така нагло и подло и да се опитва да ви скара с твоето момче, ще му се разсърдиш и повече никога няма да му проговориш

2-ра стъпка :arrow: обясняваш на момченцето, което харесваш, че ти не си виновна и явно приятеля му те харесва, щом постъпва така
по тоя начин печелиш двойно - хем ще разбере, че ти нямаш никва вина, хем малко ще се постресне и ще започне да действа по въпроса, защото ще го е страх да не те отмъкнат под носа му 8-[

3-та стъпка :arrow: ей така м/у другото му предлагаш да излезнете някъде на кафенце или разходка, тъй като ти е мн топло и не ти се стои въщи, а точно в момента няма с кой да излезнеш:P (тоя чат не е работа :wink:) ще си полафите малко, ще се шегувате, прави му малки намекчета и така :D
ако той все пак не се осмели да направи нещо, направо му казваш истината в очите и без да увърташ го питаш може или неможе да се получи нещо м/у вас ;-)

айди успехче и да казваш какво е станало :-)

тфа си е уферта нищо не губиш ако пробваш:)