PDA

View Full Version : Moderated:Имам много пъпки и ме е срам да излизам навън



05-24-2006, 08:28
Приятелитеми ме викат да ходиме на вънка по мацки но поради причина чи лицето ми отвартетелно имам много черни точки и пъпки и менеме е срам да излезна на вънка или усобено ако се запозная с някоя мадама година какъв ще и е отговора този е клко грозен. Та ако може няакъв съвет дами дадете, Да ходя ли навън изобщо да не пука кой кво говори за мен че съм грозен да си ходя да си живея живота или да си седа дома, а за козметика дето всеки разправя ходил съм ходил съм този месец 3 дори незнам дали има ефект.даде ми също някво лосион че да се мажа но зебелязах че се явяват още повече. Та кажете ми по въпроса да излезна ли или не


Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

portokalkaa
05-24-2006, 08:37
ei,da ne ti puka kvo govorqt drugite...tva si e tvoq jivot! a i sega lqtoto,liceto 6te ti se izchisti ot slynceto :)

MidnightScream
05-24-2006, 08:48
" za vseki vlak si ima putnici " spoki beee izlizai i da ne ti puka, ako si gotin po harakter, nqma da zabelqzvat tolkova pupkite...! vseki s kosurite si ... ima i po zle!

techCandy
05-24-2006, 09:52
Няма нужда да плащаш данък обществено мнение, защо да се
самозаточваш във вас, от това самочувствието ти няма да стане по голямо. Иначе, ако това толкова те притесява, що не идеш на козметик. Болезнено, и ти трябва известно количество пари, пък и едва ли ше минеш само с една процедура, но пък съм почти сигурна, че ше има ефект.

kateto^^
05-24-2006, 11:03
emi mii si liceto vsqka sutrin i slagay kremove i gelove protiv 4erni to4ki i p1pki-kolkoto i geysko da ti izglejda-6te pomogne za tva mojem ti pomognem,ama za problema ti s1s samo4ustvieto...ti trqbva sa spravi6 sam :)

Roxy
05-24-2006, 12:25
emi mii si liceto vsqka sutrin i slagay kremove i gelove protiv 4erni to4ki i p1pki-kolkoto i geysko da ti izglejda-6te pomogne za tva mojem ti pomognem,ama za problema ti s1s samo4ustvieto...ti trqbva sa spravi6 sam :)

хахха тва не е гейско...естествено че и момчетата се грижат за кожата си.още малко ше кажеш че е гейско и да се къпят.

иначе може да отидеш на дерматолог.или носи няква козирка да не ти се вижда толкоз лицето или някви цайси

ycMuBkaTa
05-24-2006, 12:32
Ако е толкова зле лицето ти, иди на дерматолог. Може да има някакъв друг проблем и да ти се помогне с лекарства или медицински мехлеми. Не се оставяй само с козметик. По-добре иди и на лекар.
Иначе не трябва да се срамуваш от себе си и да се самозаточваш. Като се приемаш сам и не обръщаш внимание самият ти на пъпките ще видиш, че другите още повече няма да ти обръщат внимание. Вдигаш главата и не се срамувай. Истинските хора откриват в другите много повече от лице...

KaRameL_f
05-27-2006, 08:23
Vseki 4ovek ima papki Ne se pritesnqvai,kozmeti4nite produkti vse nqkoga trqbva da pokajat efekt.Trai babo za hubost.A dokolkoto za mackite ,te sled vreme ste si promenqt mnenieto, nadqvam se.Uspeh.

fti4ka
05-27-2006, 08:26
ходи на кожен лекар щото е страшно...

white_chik
05-27-2006, 19:13
За пъпките верно иди на дерматолог,може да има неква полза,а иначе мноо ясно,че трябва да излизаш как така ще си седиш вкъщи :shock: Външният вид е важен,но не е единственото нещо на този свят.Познвам много,така да се каже грозновати момчета,които ходят с ебати мацките и то защото са некви пекани хора.При момчетата визията не е чак от толкова голямо значение,както при момичетата,така че излизай си навън с аверите и си живей живота :wink:

100% ANGEL
05-28-2006, 08:54
Ne se tormozi zaradi problem s tolkova lesno re6enie! Otiva6 na dermatolog,toi ti preporu4va podhodq6tiq za tvoqta koja produkt i sled 10-ina dni 6te si vuzvurne6 samo4uvstvieto! Ne si propilqvai dnite a deistvai! Kusmet!

Angel_Girl
05-29-2006, 08:29
Ti pak...hi4 da ne ti puka ok razbiram 4e ti e nepriqtno i diskonfortno taka (za taq cel si nameri nqkakav svesten kozmeti4en produkt ili prosto otodi na kozmetik) az li4no vsqka ve4er se maja s krem zdrave i pomaga ako iska6 probvai ili ve4er s kislorodna voda. A otnosno tova dali da izliza6 na vanka!?? Em razbirase 4e 6te izliza6 za6toto v kraina smetka tezi koito darjat na teb i te haresvat 6te te priemat takav kakavto si i nqma da im puka ot van6niq ti vid. Ne se pritesnqvai mislq 4e s tiq "magiiki" koito ti kazah 4e ti pomognat \:D/ KASMET :D

saninka91
05-29-2006, 17:06
Da ne ti puka kakvo mislqt z ateb drugite koito ne te haresva da ne te gleda .Pypkite sa ot puberteta nqma ve4no da stoqt a ako tolkova gi mrazi6 ima serii kozmetika koito sa ot 3-4 ne6ta i na den se maje6 s tqh po 2-3 p9ti i sled 1-2 sedmici bi trqbvalo da ima rezultat. A sy6to i ne gi stiskai mn za6toto stava o6te po zle