PDA

View Full Version : Оптична Мишка и Клавиатура



AnGrY_MaN
05-24-2006, 09:03
Ми от неколко месеца иам оптични мишка и клавиатура на A4Tech маи версията им е 7.64 ма не ги разбираам мноу тея неща и начи проблема мий че некой пат както си играя и изведнаш блокирват ништо немоа прая с сеено че сам ги изключил и треа да ресна компа :( .Начи аз най-вече Diablo 2 играя и мноу гадно стаа тей кат треа ресна особено на B.net!Начи аз мисля че е шот пише че онова дет зарежда батерийте треа да е на поне 20см. далеч от ел. уреди,а мойто е на около 10см. ма не сам мноу сигурен и за тва реших да питам тука...Аре help че тва напрао мноу ме нерви и некои ден 6е ги издранча у компа шот и той един боклук...Thanks предварително...

AnGrY_MaN
05-24-2006, 09:12
Please не сам прост.Те кат се изтощят отдолу на мишката пресвятка тогаа треа ги сменям батерийте.Тва просто и двете спират изведнаш даже немоа се запишя не е от батерийте 100%.

AnGrY_MaN
05-24-2006, 09:29
Ми деазнам ма ся видях ж книжката че онова за батерийте имало некжи Channelи и пише че мишката треа да е на един канал а клавиатурата на друг за да нямало смущения и напраих мишката на канал 2 а клавиатурата на канал 1.То некой пат спирам Д2 и пускам некоя иконка и сеедно Shiftа ми е натиснат а аз ништо не сам натиснал и ресвам и то се опраа.Дано под смущения са имали предвид тия аномалий включително и дет спират!Дано вече да моа да играя спокойно!Ма тва ше разбера след 1 week...Аре Thanks за вниманието exploitedteen.Bye...

HyPeR_AnGrY_MaN
05-28-2006, 16:45
Ааа не загубих 2-ри герой на Diablo 2 заради тия боклуци :smt013 :smt013 :smt013 !!!Пратих email на тия т*панари от A4Tech дано ми помогнат че вече 2 седмици ейтака си ги загубих :smt009 :smt010 :smt013 !!!Дано ония ми помогнат иначе сас кабел са враштам тия боклуци за ништо нестаат :smt013 и най странното е че само кат играя D2 стаа тей :smt009 ...Sorry че ви занимавам ма треа да излея яда си...