PDA

View Full Version : kajete kakvo da pravq!?



05-24-2006, 13:07
zna4i moita kompaniq izvednaj stana dosta golemi4ka(bqhme parvo 2 momi4eta posle stanahme 20 40veka)az ne se spogajdam ve4e sas vsi4ki v kompaniqta(vsa6tnost s mn malko hora se razbiram).poneje grada e malak i se tragvat sluhove(lo6i)za kompaniqta i nai-nakraq az se karam s na6te zari tova koeto horata razpravqt za nas(a tezi ne6ta vsa6tnost sa verni)...ta sega tragna edin sluh 4e sam pu6ila treva a ako na6te razberat prosto nz(az ve4e ne sam pu6ila ot polovin godina)no ponejke nqkolko 4oveka ot kompaniqta mi pu6at si4ki mislqt 4e i az pu6a.a mn po4nah da se karam s na6te i zardi tezi"frendove"po4nah mn da si vikame s roditelite mi.kajete mi kakvo da pravq dali da gi ostavq tazi kompaniq i da tragna s nqkoi drugi...ili da se provalq iz cqlo i da zagybq izcqlo kap4icata doverie v roditelite si?!
blagodarq vi mn ](*,)

Вътьо
05-24-2006, 14:10
Лично мнение - кво ти пука за родителите? Като си знаеш че не е верно, за кво се хващаш?Тва е супер тъпо.Ти нали си знаеш че не си го направила, не си била замесена.Кво те интересува повече?Майка ти щти вика, баща ти също, може да минеш с някое наказание, нищо повече.Важното е да си чиста пред съвестта си.
Отново казвам - лично мнение, щото веднъж вече ми се наложи да се карам с няколко индивида...

05-24-2006, 14:19
ama az sam zamesena pak i ve4e ne se 4uvstavm mn mn v svoi vodi s taq komapaniq...edva li ne sam izgonena ot tqh...

Вътьо
05-24-2006, 15:39
Е, тогава вече има само 1 начин...Мисля че се сещаш кой е..

sometimes_
05-24-2006, 16:03
Щом не се чувстваш на мястото си в тази компания и щом не ти влияе добре, по-добре се откъсни от нея.

just_a_kid
05-24-2006, 17:52
Щом не се чувстваш на мястото си в тази компания и щом не ти влияе добре, по-добре се откъсни от нея.
и аз така мисля, а и като не са ти толкова добри приятели, кво търсиш при тях ???