PDA

View Full Version : 4EREN MOLIV???



05-24-2006, 17:20
ZA6O VS SA LUDNALI PO 4ERNIA MOLIV ZA O4I MENE LI4NO NE ME KEFI NA LADO MOMI4E A I NE MOGE DA SE GRIMIRATE BEZOSNOVATA VSE EDNO EDIN HUDIOGNIK DA RISUVA PREDI DA E NAPRAVIL GRUNDA TOKAVA RISUNKATA NIAMA CIALOST LI4NO AZ SLAGAM LEK FON DIO TEN A V PO TOPLITE DNI AVTOBRONZANT S ZA6ITEN FAKTOR 60 MN VAGNO SPIRALA NO MN LEKA NE DA SPLASTIAVA I GLANC BEG V CVETA NA KOGATA MI A I PONIAKOGA BRONZOV ZAGAR NA SKULITE A VIE????

S_L_A_D_U_R_K_A
05-24-2006, 18:13
Всеки си има право на вкус, пък и не сме луднали, просто подчертава очите!!!

Labelle
05-24-2006, 18:23
ZA6O VS SA LUDNALI PO 4ERNIA MOLIV ZA O4I MENE LI4NO NE ME KEFI NA LADO MOMI4E A I NE MOGE DA SE GRIMIRATE BEZOSNOVATA VSE EDNO EDIN HUDIOGNIK DA RISUVA PREDI DA E NAPRAVIL GRUNDA TOKAVA RISUNKATA NIAMA CIALOST LI4NO AZ SLAGAM LEK FON DIO TEN A V PO TOPLITE DNI AVTOBRONZANT S ZA6ITEN FAKTOR 60 MN VAGNO SPIRALA NO MN LEKA NE DA SPLASTIAVA I GLANC BEG V CVETA NA KOGATA MI A I PONIAKOGA BRONZOV ZAGAR NA SKULITE A VIE????
И ние ще правим като теб щом си идеала за красота и правилно гримиране. Предполагам си и завършила курс за професионални гримьори...............

flam`f
05-24-2006, 18:33
еми не сме луднали по черния молив,просто той е най масов пък и всеки се гримира както му харесва.пък и като не съм с молив приличам на проподнала наркоманка,а нито съм пропаднала,нито...както и да е 8-[

`Death`Whore`
05-24-2006, 18:38
Фон де тен на младо лице е глупаво да се слага.

forrzi
05-24-2006, 19:08
аз как правя ли?
слагам си очна линия на горния клепач
а когато е по-горещо само спирала
но най-вече имам една доста странна техника на гримиране
фон дьо тен не използвам,според мен неам нужда

Sapphir
05-24-2006, 19:14
az si slagam savsem malko cheren moluv OTDOLE .. ne kat nqkoi zabita metalka celite mi o4i da sa cherni che da ne sa vijdat chak ot chernotiq

white_chik
05-24-2006, 19:25
и аз си слагам само отдолу и мисля,че черният молив подчртава очите и прави погледа някак си по-чаровен,де да знам.На почти всички момичета им отива молив, а и всеки има право да се грижи за външния си вид както намери за добре :wink:

648541
05-24-2006, 21:32
и аз си слагам само отдолу и мисля,че черният молив подчртава очите и прави погледа някак си по-чаровен,де да знам.На почти всички момичета им отива молив, а и всеки има право да се грижи за външния си вид както намери за добре :wink:

abs sum suglasna :wink:

a_curious_girl
05-24-2006, 21:48
Черния молив е много готин,но не в прекалени количества.И смятам,че наистина е стрнно младо момиче да си слага фон дьо тен.Чак пък толкоз......

^FaiNt^F
05-25-2006, 09:35
az sy6to si slagam 4eren moliv, no ne mnogo 4esto. 1-2 pyti v sedmica maximum...na gorniq klepa4 slagam samo v kraq i go raznasqm leko s aplikator i stava kato leki senki v ygyl4eto i stava mnogo qko =P~ a na dolniq klepa4 slagam prez miglite-zadyrja se po-dylgo vreme, ne se razmazva tolkova. Spored men 4erniq moliv ne e tolkova natrap4iv kato grim-pod4ertava o4ite mnogo dobre a ne e mnogo tejyk i ne iziskva non-stop da se gleda6 v ogledalceto....li4no na men mn pove4e ne mi haresva momi4e na moite godini (15-17) sys fon-dio-ten, ruj, spirala, senki, 4ervilo i perli za lice primerno, otkolkoto 4eren moliv + glanc...li4no mnenie :wink:

ycMuBkaTa
05-25-2006, 13:07
Аз си слагам черен молив. Просто ми отива и въобще не ме интересува модата и какво мислят другите по този въпрос. Но сега лятото изябгвам, защото от топлото много се размазва и предпочитам да карам само на спирала.

kAdrOkoSkA
05-25-2006, 19:28
Mnogo zavisi kak go slagash toq cheren moliv i v kombinaciq s kakvo! A i nqma takiva neshto kato modata na cherniq moliv !!!

If4eto
05-25-2006, 20:16
I az si slagam po malko 4eren moliv (ne po cqlata daljina na klepa4ite),z6toto ina4e o4ite mistoqt malko kragli .

Roxy
05-25-2006, 21:19
ми то черния молив отдавна не е на мода.вярно че подчертава очите ама зависи защото ако са светли много по-добре би седяло зелен или син.

06-02-2006, 11:34
:smt007 Ako iskate da izglejdate dobre i ste sviknali da se grimirate si slagaite Dvufunkcionalen moliv za 04i na AVON. MNOGO E GOTIN!!!!!!!!!!!! :D :D

Labelle
06-02-2006, 13:38
:smt007 Ako iskate da izglejdate dobre i ste sviknali da se grimirate si slagaite Dvufunkcionalen moliv za 04i na AVON. MNOGO E GOTIN!!!!!!!!!!!! :D :D

Ако искам да изглрждам добре ще сложа всичко друго, но не и Ейвън.

nefer-aton
06-02-2006, 20:18
на мен черния ми е много банален и за това си слагам тъмно лилав :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

silviika
06-02-2006, 20:40
i az slagam 4eren moliv(mn rqdko za6toto nqmam mn vreme da se grimiram)za fon du ten mislq 4e e prekaleno.kogato stana na 45-50 god moje bi 6te si slog :roll: :lol: a

Djessica_88
06-02-2006, 22:19
:smt007 Ako iskate da izglejdate dobre i ste sviknali da se grimirate si slagaite Dvufunkcionalen moliv za 04i na AVON. MNOGO E GOTIN!!!!!!!!!!!! :D :D


И аз съм на тва мнение :mrgreen: супер готин е !!!

06-03-2006, 13:39
az edno vreme mn go obi4ah toq 4eren moliv...oba4e s vremeto zapo4na da mi se struva, 4e to4no toq grim izglejda super evtino i tupo. osven tva mn se razmazva... ina4e si e verno 4e pod4ertava pogleda, no grimut v pastelni ili perleni cvetove e dosta po-"classy". li4no mnenie...

xOtkiSsSs
06-03-2006, 16:14
Аз пък си харесвам черния молив в умерени граници разбиора се. Мн хубаво ми изпъкват очите и въобще не ми пука дали му е минала модата :-)

missito_
06-03-2006, 18:16
и аз си слагам само отдолу и мисля,че черният молив подчртава очите и прави погледа някак си по-чаровен,де да знам.На почти всички момичета им отива молив, а и всеки има право да се грижи за външния си вид както намери за добре :wink:
Много вярно!!!!!Наистина всеки може да се грижи за жида си както му харесва а пък и вярно е че молива прави погледа много по чаровен.На теб като не ти харесва не слагай,няма проблем,не може всички да сме на едно мнение.

Сънчо
06-03-2006, 19:33
Ми аз понеже съм със светличко личице,светла косичка и тъъъъмни очи и някак си не върви без черното молифче:)

haheee
06-06-2006, 08:49
няма ден в който да не си сложа черен молив.НЕ МОГА БЕЗ НЕГО!ако трябва няма да имам спирала,но черен молив ще си сложа.а и си слагам супер много.отгоре на целия клепач,отдолу доста.а и съм с черна коса,черни очи.обичам черното,а и ми отива.

Овцата
06-06-2006, 10:15
az si slagam savsem malko cheren moluv OTDOLE .. ne kat nqkoi zabita metalka celite mi o4i da sa cherni che da ne sa vijdat chak ot chernotiq
Забита метълка? Моля, без такива етикети.
Аз си правя очите в черно, е?

lost_girl
06-06-2006, 12:19
i az haresvam 4erniq moliv,no ne si slagam mn 4esto,ot vreme na vreme!Da ne zabravqme 4e vs si imame svoi vkus i ako nqkoi ne mu otiva s 4eren moliv ili ne si slaga takuv,qvno ne mu otiva i si slaga nqkav drug.Vajnoto e 4e pak si slaga MOLIV!!!!!i pls ne se karaite za gluposti!!!!!!!!!

*Poli*
06-06-2006, 12:51
az si slagam savsem malko cheren moluv OTDOLE .. ne kat nqkoi zabita metalka celite mi o4i da sa cherni che da ne sa vijdat chak ot chernotiq
Забита метълка? Моля, без такива етикети.
Аз си правя очите в черно, е?

Moje bi to4ko tvoqt slu4ai e iskliu4enie....... de da znam.... Ina4e sm syglasna s Sapphir..... grozni4ko si e :?

Na momenti kat gledam nekva metalka ili prosto nekva pikla, deto se grimira s celta da izglejda po-golqta, napravo se pla6a.... V pove4eto slu4ai momi4eta na na6ta vyzrast prekalqvat s 4eren moliv i izglejdat sme6ni....

Овцата
06-06-2006, 12:58
Абе, просто хората имат различен вкус, а и различни неща им отиват.

kakyra
06-06-2006, 13:04
Vsqko ovajavashto sebesi momi4e se opravq s grim4eta i krem4eta tam pone po 30 minuti minimalno .. edno momi4e e po hubavo s grim kvoto i da si govorim...

mariella_17
06-06-2006, 13:19
ne sme ludnali; az si slagam 4eren moliv ,za6toto mn hubavo pod4ertava o4ite i mi stoi super, no vse pak vseki si ima pravo da se grimira kakto si iska

`Death`Whore`
06-06-2006, 13:22
Vsqko ovajavashto sebesi momi4e se opravq s grim4eta i krem4eta tam pone po 30 minuti minimalno .. edno momi4e e po hubavo s grim kvoto i da si govorim...
1. Не е хубаво да крещиш на жени. Следващият път пиши с нормален размер на буквите.
2. За половин час ще се гримирам 3 пъти.
3. Много си запознат - "гримчета и кремчета". Крем не се слага, преди да излезеш.

SweetBunny
06-06-2006, 21:10
Mnogo e silno da se sloji 4eren moliv na mlado momi4e :shock:
Za men e grozno...
Kafeviqt moliv e dosta po-dobre...za vsqkakvi o4i :P

kakyra
06-07-2006, 00:47
Sajelqvam ako e prozvu4alo kato vikane ama izvinqvai mnogo 21 vek sme .. momi4e bez grim malko ne vurvi.. ama to si e li4en izbor de.. to grima pod4ertava jenskite linii pak koito ne iska da izglejda dobre ....... az deto sam mom4e si otdelqm po 30 min da se opravq predi da izlezna ;)

Labelle
06-07-2006, 00:59
Sajelqvam ako e prozvu4alo kato vikane ama izvinqvai mnogo 21 vek sme .. momi4e bez grim malko ne vurvi.. ama to si e li4en izbor de.. to grima pod4ertava jenskite linii pak koito ne iska da izglejda dobre ....... az deto sam mom4e si otdelqm po 30 min da se opravq predi da izlezna ;)

Личи си, че си момче :) Гримът не прави красотата. А остиво го ти 21 век още преди новата ера е имало всякакви мазила за лице... Този форум се посещава от момичета на 13-15 години (и по големи). Но представи си едно 13-14 годишно момиче наклепано с всички видове "гримчета и кремчета" - комично е, не красиво И не се бъркай , че слагането на един тон грим означава поддържане на касотата, хигиената е много по-важна. да не говорим , че има поводи и поводи т.е. не можеш да отидеш на училище така както би отишла на дискотека (ако си момиче). Така че тези повърхностни изказвания могат само да разсмиват. Една спирала или едно червило не променат визията съшо така и не доказват дали човек се грижи за себе си или не :)

kakyra
06-07-2006, 11:47
ами права си.. но не сам казал да се слага всякав грим... просто такъв който да подчертае лицето.. ;) Пак и Да хигиената си е на 1-во място 8)

`Death`Whore`
06-07-2006, 11:51
Ако оправянето ти не включва къпане, си пълен фръцльо.

И наистина, гримът не прави красотата. На мен много мъже са ми казвали, че без грим съм много по-красива /друг е въпросът, че понякога гримът ми е доста фрапантен/. Мислите ти ми изглежда доста странни. Нали уж напоследък е модерен лекия грим, който е в нежни тонове? Как реши, че в днешно време всяка уважаваща себе си жена трябва да не излиза гримирана?

kakyra
06-07-2006, 11:58
Ами много просто... лек лек.. пак те подчертава.. с извинение ама е отвратително да видиш някви торбички под очите или някви кафяви петна по лицето които много момичета ги имат ... абе напудреното лице има по хубав вид :) а иначе какво ми има.. слагам си балсам на косата.. слагам си овлажняжащ крем на лицето... после докато се измиеш докато си направиш прическа и такива работи колко време минава иначЕ?? :-k

`Death`Whore`
06-07-2006, 12:03
1. Виждала съм достатъчно жени /на живо, не по телевизията/ с пудра и фонд де тен и изглеждат по-зле, отколкото без.
2. Ако човек има петна, пъпки или постоянно има торбички под очите, гримът само може да им навреди. Има дерматолози и козметици за тази работа. Ако кожата е проблемна, е по-хубаво без никакъв грим.
3. Кой те кара да гледаш момичетата? Избираш си приятелка, която няма проблеми с кожата, щом ти пречи толкова много и другите не гледаш.

kakyra
06-07-2006, 15:59
МмМ щом така си мислиш добре.. но помисли на къв процент се разделят момичетата на които и отива грим и на които не и .. ;)

`Death`Whore`
06-07-2006, 16:03
Писането на нещо, адресирано до теб, е преливане от пусто в празно. Или си много глупав, или не можеш да четеш. Прекратявам.

forrzi
06-08-2006, 20:40
Vsqko ovajavashto sebesi momi4e se opravq s grim4eta i krem4eta tam pone po 30 minuti minimalno .. edno momi4e e po hubavo s grim kvoto i da si govorim...такаам...
показа си кирливите ризки
30 минути минимално?
ние не разполагаме с цялото време на света!
то че ти отделяш по 30 минути за себе си преди излизане личи,ама честно казано кат ти видях снимката в подписа предпочитам някое току-що станало момче!
личнуууу мнение :mrgreen:
иначе живей си ти с пластмасовите кукленца,които смяташ за жени

kakyra
06-09-2006, 10:55
axaxa da ti kaja puka mi za tvoito mnenie. imam koi da si me iska.. pak ne znam.. pak i ne sam kazal 4e sam hubav .. prosto kazah 4e e dobre da otdelqsh pove4e vreme za sebesi.. ;)

lori
06-09-2006, 13:42
Всеки си има право на вкус, пък и не сме луднали, просто подчертава очите!!!
да права си абсолютно праваа си

`Death`Whore`
06-09-2006, 13:45
На хубавия човек му е нужна само баня и чисти дрехи, за да изглежда невероятно. "Да се грижиш за себе си" означава да спазваш хигиена и да се грижиш за тялото си, ако нещо не му е наред. Геловете, прическите и гримовете не са грижа за себе си. Те правят визията различна, но поврежда кожата и респективно - косата.

И още нещо - жал ми е за приятелката ти, щом мислиш, че за да е красива, трябва да се е гримирала и накиприла.

kakyra
06-14-2006, 10:56
Abe da qsnu mi e.. prosto mrazish da si haresvana i tva e.. ;) i znam kvo e da si podurjan.. edin dush i edni 4isti drehi ne sa vsi4ko.. ;) pak i koi ne go pravi :-k prosto te marzi i tva e.. kupesh se obli4ash se i adi vun.. ok :-#

`Death`Whore`
06-14-2006, 11:07
Ами, душко, имам приятел, който ме харесва естествена, а не само намазана с грим. И не говоря за себе си. Не съм и помисляла да правя нещо във външния си вид, за да ме заглеждат всички по улицата.

niki7o
06-14-2006, 11:10
Всеки си има право на вкус, пък и не сме луднали, просто подчертава очите!!!
=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>

maily
06-14-2006, 15:44
ne te podkrepqm az slagam mnooooooooooooooooooooooooooooooogo malko ne6ta da ne kaja ni6to edinstweno moliw no po 4esto bql :smt006 :smt006 :smt006 :smt006 :smt006 :smt006 :smt006 :smt006 :smt006 :smt006 :smt006 :smt006 :smt006 :smt006 :smt006

dan dan dan
06-14-2006, 17:15
Всеки си има право на вкус, пък и не сме луднали, просто подчертава очите!!!
=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>
Така е.Освен тва не е чак толкова тежък грим,и зависи как го слагаш,ако е малко даже не се забелязва.На някой му харесва,на друг не,винаги е така.:P

kakyra
06-14-2006, 19:06
ами ”душко” радвам се за теб.. просто с малко или много грим да си подчератеш линиите на лицето е по добре.. но както се казва в темата.. всеки си има вкус.. 8)

bimbo
06-15-2006, 03:34
За мен хубавият и стилен грим е този, който не се забелязва :) Когато човекът срещу теб се чуди носиш ли грим изобщо, или не :) Все пак целта е да се подчертае естествената красота на лицето, да се акцентира върху положителните неща а дефектчетата да останат на заден план. Да се вижда това, което е подчертано, а не това С което е подчертано - тоест, колко и каква козметика е използвана :) Говорим за ежедневен грим. Вече за по-специални случаи по-екстравагантния, артистичен грим също не е нещо лошо, стига да е направен с вкус :)

Подкрепям Death Whore като цяло. Най-важна е хигиената и поддържането на кожата на лицето и тялото, на косата, на зъбите и ноктите. Това е базата върху която се гради добрия външен вид. Една изтощена и накъсана коса с каквито и мазила да я мажеш, няма да стане по-хубава, ако не се погрижиш за нея с подходящи препарати и евентуално някакви хранителни добавки/витамини. Замърсена и повяхнала кожа наклепана с пудра или фон дьо тен изглежда смешно. Недоизмити зъби и лош дъх + червило = кофти комбинация :) И тъй нататък :) Иначе не виждам нищо лошо в употребата на лека пудра/фон джо тен върху чиста и здрава кожа :)

Всеки се гримира така, както смята, че изглежда най-добре, според собственото си усещане за естетика. Не можеш да кажеш, че черния молив стои смешно или евтино, защото лицата са различни, тена е различен, цвета на косата и на очите са различни. Стила на обличане и изобщо визията като цяло също. Така че обобщенията са излишни.

А на малкото изрусено многознаещо гъзенце с жълто около устата мога само да му кажа да не се меси там, където не му е мястото. Още много гел има да си наслагаш по косата докато ти светне що е то естетика и има ли тя почва у нас :)

И да, някой по-горе беше писал, че на светли очи отивал син или зелен молив. По принцип зависи от нюанса, но като цяло светлите очи изпъкват по-добре когато са подчертани с по-тъмни нюанси. Принципа на контраста.

06-15-2006, 06:31
4erniq moliv ne e lo6,i az ponqkoga si slagam,kogato naprimer stana sutrin i sa mi podpuhnali o4ite.No ne go upotrebqvam 4esto,predpo4itam leki senki i to savsem malko i edin prozra4en glanc:)No puk vseki si ima pravo na izbor

06-15-2006, 06:52
li4no men 6te me izkefi da vidq nqkoq PAINERKA bez grim(4eren moliv,senki,spirala,fon djo ten,perli za lice,pudra,kremove,ruj i t.n.),da e s kasa kosa da ne e s dreha koqto i se vijdat cicite.Tova 6te bude ZA REKORDITE NA GINES xax ne znam na kvo 6e prili4a

kakyra
06-15-2006, 15:41
А на малкото изрусено многознаещо гъзенце с жълто около устата мога само да му кажа да не се меси там, където не му е мястото. Още много гел има да си наслагаш по косата докато ти светне що е то естетика и има ли тя почва у нас
Am izvinqvai 4e si slagam mneieto.. pone ne kriq nishto. I mngoo mrqzq 4ovek koito ne me poznava da mi vika gazence :smt013 A pak za jultoto okolo ostata.. izvinqvai ama ako vidish tolkova nehsta za tolkova malko vreme kolkoto az nqma da mislish taka ;)

`Death`Whore`
06-15-2006, 20:26
Колко неща си видял?

kakyra
06-15-2006, 20:49
Amm Ne govorq za tova.. nqma smisul moita bolka da q spodelqm.. prosto ne mi govorete koi ima julto okolo ostata i koi e gazar.. prosto 4e se opitvam da izglejdam dobre si e li4no moi izbor.. ;)