PDA

View Full Version : Проблем с нея



05-24-2006, 18:15
Не знам какво да правя, харесвам едно момиче и тя мнооооооооого ме харесва, но не знам - нещо не се получава.. Досега все си говорехме все за такива общи теми - училище, музика и т.н. Веднъж и казах че я харесвам и тя ми каза същото - прегърнахме се, няколко пъти така се прегръщаме, но не сме се целували (то май и двамата никога не сме се целували). По някой път изпадаме в едно такова дето никой не знае кво да каже. Днеска примерно ми звънна по гсма и ми честити празника. Казахме си няколко думи и настана 5 секундно мълчание - ама много гадно ми беше и изведнъж ае чао. Кво да праааа? :? :oops: :cry:

Angel_Girl
05-24-2006, 18:25
Emi zna4i vij sega neznam na kolko si godini no znam 4e ako se haresvate i dvamata trqbvada predprieme6 ne6to. Nie jenite sme po sramejlivi i 4akame parvo mom4eto da napravi parvata kra4ka kam zblijavaneto. Taka 4e moqt savet e deistvai i ne propilqvai 6ansa si za ne si blaska6 posle glavata v stenata ](*,) USPEH :D

05-24-2006, 18:28
на 15 съм (и тя)(от един клас)

TheMaggie
05-24-2006, 19:14
Ами като си говорите за нещо и из4ерпате темата,попитай я за нещо друго.Например:"Как си?" или " Утре свободна ли си?".Заговаряй я.
Ако не можеш да измислиш нещо на момента,мисли за какво да говорите преди да се срещнете или да говорите по телефона.Поеми инициатива,действай!Вие гаджета ли сте?Ако не-предложи и!Покажи,4е зна4и нещо за теб за да не помисли,4е се занасяш с нея.Поговорете за това,4е не сте се целували и дали искате да пробвате двамата.Ако не и покажеш,4е наистина я харесваш Тя ще се отдръпне.Сигурно да зву4и банално,но може да я загубиш. :!:

Jenninka
05-24-2006, 19:17
разговор пич!тва оправя нещата или просто една целувка...Ако във вашия случай не е много неловко!говори с нея,сигурна съм ,че и другите ще ти дадат този съвет:)

strawberry1988
05-24-2006, 20:06
emi govori s neq za mn raboti.sled kato iz4erpate 1 tema zapo4nete druga,ne e trudno

MiRaCuLiXbb
05-24-2006, 20:09
-А ти искаш ли да ми станеш гадже, моля?
-Не///////-Да
-Мама ти отровна тогаз//////-Може ли да те целуна :smt016
-Нe//////-Да
-Мама ти казах ве//////-.............Sex on the beach, come on everybody....!!! :smt008

He3HauKa
05-24-2006, 20:11
hihi i az predi 2-3 godini imah priqtel deto pyrvata sedmica bqhme taka ,nego go beshe sram da me celune :P Ama ti deistvai nedei da chakash ,gushni si q,celuni q,govorete si za jivota ,za lubovta,za jivotnite... hahah ;] aE vajnoto e da se obichate to drugoto samo shte doide spoks :wink:

05-26-2006, 07:46
Ами като си говорите за нещо и из4ерпате темата,попитай я за нещо друго.Например:"Как си?" или " Утре свободна ли си?".Заговаряй я.
Ако не можеш да измислиш нещо на момента,мисли за какво да говорите преди да се срещнете или да говорите по телефона.Поеми инициатива,действай!Вие гаджета ли сте?Ако не-предложи и!Покажи,4е зна4и нещо за теб за да не помисли,4е се занасяш с нея.Поговорете за това,4е не сте се целували и дали искате да пробвате двамата.Ако не и покажеш,4е наистина я харесваш Тя ще се отдръпне.Сигурно да зву4и банално,но може да я загубиш. :!:

Еми аз съм 99% сигурен че тя не се е целувала. Дали ще е тактично ако в някой момент я попитам дали се е целувала. После ако ми каже не да и кажа дали иска да пробваме и да пробваме(ако се съгласи)

radica1
05-26-2006, 08:19
Ей пичага няма какво да му мисклиш.Штом знаеш че те харесва както каза някой гушни си я и я целуни.Знам че ще ти е трудно ако не си се целувал,но наи-късно при третата целувка вече ще си будете ОК ::: Ама недей да и казваш нещо от тоя сорт:Ела да те питам нещо,щото ще се здуха.Дирекно си я покани някъде :P уСпЕх

dumbo_s
05-26-2006, 08:22
на 15 съм (и тя)(от един клас)

Ако сте от един клас тва пак щеше да се случи.

teenkopele
05-26-2006, 08:22
-А ти искаш ли да ми станеш гадже, моля?
-Не///////-Да
-Мама ти отровна тогаз//////-Може ли да те целуна :smt016
-Нe//////-Да
-Мама ти казах ве//////-.............Sex on the beach, come on everybody....!!! :smt008

:lol: :mrgreen: :lol: .

dumbo_s
05-26-2006, 08:24
-А ти искаш ли да ми станеш гадже, моля?
-Не///////-Да
-Мама ти отровна тогаз//////-Може ли да те целуна :smt016
-Нe//////-Да
-Мама ти казах ве//////-.............Sex on the beach, come on everybody....!!! :smt008

:lol: :mrgreen: :lol: .

кой го е написал предния пост думи немам.

TheMaggie
05-26-2006, 09:34
Ами като си говорите за нещо и из4ерпате темата,попитай я за нещо друго.Например:"Как си?" или " Утре свободна ли си?".Заговаряй я.
Ако не можеш да измислиш нещо на момента,мисли за какво да говорите преди да се срещнете или да говорите по телефона.Поеми инициатива,действай!Вие гаджета ли сте?Ако не-предложи и!Покажи,4е зна4и нещо за теб за да не помисли,4е се занасяш с нея.Поговорете за това,4е не сте се целували и дали искате да пробвате двамата.Ако не и покажеш,4е наистина я харесваш Тя ще се отдръпне.Сигурно да зву4и банално,но може да я загубиш. :!:

Еми аз съм 99% сигурен че тя не се е целувала. Дали ще е тактично ако в някой момент я попитам дали се е целувала. После ако ми каже не да и кажа дали иска да пробваме и да пробваме(ако се съгласи)
Ами просто се целуваш!Нали и двамата не сте се целували така,4е няма да о4аквате кой знае какво от другия,нали?Ако се "мляскате" просто си пускаш езика и отавяш другото да е спонтанно. :wink:

MI6LETO 92
05-26-2006, 11:05
SLU6AI SA -NEDEI DA 4AKA6 .DEISTVAI I NE Q OSTAVQI DA E PARVA TQ.POKANI Q NA KINO ,NA DISKOTEKA, NA RAZHODKA ,NA KAFE I T.N. PRI MEN BE6E SA6TOTO :lol: AMA SEGAAAAAAAAAAA.......... :lol: :smt008 :smt007 :lol: :lol: :lol:

bluby
05-26-2006, 11:25
Abe pich q se otpusni govori si kvoto i da e sedish i ssi rapraqsh tam kvo si prail dnes tq kvo e pravila osajdate neshto koeto tq e kazala ili ti kato nema kvo da kajesh q pitash neshtu i q ostavqsh da si govori tq :D

Krem4eto
05-29-2006, 18:00
SLU6AI SA -NEDEI DA 4AKA6 .DEISTVAI I NE Q OSTAVQI DA E PARVA TQ.POKANI Q NA KINO ,NA DISKOTEKA, NA RAZHODKA ,NA KAFE I T.N. PRI MEN BE6E SA6TOTO :lol: AMA SEGAAAAAAAAAAA.......... :lol: :smt008 :smt007 :lol: :lol: :lol:
УСПЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕХ!