PDA

View Full Version : честита ви купа



мечтател
05-24-2006, 20:30
макар да съм фен на протичниковия отбор аз уважавам и вашите успехи (учете се от мен). да ви е честита. може би отборът ви не заслужава този трофей, но вие, неговите фенове, го заслужавате. насладете се на този трофей, той е за вас. и успех догодина в УЕФА.

Преместена тема
.: machoka :.

TheMaggie
05-24-2006, 20:37
макар да съм фен на протичниковия отбор аз уважавам и вашите успехи (учете се от мен). да ви е честита. може би отборът ви не заслужава този трофей, но вие, неговите фенове, го заслужавате. насладете се на този трофей, той е за вас. и успех догодина в УЕФА.
Аз не разбрах оба4е кой победи.Кой победи?

мечтател
05-24-2006, 20:43
3:1 за ЦСКА


п.п. аз съм от Левски, но това едвал и има значение. само да се отбележи (ако някой отбелязва)

MiRaCuLiXbb
05-24-2006, 20:45
ЦСКА---> :smt078 :smt078 :smt078
Имаше ли хора на тоя смешен мач?

zaharcheto_f
05-24-2006, 20:45
Мерси много, поздравявам всички ЦСКАри с химна ни "Сърца червени"

Само ЦСКА!!!

Браво, че уважаваш успехите и на конкуренцията... :wink: \:D/


:smt006 :smt006 :smt006

мечтател
05-24-2006, 20:53
ЦСКА---> :smt078 :smt078 :smt078
Имаше ли хора на тоя смешен мач?

да. даже се биха.

MiRaCuLiXbb
05-24-2006, 20:54
ЦСКА---> :smt078 :smt078 :smt078
Имаше ли хора на тоя смешен мач?

да. даже се биха.
Нищо чудно...че са се били де, не за това, че е имало хора. :lol:

MiRaCuLiXbb
05-24-2006, 20:58
Сега гледах репортажа по телевизията. Е тва отразява мнението на футболните фенове...помия.

05-24-2006, 21:00
Няма нищо по-хубаво от това да идеш на български мач и някъв селски псевдо-кежуъл 300 кила да дойде и да ти разбие главата "за спорта".

TheMaggie
05-24-2006, 21:00
Мерси много, поздравявам всички ЦСКАри с химна ни "Сърца червени"

Само ЦСКА!!!

Браво, че уважаваш успехите и на конкуренцията... :wink: \:D/


:smt006 :smt006 :smt006
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ...... ..............................супер е това!!!
Шампиони,шампиони,шампиони ЦСКА!!!
Това е велико!!!Леле намерих си повод да беснея!!!СУПЕР!!!СТРАХОТНО!!! ай-накрая ми е весело!ОБИ4АМ ВИИИИИИИИИИИ!!! :mrgreen:
http://viva.cska.bg/hockey/images/logo.gif
http://i52.photobucket.com/albums/g10/magi_megi/D1C0CCCE20D6D1CAC020.gif

MiRaCuLiXbb
05-24-2006, 21:02
Мерси много, поздравявам всички ЦСКАри с химна ни "Сърца червени"

Само ЦСКА!!!

Браво, че уважаваш успехите и на конкуренцията... :wink: \:D/


:smt006 :smt006 :smt006
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ...... ..............................супер е това!!!
Шампиони,шампиони,шампиони ЦСКА!!!
Това е велико!!!Леле намерих си повод да беснея!!!СУПЕР!!!СТРАХОТНО!!! ай-накрая ми е весело!ОБИ4АМ ВИИИИИИИИИИИ!!! :mrgreen:

Ти нормална ли си бе? Въобще в час ли си?? Шматка.

05-24-2006, 21:02
Мерси много, поздравявам всички ЦСКАри с химна ни "Сърца червени"

Само ЦСКА!!!

Браво, че уважаваш успехите и на конкуренцията... :wink: \:D/


:smt006 :smt006 :smt006
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ...... ..............................супер е това!!!
Шампиони,шампиони,шампиони ЦСКА!!!
Това е велико!!!Леле намерих си повод да беснея!!!СУПЕР!!!СТРАХОТНО!!! ай-накрая ми е весело!ОБИ4АМ ВИИИИИИИИИИИ!!! :mrgreen:
http://viva.cska.bg/hockey/images/logo.gif
http://i52.photobucket.com/albums/g10/magi_megi/D1C0CCCE20D6D1CAC020.gif
Eто ги най-бесните футболни фенове, които научават резултата от някакъв си тин форум...

мечтател
05-24-2006, 21:02
съгласен съм с теб, MiRaCuLiX.bb. те за това са отишли на мача вероятно...

Medicated Angel
05-24-2006, 21:35
Мерси много, поздравявам всички ЦСКАри с химна ни "Сърца червени"

Само ЦСКА!!!

Браво, че уважаваш успехите и на конкуренцията... :wink: \:D/


:smt006 :smt006 :smt006
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ...... ..............................супер е това!!!
Шампиони,шампиони,шампиони ЦСКА!!!
Това е велико!!!Леле намерих си повод да беснея!!!СУПЕР!!!СТРАХОТНО!!! ай-накрая ми е весело!ОБИ4АМ ВИИИИИИИИИИИ!!! :mrgreen:
http://viva.cska.bg/hockey/images/logo.gif
http://i52.photobucket.com/albums/g10/magi_megi/D1C0CCCE20D6D1CAC020.gif
Eто ги най-бесните футболни фенове, които научават резултата от някакъв си тин форум...

Хахахха,именно!Госте убийствено прав си!!!
Фенове ... опф :smt019 :smt019

05-24-2006, 21:38
Тва са глупости,бе ме4тател...ЦСКА не заслужават тази купа и тва е ясно даже и на самите 4ервени фенове... [-X
Какви са о4ите на апостола?Сини!Какво е морето?Синьо!Какво е небето?Синьо!А на маймуната гъза и е 4еревен

Jessika_MG
05-24-2006, 22:04
3:1 за ЦСКА


п.п. аз съм от Левски, но това едвал и има значение. само да се отбележи (ако някой отбелязва)

Ne razbrah samo kak 6te si ot protivnikoviq otbor..posle 6te kazva6 4e si ot Levski...A ma4a se igra CSKA-4ERNO MORE ????????

Fena
05-24-2006, 23:40
Тва са глупости,бе ме4тател...ЦСКА не заслужават тази купа и тва е ясно даже и на самите 4ервени фенове... [-X
Какви са о4ите на апостола?Сини!Какво е морето?Синьо!Какво е небето?Синьо!А на маймуната гъза и е 4еревен

Айде като си толкова разбиращ и толкова отворен, та чак се заяждаш, обясни ми защо ЦСКА да не заслужавата купата ?

п.с: дразниш страшно много с тези изцепки ! Изобщо не си интересен ! [-X

teenkopele
05-24-2006, 23:49
Тва са глупости,бе ме4тател...ЦСКА не заслужават тази купа и тва е ясно даже и на самите 4ервени фенове... [-X
Какви са о4ите на апостола?Сини!Какво е морето?Синьо!Какво е небето?Синьо!А на маймуната гъза и е 4еревен

Айде като си толкова разбиращ и толкова отворен, та чак се заяждаш, обясни ми защо ЦСКА да не заслужавата купата ?

п.с: дразниш страшно много с тези изцепки ! Изобщо не си интересен ! [-X

Ако Черно Море не бяха изпуснали 1та дузпа, мачът можеше да се развие по друг начин, колкото и невъзможно да звучи това за някои хора. :wink:

Fena
05-24-2006, 23:52
ХАХА и ЦСКА не заслужават Купата, защото Черно море са изпуснали дузпата? ... я не се излагай :)

teenkopele
05-24-2006, 23:59
ХАХА и ЦСКА не заслужават Купата, защото Черно море са изпуснали дузпата? ... я не се излагай :)

Изобщо не съм твърдял подобно нещо, но както и да е.
Просто дадох лично мнение за мача. :wink:

05-25-2006, 00:01
Тва са глупости,бе ме4тател...ЦСКА не заслужават тази купа и тва е ясно даже и на самите 4ервени фенове... [-X
Какви са о4ите на апостола?Сини!Какво е морето?Синьо!Какво е небето?Синьо!А на маймуната гъза и е 4еревен

Айде като си толкова разбиращ и толкова отворен, та чак се заяждаш, обясни ми защо ЦСКА да не заслужавата купата ?

п.с: дразниш страшно много с тези изцепки ! Изобщо не си интересен ! [-X


Ако 6е се заяжда6 прави го 4рез ли4но съоб6тение :wink: Не сменяй темата на 4овека :!: Про4ети си ли4ното :!:

Fena
05-25-2006, 00:06
Абе тва с големите дебели черни букви дето си го изръсъл кво е ?! После аз съм се заяждал....
Аз каквото имах да ти казвам, съм ти го казал. Ти си прави изводите ако искаш...


/off съм по темата...

teenkopele
05-25-2006, 00:08
Стига сте флъдили темата! [-X

Communist
05-25-2006, 07:36
Браво на победата =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>
Само ЦСКА!!!! :D

MiRaCuLiXbb
05-25-2006, 08:53
какви са очите на тези, които пишат по форумите глупости и следва среща от третия вид с мен??? СИНИ...

айде майната ви...
бях на бал и разбрах от едни приятели, които случайно засякох какво е ставало...

какво да ви кажа... когато на терена е скучно, хората се забавляват по трибуните...

само не разбрах зашо ЦСКА да не заслужава купата??
и искам отговор в темата, това не е за ЛС ИСКАМ ОТГОВОР ТУК!!!
Не заслужават, защото са скапани продажници. Ето, че могат да играят, но като им кажат да паднат го правят. ЦСКА не заслужава да има 1 фен, пък камо ли някакво отличие. Не става въпрос за играта им, то само ЦСКА и Левски могат да играят що годе футбол в България. Но тази година просто да ги награждават с каквото и да било след толкова позор и резил е смешно и жалко.

cskamoni4ka
05-25-2006, 08:54
Аз бях на мача :) Много се радвам че взехме купата =D> =D> =D> САМО ЦСКА!

MiRaCuLiXbb
05-25-2006, 08:56
Аз бях на мача :) Много се радвам че взехме купата =D> =D> =D> САМО ЦСКА!
А радваш ли се, че загубихте толкова много точки в първеството от смешни отборчета?

TheMaggie
05-25-2006, 10:09
Мерси много, поздравявам всички ЦСКАри с химна ни "Сърца червени"

Само ЦСКА!!!

Браво, че уважаваш успехите и на конкуренцията... :wink: \:D/


:smt006 :smt006 :smt006
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ...... ..............................супер е това!!!
Шампиони,шампиони,шампиони ЦСКА!!!
Това е велико!!!Леле намерих си повод да беснея!!!СУПЕР!!!СТРАХОТНО!!! ай-накрая ми е весело!ОБИ4АМ ВИИИИИИИИИИИ!!! :mrgreen:
http://viva.cska.bg/hockey/images/logo.gif
http://i52.photobucket.com/albums/g10/magi_megi/D1C0CCCE20D6D1CAC020.gif
Eто ги най-бесните футболни фенове, които научават резултата от някакъв си тин форум...

Хахахха,именно!Госте убийствено прав си!!!
Фенове ... опф :smt019 :smt019
Абе ей,ти малко мозък имаш ли?Ако имаше щеше да се сетиш 4е може би не съм могла да го гледам!!!!!

05-25-2006, 11:28
Да ме убие господ ако мога да ти разбера правописа. Изпуснал/а с и първи клас ми се струва. Какво значи не съм МОГЛЕ да го гледам? Аз като не мога да гледам мач звъня на приятели през 5 минути за да разбера какъв е резултатът.

rusalkata_
05-25-2006, 15:38
Тва са глупости,бе ме4тател...ЦСКА не заслужават тази купа и тва е ясно даже и на самите 4ервени фенове... [-X
Какви са о4ите на апостола?Сини!Какво е морето?Синьо!Какво е небето?Синьо!А на маймуната гъза и е 4еревен

бе ти ненормален ли си или да? :lol: "какви са очите на апостола?сини."как можеш да сравняваш една толкова велика личност с този отбор от самохвалковци?какво общо имат те ми кажи?НИЩО освен имаето.тва е истината.и ми идеше да строша телевизора като даваха по телевизията феновете на ЛЕВСКИ(отбора) да носят постери на Васил Левски.тва си е чиста подигравка с личността му!да не мислите че Левски е бил кръстен на "един велик отбор"??? :shock: :? :x :o

Мерси за поздравленията! :roll:

MiRaCuLiXbb
05-25-2006, 15:57
Не заслужават, защото са скапани продажници. Ето, че могат да играят, но като им кажат да паднат го правят. ЦСКА не заслужава да има 1 фен, пък камо ли някакво отличие. Не става въпрос за играта им, то само ЦСКА и Левски могат да играят що годе футбол в България. Но тази година просто да ги награждават с каквото и да било след толкова позор и резил е смешно и жалко.

виж сега- за да може да се продаде нещо трябва да има кой да го купи...

по тази логика и Левски не трябва да имат фенове, защото поне ние продаваме нещо, което почти бяхме постигнали, докато вие купихте нещо за да го постигнете...
но не това е важното- честита титла на Левски и успех в ШЛ, защото това беше реалната цел на цялата врътка, мисля че на всички ни е ясно за какво е врътката с коефициентите в Европа и т.н.

мен друга ми е идеята- аз съм ЦСКАр отпреди Божков да купи отбора (за който не знае Черепа е фен на Левски) и много отпреди тези измислени футболистчета в цялото ни първенство, а не само в ЦСКА да играят в А група... аз ще си остана ЦСКА-р и след като се махнат те...

та резила е еднакъв за Левски и ЦСКА... защото да купиш титла е също толкова жалко, колкото и да я продадеш, а на нас феновете ни остава да се бием по терените и да водим безмислени спорове, докато манекените ритнитопковци (това не са футболисти) друсат гюбеци из БИАД и др и продават и купуват мачове...
Ооо ми че аз нищо не съм казал за Левски. Естествено има уговорка между двата отбора, което не прави Левски по-добър отбор. Аз затова и вече не гледам български футбол. Просто е неква пародия и никой отбор от двата не заслужава каквото и да е отличие не заради себе си, а заради феновете си./така де - бившите/ :smt009

05-25-2006, 16:29
Стига сте се заяждали с горкия добър стар :)```n0_Pr0bL3m```;) бе!!!Наро4но пъснах такъв тъп отговор - 6тото знам 4е на феновете 6те им кипне.Много сте тъпи и лесни за манипулация :lol: Смятате ли 4е на мене въоб6те ми пука при кого 6те отида купата от мизерните отбори в мизерния български клубен футбол :?: :!: Глупаци :!: Само се заяждам с вас а вие (както казва ба6та ми) кълвете на сапун4е :!: :smt021 :smt062 :smt068 :smt075 :smt097 :smt098

05-25-2006, 16:58
Стига сте се заяждали с горкия добър стар :)```n0_Pr0bL3m```;) бе!!!Наро4но пъснах такъв тъп отговор - 6тото знам 4е на феновете 6те им кипне.Много сте тъпи и лесни за манипулация :lol: Смятате ли 4е на мене въоб6те ми пука при кого 6те отида купата от мизерните отбори в мизерния български клубен футбол :?: :!: Глупаци :!: Само се заяждам с вас а вие (както казва ба6та ми) кълвете на сапун4е :!: :smt021 :smt062 :smt068 :smt075 :smt097 :smt098


и за какво обиждаш???
или искаш да започнем и ние да обиждаме, а умнико??

Запо4ни ако иска6.И ако пи6е6 собствено мнение го пи6и в ед.4исло :!: Но не прекаляваи много 6тото 6е се кара батко модератор :lol:

05-25-2006, 17:05
ОКС,недей,аз в подписа съм си написал какво мисля за хора като мен,с те са достатъ4но,пове4е не трябват :lol:

Sapphir
05-25-2006, 17:11
Тва са глупости,бе ме4тател...ЦСКА не заслужават тази купа и тва е ясно даже и на самите 4ервени фенове... [-X
Какви са о4ите на апостола?Сини!Какво е морето?Синьо!Какво е небето?Синьо!А на маймуната гъза и е 4еревен

бе ти ненормален ли си или да? :lol: "какви са очите на апостола?сини."как можеш да сравняваш една толкова велика личност с този отбор от самохвалковци?какво общо имат те ми кажи?НИЩО освен имаето.тва е истината.и ми идеше да строша телевизора като даваха по телевизията феновете на ЛЕВСКИ(отбора) да носят постери на Васил Левски.тва си е чиста подигравка с личността му!да не мислите че Левски е бил кръстен на "един велик отбор"??? :shock: :? :x :o

Мерси за поздравленията! :roll:


offffffffff bojeeeeeeee koi spored teb si misli che vasil levski e krusten na otbora levski mi kaji..i tva che fenovete na levski uvajavat apostola vasil levski spored men ne e nikak losho
futbolnia klub botev sushto ima reklamni materiali s lika na hristo botev i kakvo ?

rusalkata_
05-25-2006, 22:03
Тва са глупости,бе ме4тател...ЦСКА не заслужават тази купа и тва е ясно даже и на самите 4ервени фенове... [-X
Какви са о4ите на апостола?Сини!Какво е морето?Синьо!Какво е небето?Синьо!А на маймуната гъза и е 4еревен

бе ти ненормален ли си или да? :lol: "какви са очите на апостола?сини."как можеш да сравняваш една толкова велика личност с този отбор от самохвалковци?какво общо имат те ми кажи?НИЩО освен имаето.тва е истината.и ми идеше да строша телевизора като даваха по телевизията феновете на ЛЕВСКИ(отбора) да носят постери на Васил Левски.тва си е чиста подигравка с личността му!да не мислите че Левски е бил кръстен на "един велик отбор"??? :shock: :? :x :o

Мерси за поздравленията! :roll:


offffffffff bojeeeeeeee koi spored teb si misli che vasil levski e krusten na otbora levski mi kaji..i tva che fenovete na levski uvajavat apostola vasil levski spored men ne e nikak losho
futbolnia klub botev sushto ima reklamni materiali s lika na hristo botev i kakvo ?

окей де.ама защо се сещат за Апостола само в такива моменти,а не тръгнат по улиците с неговите ликове да кажем на годишнина от смъртта му?защо се сещат за Него само като има мачове на ЛЕВСКИ?това за какво ти говори?свързват името на личността Левски с някъв си футболен отбор!гавра с името му! [-(

`Death`Whore`
05-25-2006, 22:12
Благодаря. Честита шампионска титла.

Sapphir
05-25-2006, 22:14
Тва са глупости,бе ме4тател...ЦСКА не заслужават тази купа и тва е ясно даже и на самите 4ервени фенове... [-X
Какви са о4ите на апостола?Сини!Какво е морето?Синьо!Какво е небето?Синьо!А на маймуната гъза и е 4еревен

бе ти ненормален ли си или да? :lol: "какви са очите на апостола?сини."как можеш да сравняваш една толкова велика личност с този отбор от самохвалковци?какво общо имат те ми кажи?НИЩО освен имаето.тва е истината.и ми идеше да строша телевизора като даваха по телевизията феновете на ЛЕВСКИ(отбора) да носят постери на Васил Левски.тва си е чиста подигравка с личността му!да не мислите че Левски е бил кръстен на "един велик отбор"??? :shock: :? :x :o

Мерси за поздравленията! :roll:


offffffffff bojeeeeeeee koi spored teb si misli che vasil levski e krusten na otbora levski mi kaji..i tva che fenovete na levski uvajavat apostola vasil levski spored men ne e nikak losho
futbolnia klub botev sushto ima reklamni materiali s lika na hristo botev i kakvo ?

окей де.ама защо се сещат за Апостола само в такива моменти,а не тръгнат по улиците с неговите ликове да кажем на годишнина от смъртта му?защо се сещат за Него само като има мачове на ЛЕВСКИ?това за какво ти говори?свързват името на личността Левски с някъв си футболен отбор!гавра с името му! [-(

zashto si mislish che ne sa go napravili (nqkoi ot tqh , ne kazvam sichki do 1) prosto go uvajavat i mu se vuzhishtavat obichat otbora si i tva e
spored men fenovete na levski ne se gavrqt s imeto mu (pone po golqmata chast zashtoto nemoga da govorq za vsichki ei taka..)

`Death`Whore`
05-25-2006, 22:21
На годишнината от смъртта на Левски /май/ ЦСКА са положили венец в чест на Апостола, а Левски са дошли и са го махнали. Това показва, че те не го уважават. Когато става въпрос за велики личности, би трябвало да се съберат и да уважат нещата, които е направил човекът.

Sapphir
05-25-2006, 22:28
На годишнината от смъртта на Левски /май/ ЦСКА са положили венец в чест на Апостола, а Левски са дошли и са го махнали. Това показва, че те не го уважават. Когато става въпрос за велики личности, би трябвало да се съберат и да уважат нещата, които е направил човекът.

emi da nemoga da otreka che tova e prostashka postupka no nai veroqtno sa postupili taka zashtoto teq venci sa gi slojili cesekari...
i vse pak kakvo iskate da dokajete cesekarite che levksi sa nai golemite otrepki edva li ne cska nai velikite futbolisti levski se podigravat s apostola levski cska go uvajavat
taka li?

`Death`Whore`
05-25-2006, 22:31
Ясно е, че са го махнали, защото са го сложили цесекари. Но точно това е неуважението - не мислят за великия човек. Възможно е цесекарите да са го сложили не от добри чувства.

Sapphir
05-25-2006, 22:36
просто Левски нямат право да махат венеца сложен от феновете на ЦСКА...

ФК Левски не е равно на Апостола...

тази простотия да кръстиш спортен отбор на национален герой, я има само в България и малоумните фенове да се олицетворяват с него и да му петнят името...

я ми кажи сега защо не може да има венец от ЦСКА, а може да има от Левски???

a ei go moq priqtel hahah

mi ne az spomenah che tazi postupka s veneca e prostashka
e zashto da ne si krustish primerno otbora na nacionalen geroi? i ne samo otbora.. stadiona puk i uchilishtata sa krusteni na razlichni kulturni deici v pamet na velikoto im delo edin vid.. kakto i ulicite sa krusteni na apostoli,buditeli,pistateli i drugi..

1 vapros samo kak fenovete mu petnqt imeto?

neMec`
05-25-2006, 22:55
em ai 4estito na cska-rite :)

`Death`Whore`
05-25-2006, 22:57
Прекалено много омраза има, прекалено много пари и далавери. Хората харесват спорта, момчетата играят със сърце, трябва да бъде това.

05-25-2006, 23:51
От Левски съм откакто се помня и напълно подкрепям мнението на exploitedteen. Според мен да се кръщават отбори на имена на апостоли е грешно и обидно. С две ръце съм "ЗА" тези отбори да се преименуват.

мечтател
05-26-2006, 10:59
ами доста е далеч вече дискусията от темата, ама въпреки това ще дам мнение за името на Левски.

безброй читалища, училища, улици, и т.н. са кръстени на Левски. на Апостола. това означава ли, че хората, които са им измислили имената считат Апостола за тяхна собственост, че петнят името му и т.н. НЕ! така те показват уважението си към националния ни герой, признателността за делото му. никой не твърди, че феновете на Левски са си присвоили името на Апостола. просто създателите на този отбор са показали уважението си към тази свята личност, като свързват победите си с него и печелят в негова чест. какво лошо има в това да уважаваш личността му?

не е правилно да махаш венците, но не може заради действие на 2-3 човека да съдиш за останалите 4-5 млн фенове на този отбор

`Death`Whore`
05-26-2006, 12:22
Доколкото знам обаче, не фенове са махнали венеца.

`Death`Whore`
05-26-2006, 12:39
Печелят в негова чест? Ако се направи анкета кой е Левски сред футболистите, поне 1/3 няма да знаят.

TheMaggie
05-26-2006, 12:44
Да ме убие господ ако мога да ти разбера правописа. Изпуснал/а с и първи клас ми се струва. Какво значи не съм МОГЛЕ да го гледам? Аз като не мога да гледам мач звъня на приятели през 5 минути за да разбера какъв е резултатът.
Виж к'во отворко,всеки допуска грешки и никой не е идеален!!!Затова престани да се правиш на големия разбирач!!!Да не говорим,че по това време бях на тренировка и нямаше как да се обаждам!!!

Sapphir
05-26-2006, 14:55
Печелят в негова чест? Ако се направи анкета кой е Левски сред футболистите, поне 1/3 няма да знаят.


spored men ne samo fenovete na levski trqa da znaqt koi e levski ,
a vseki bulgarin trqbva da znae!
Spored men nqma nishto losho v imeto na pfk levski
primerno na ulica vasil levski ako nqkoi se izpliue ili hvurli bukluk ne e li sushtoto?

мечтател
05-27-2006, 09:37
вижте сега, не мога да оправдая махането на венеца. но така или иначе Апостола заслужава да бъде почитан от всички. и всички имат право да го почитат. група софийски младежи са го почели, като са кръстили отбора си на него. и защо ние да не продължаваме да го почитаме?

05-27-2006, 11:57
вижте сега, не мога да оправдая махането на венеца. но така или иначе Апостола заслужава да бъде почитан от всички. и всички имат право да го почитат. група софийски младежи са го почели, като са кръстили отбора си на него. и защо ние да не продължаваме да го почитаме?

не е до венеца, това си е откровена простотия...

просто като спортен клуб участват в надпревари и е нормално да има негативни настроения към и срещу клуба, което е жалко, защото... се стига до изцепките с поп кръстьо (ако ги знаеш) или до това да се наричат турци другите и т.н.

не бих нарекъл нормално каквото и да било негативно отношение към някого заради нещо такова. спортът е спорт - създаден, за да носи радост и обединява, а не да разделя. това, че повечето фенове пеят "К*Р за Левски" или "бий чорбата по главата" не прави чест никому. отборът е създаден, за да бъде обичан, а не мразен и не за да бъдат мразени другите. може би кръщавайки отборите на национални герои - Ботев, Левски, Раковски и т.н. създателите са искали да подскажат това. не знам. може би не. изглежда нагласено. но така или иначе хората трябва да обичат отбора си и да го подкрепят, а не да мразят противника.

мечтател
05-27-2006, 12:20
и все пак знаем, че това е съперничество и спортна злоба...

има хора, които при мач Левски- Ботев виждат едва ли не сблъсъка между двете исторически фигури и става една...

мисля, че отборите трябва да си имат някакви спортни имена... примерно Левски, ако е Гунди- ОК, ама реално отбора няма нищо общо с Апостола но ползва името...

лично аз съм за преименуване и на ЦСКА...

трябва да вземем пример от отбори като Черно море, Литекс, Славия, Локотата, Берое, Беласица и т.н.

но някой пак може да каже, че те не са заслучили да се нарекат примерно на морето, към което имат излаз няколко държави, смятайте колко градове и колко отбори има в тези градове. или пък за планината Беласица, старото име на Стара Загора... не разбираш ли, всеки отбор е кръстен на нещо и то далеч не винаги е нещо принадлежащо само на този отбор.


п.п. тоя гост предитебе бях аз

gigi_00
05-27-2006, 12:24
Ще видим за Супер Купата на България кой ще бий.Мн ясно че Левски.

мечтател
06-01-2006, 13:15
тва не е място за дискусии за имената на отборите. ако искаш направи спец. тема за това, защото все пак тва е тема за купата...

06-01-2006, 18:23
Хайде да ни е честита....
За Левски и пфк Уефски-трябва веднага да се прекръсти това отборче,защото има достатъчно тъпи хора,които да асоциират Васил Кунчев с Уефски!
А колкото до венеца на паметника-ако зависеше от мен щех да ги глобя доста солено И ДВАТА отбора!Не може по този начин да се осквернява паметта на може би най-великия българин! :smt013