PDA

View Full Version : Цигарени неволи...



Abs0lut3_Sl1m
05-24-2006, 20:03
Я кажете вие сега тука всичко.Как са ва фащали и ей такива други.Мен засега,СЛАВА БОГУ,майка ми не ма е усещала(А може и да ма е усетила майка,нз,не ми казва).Ама аз ше ви разкажа една френдка на сестра ми кво ми разправа.
:arrow: Значи кат била на 13-14 и нали си пуши в кенефа и изведнъж баща и и чука на вратата и вика
Аре излизай ма!И оная насирация и фърля фаса в кошчето с лайняните хартии и баща и влиза и тва кат пламналооо........си бу ибалу мамата вика.Пък друг път вика че си стояла в детската и нали си пушела,ама било вечер,нали,техните си били легнали и някъде към 12 - 1 и влиза баща и в детската и тя слага няква такава цигарата под юргана и после глей ква дупка останала,тва запушило и напраооо...ма не помна кво ми каза - били ли са я,нз.И на другия ден,обаче майка и викала
Аре давай са да та вида,дали моеш да пушиш!И тая почва няква такава и нещо са издънила и майка и викала че няма да пуши,щот не мое да пуши и после обаче тая напрайла някой друг крУг и майка и са възхитила и и давала да пафка...аааа...аре ся казвайте вий някви таквиз неволи...разкази,или нз.

Victorya
05-24-2006, 20:16
abe tfa zvu4i kato v nekoq komediq!napravo zvu4i nerealisti4no!az pu6eh predi dva meseca ama slava bogu men ne sa me hv6tali!oba4e po edno vreme mi pisna da se kriq i sprqh cigarite!ot teh i bez tova polza nemah nikakva!taka 4e savetvam vs pu6a4i da gi otkazvat dokato e vreme 8)

05-24-2006, 22:29
podkrepqm te QUEEN....men sa me lovili 5 puti i ni6to...i na kraq sam gi sprqh..uxuxuxxuxux

ProstoAz
05-25-2006, 07:55
Мене наще не са ме хващали, много съм добра. :D
На съседи кофти съм се натъквала, ама те не са доносници явно. Също така и учители са ме виждали, но на тях това не им влиза в работата (като изключим няколко, които биха звъннали на майка ми). :lol:
А как са ме хващали тези съседи и учители...ами нищо особено - виждат ме в някое кафенце да пуша, някъде във входа, по път за даскало и обратно, междучасията някъде около училището, по екскурзии, зелени училища...няма начин. :)

Abs0lut3_Sl1m
05-25-2006, 12:11
abe tfa zvu4i kato v nekoq komediq!napravo zvu4i nerealisti4no!az pu6eh predi dva meseca ama slava bogu men ne sa me hv6tali!oba4e po edno vreme mi pisna da se kriq i sprqh cigarite!ot teh i bez tova polza nemah nikakva!taka 4e savetvam vs pu6a4i da gi otkazvat dokato e vreme 8)
Истина е!

CRaZy_IKT
05-25-2006, 21:11
В малкото пъти които съм пушила не са ме хващали...но наистина не си заслужава 8)

05-26-2006, 22:14
Пуша си аз. И влиза майка ми! И ме глеа. И аз я глеам. И тя ме глеа. И и викам ”Храна шми направиш ли?” ”Щи направя”. И ми направи храна. Яко, а?

h0lyblood
05-29-2006, 14:08
ами аз пуша вече от 4 годинки, никога не са ме хващали :D
ама и няма да ме хванат защото им казах на 2рия месец
просто реших че е по добре от колкото да ги лъжа! и така вече 4 годинки и не ме е*е!

saninka91
05-30-2006, 18:17
Az pu6a ot 1 godina i 3 meseca nqkyde i do sega slava bogo ne sa me hva6tali s cigara ili po kirizma . Ne mislq 4e 6te me hvanat za6toto i maika mi i ba6ta mi sa pu6a4i po 1-2 kutii na den vseki . Prosto te ne mogat da razberat dali meri6a na cigari. Ina4e sa me hva6tali sys zapalki po djobove , no az im kazvam 4e e ei taka za6toto mnogo obi4am zapalki :)

DevilWish
05-30-2006, 19:25
Az pu6a ot 1 godina i 3 meseca nqkyde i do sega slava bogo ne sa me hva6tali s cigara ili po kirizma . Ne mislq 4e 6te me hvanat za6toto i maika mi i ba6ta mi sa pu6a4i po 1-2 kutii na den vseki . Prosto te ne mogat da razberat dali meri6a na cigari. Ina4e sa me hva6tali sys zapalki po djobove , no az im kazvam 4e e ei taka za6toto mnogo obi4am zapalki :)
И аз постоянно разправям на майка ми ,че съм супер зарибена по запалки :)))
Не са ме хващали нито с цигара ,нито с трева за ся :-#

rosskata
05-30-2006, 23:37
:lol: Девети клас акто бях през зимната ваканция бях излязла една вечер уж до 12....
Прибирам се в три към къщи
:arrow: пияна като гъз
:arrow: С цигара в устата
:arrow: силно залитаща.
:arrow: А Татко е на балкона с изкарани ангели задето не се прибирам...

КЕФФФ... ](*,)

После цяла ваканция се прибирах в 5... :( То не беше заради цигарите а задето не се прибрах и не се обадих... Но и за тях ми натякваха, и продължават- аз все още не пуша пред тях... Все пак в родата до 9то коляно никой не пуши освен мен и сестрата... :|