PDA

View Full Version : Много съм объркан ако моля помогнете ми :((



PagocJIaBoB
05-24-2006, 20:10
Моята история е следната значи преди 3 месеца се запознах със най-прекрасния човек който съм срещал и с които съм си пасвал до момента от приятели на приятели от разговор на разговор любовта между нас се разпали. Но преди да стане това моята мадама е от класа на 1-на друга Кристина която аз ухажвах лятото но така и така м/у нас нищо не се получи та ... когато започнахме да показваме чужствата си 1 към друг имам предвид със сегашната ми приателка тя се казва Дени въпросната Кристина се намеси и .... моята Дени понеже те са мн добри приателки неискаше да правим нищо а да си останем приатели даже ме и отряза заради тази Кристина.Но колкото и банално страста се оказа по силна чувствта ни надделяха и пламна нашата любов за тези 3 месеца който сме заедно вече аз наистина разбрах какво е да обичаш и какво е да имаш човек до себе си ! За пърби път в моя живот аз наистина я обикнах и се влюбих в нея и колкото и банално да ви звучи живота си давам за нея :) Но забелязвам чв тук от 1 2 седмици нещо не върви смисал че и не го отричам зашото е така може би вече и втръсна компанията ми ли ... или заради сивото ежедневие и еднообразие започна да се води със 1-на нейна приателка която тя пък много уважава наречена Симона . По ереме на нашата връзка въпросната Симона тръгна със 1 момче което е мн добър приател на Дени но поради причината че тя не е жена за 1 мъж го зарязя. Моята дени също е сапричастна на този девиз но поне за момента не ми е показвала някакви деиствия или причина нещо което да докаже 4е е съпричастна на този девиз.Но нали ви казвам тук от 2 седмици започна да дружи с тази Симона покраи баловете в момента айде да се снимаме със тези айде с онези разбирам я от нейното училище са нямам нищо напротие и на други ходиха но несам чак дотам ревнив .Но започна сега тоя бил сладур оня .. като ги гледам жъж ирс какво си чатят със тази Симона . Та като я викна да излезем вече не е същото смисал че и аз мисля така поради еднообразието поради това че не винаги можем да разнообразим и може би и втръснах ли апак като попитам някои 1-на дръга нейна и моя много добра приателка която жсъщност ни запозна тя ми кава че държи на мене и че не е така както го мисля но просто започна мн да ме е страх дане я загубя вече зашото наистина я обичам истински от все сърце и ако можете да ме посаветвате да говоря ли с нея по въпроса или не само да кажа че нито искам да и отнемам свободата и приатели/приателките нито да я държа само със мен но осешам че не е такава тръпката като излезем вече ... явно аз казах от какво може да е Дали ще ме заебе ? това да питам е тъп въпрос ако може някой да ме посъветва как да постъпя ще съм мн благодарен .Найстина имам нужда от съвет какво да направя защото ако я загубя няма да си го простя и незнам живота ми сигурно ад ще стане. Моля някой да помогне ако може .Благодаря предварително :))

няма значение
05-24-2006, 20:46
Ми поговори с нея.Най-добре е.И аз съм сваляла други момчета докато имах гадже,обаче той ми каза как се чувства и спрях.А пък ако скъсате-спокойно не е дошъл края на света.Но ако след като си поговорите и тя продължи,по-добре я зарежи,щото тя ще продължава да си играе с теб....Говорете!!!

PagocJIaBoB
05-25-2006, 15:36
м дам права си трябва наистина да поговорим и дане го крия ... мерси за съвета