PDA

View Full Version : ami..kefi li vi 4erna kosa?a iskate li?imate li?:)



ot skoro
05-24-2006, 20:17
hora..koito ima 4erna kosa...iska..ili se kefi..i zn trrikove za neq..da kaji..az sam s pastri o4i4ki i s 4erna kosa...;) ot skoro 4erna de..ot predi 1 4as...help me?:)

stel4eto__
05-24-2006, 20:21
Честито боядисване!(ако мога така да кажа :lol: )
Еми аз не мога да ти помогна с някакви трикови или маски,обаче много се кефа не черна коса.Искам да се боядисам обаче като казах на фризьорката тя ми отговори,че само ще си съсипя косата,а тя така си ми била хубава..Не знам.Някой ден,ако много ми се прииска ще се боядисам обаче за сега май ще си остана така!

sk8girL
05-24-2006, 20:38
Еми аз лично много харесвам мацки с черни коси,но на мен няма да ми отива:( Иначе за трикчетата.. незнам какво да ти препоръчам за черна коса.. моята е много светла и нз

dan dan dan
05-24-2006, 21:28
Аз също имам черна коса,много черна(катранено),и се кефя за сега ама все почече ми се приисква руса,ама то нали не може от един път да стане от черна на руса и трябват мноу боядисвания а ако се боядисвам толко мноо наистина ще си съсипя косата,и не знам ник`ви трикове за черна коса!:)

05-24-2006, 21:39
ami,kfo da ti kaja,spored men e qko.to vsashtnost i az sam s tamna kosa :lol: ama tazi godina opredeleno garvanovo chernata kosa ne e na moda.no vse pak,mai e po-dobre da ne si blondinka,a?

a_curious_girl
05-24-2006, 21:42
Ми не е зле да си с черна коса.Аз не съм и не знам трикчета :-k

portokalkaa
05-24-2006, 22:13
aaa...chernoto e mn qko za kosa,men mn me kefi :)i sym zabelqzala,che e super qko kat si nakydrish kosata na golemi,masivni kydrici i da ti e cherna...au,strahotno e taka :) :lol:

Labelle
05-24-2006, 23:01
Kоварен цвят ..... Стои като рамка на лицето, всяко недостатъче изпъква 300 пъти повече, а после се маха много трудно. Иначе е красиво. Цвят, който леко състарява, но седи много стилно. А какво ще рече трикчета за коса???

ProstoAz
05-25-2006, 07:49
aaa...chernoto e mn qko za kosa,men mn me kefi :)i sym zabelqzala,che e super qko kat si nakydrish kosata na golemi,masivni kydrici i da ti e cherna...au,strahotno e taka :) :lol:

Мен пък точно къдриците ме притесняват, че ще заприличам на цигнка. :shock: Незнам защо така съм решила...но мисля, че черната коса седи красиво само ако е права. :? Иначе до сега 100 пъти да съм си я боядисала. :lol:

Loshotia
05-25-2006, 09:36
Най обичам черна коса и по светли корени. Това си е класиката, може човека да има вид на оплешивяващ, но това му е готиното

thirteen
05-25-2006, 10:04
Най обичам черна коса и по светли корени. Това си е класиката, може човека да има вид на оплешивяващ, но това му е готиното
Mnogo gotino nqma shto :lol: az predi sym bila s cherna kosa i si e mn qko , no lichno na men mi dopada pove4e ruso \:D/ i nikvi trikcheta ne sym pravila i kadravo si e gotino spored men.. !

midnight...
05-25-2006, 10:30
черната коса стои добре на определени ъъъ типове лице, имам предвид че не на всеки му отива черното
леко състаряващ цвят, но пък хубав

StaY
06-21-2006, 22:04
Amii moqta kosa e cherna dosta dylga i prava... i da opredeleno si q haresvam... ama chesno kazano ne razbiram kakvo imash predvid pod trikove za cherna kosa?

`Death`Whore`
06-22-2006, 06:30
Къносвам се в черно. Даже трябва да се къносам скоро..трикчета нямам. Използвам български шампоан за боядисана коса.

LP_girl_14
06-22-2006, 08:35
Ми и аз съм с черна коса и ми харесва как ми стои.Но това си зависи от типа кожа,форма на лице..от много неща.Не на всеки му отива черно!Иначе косата ми е права и дълга до раменете.Използвам балсам за коса,отвреме- навреме си правя някакви маски и използвам шампоан за боядисана коса :wink:

niki7o
06-22-2006, 08:37
ami az sam s 4ena kosa i sra6no mn me kefi

Ice_Queen
06-22-2006, 12:10
Къносвам се в черно. Даже трябва да се къносам скоро..трикчета нямам. Използвам български шампоан за боядисана коса.
И аз се къносвам и съм чернокоса . Определени трикове няма,може да си вземеш 1 шампоан за боядисана и тва е !

IKisseDAGirL
06-22-2006, 12:23
аз съм с почти черна - нещо средно м/у тъмнокестеняво и черно (eстествена ми е) :)