PDA

View Full Version : Очната линия вреди ли на очите ?



Lovebaby
05-24-2006, 22:06
Здравеите :) Не на много скоро почнах да си слагам очна линия вместо черен молив просто защото очите ме си са светли ( зелени :mrgreen: ) и за да си личат още повече .. все едно е черен молив но е по дълготраина и не се изтрива толкова бързо отколкото да си сложиш черен молив.Но се притеснявам да не вреди на очите?Вие как мислите?Не че си слагам много често .. аз по принцип не си слагам грим .. просто не ми отива много много а и не умея да се гримирам .. но както и да е въпроса ми е дали очната линия вреди на очите?! :-k

05-24-2006, 22:11
Пъвро, пише се ГРИМИРАМ, а не ГРИМИРВАМ.
неграмотни пикли, пък вече се ГРИМИРВАТ.
Второ, логично е , ЧЕ НЕ ВРЕДИ - КОИ ЩЕ ПУСНЕ ОЧНА ЛИНИЯ ИЛИ КАКЪВТО И ДА Е ГРИМ НА ЗА ОЧИ, КОЙТО Е ВРЕДЕН?!?!?

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 2 от правилника!
Благодаря!

Lovebaby
05-24-2006, 22:16
Офф не те знам сляп/а ли си или кво ама ти първо с енаучи да четеш кво сам писала и тогава ми говори!Аз питам като хората вече ми се пъни ааа .. някой казват,че вреди,други-не.Исках да се уверя ко се пъниш вече.Ходи се пъни на някой друг не да ми разваляш темата! :evil:

portokalkaa
05-24-2006, 22:21
mislq,che ne vredi...no ako pyk i e nqkoq za 1 levche ot nqkoi bitak...de da znam,specialno za grimove trqbvat da se kupuvat skypi,markovi neshta,che posle...obrivi,gluposti ](*,)

bilka
05-24-2006, 22:23
Е как ще я пуснат на пазара, ако вредеше!? Въпреки че при всеки е различно... ама ако си добре, значи... не ти вреди ;-)

pandishpanka
05-24-2006, 22:25
emi ima i glupafi hora kvo da se prai...puk po temata az otdavna si slagam i ne samo az..i shtom e za ochi moje da se slaga tka che ne smqtam che vredi no trqbva da se pochisvash inache qvno dava otricatelen efekt...

Lovebaby
05-24-2006, 22:27
Ами аз не си слагам често ,но когато си слагам нищо ми няма .. :) просто исках да знам вашето мнение . Мерси :}

Метълката
05-24-2006, 22:30
Амам си си едитвала мнението. а? :lol:
хихихих, гримирвам е култова дума.
По темата, не вреди, как ще вреди.

Qgodka_
05-25-2006, 07:03
Не вреди и не може да предизвика алергии ... примерно подобно на спиралата.

^FaiNt^F
05-25-2006, 09:30
mislq 4e ne vredi :-k i vse pak spored men e hubavo da izbira6 po-ka4estveni marki, osobeno kogato se otnasq do o4ite ti :D

a_curious_girl
05-25-2006, 15:51
По принцип не би трябвало да вреди,но пак си зависи от човека-при всеки е различно

just_a_kid
05-25-2006, 17:51
Според мен вреди само ако са ти чувствителни очите и тая вреда се изразява в сълзене и зачервяване, ама тва е само докато свикнат.

Lovebaby
05-25-2006, 19:26
Уффф .. незнам ама неска като говорих с две приятелки ми казаха,че вредяла защото съм си я слагала във очите , а не на клепачите*където трябвало) .. казаха ми ,че всички гримове вредяли ..

kAdrOkoSkA
05-25-2006, 19:40
Vseki grim vredi malko ili mnogo, no ne dotolkova che da spresh da slagash :roll: Prosto kojata ti shet ostaree po-barzo i t.n. A otnosno ochnata liniq - vredi kolkoto i cherniq moliv, no sas svetlite ochi opasnostta e po-golqma vinagi! Taka che vnimavai mila. Az zashto sam sas zeleni ochi...

black_dimond
05-25-2006, 19:49
ne mislq che vredi az slagam v ogromni kolichestva i nishto mi nqma

Lovebaby
05-26-2006, 00:52
Ауу ужас :cry: ... незнам какво да правя някой казват едно други друго .. направо незнам .. но както каза къдрокоска ще внимавам :wink:

KaRameL_f
05-26-2006, 15:30
Vseki grim vredi ,nqma zna4enie dali e na rastitelna osnova ili ne .Vav vsi4ki grimove ima himiq i to 4ista.Prepora4itelno e da ne izpolzva6 izob6to grim ,no nikoe momi4e ne bi ustoqlo da ne izpolzva .Re6enieto da izpolzva6 ili ne si e tvoe