PDA

View Full Version : tezi majeeee



beburanka
05-24-2006, 22:17
kak bihte reagirali ako gajeto vi vi zarqzva neprekasnato zaradi priqtelite si .... i te vinagi sa na parvo mqsto pred vas :evil:

priti_kiti
05-24-2006, 22:19
еми верно малко кофти ама.. според мен нещата трябва да се съчетават - да се обръща достатътно внимание и на приятелите ти и на гаджето ти без да пренебрегваш нито едните но.. в повечето случай винаги едното е на първо място..

teenkopele
05-24-2006, 23:48
еми верно малко кофти ама.. според мен нещата трябва да се съчетават...

Така е. :wink:
Това, обаче, е доста трудно.

MiRaCuLiXbb
05-25-2006, 08:06
E ти кво искаш, нас да зареже зарад една кифла?

j0r0_fear
05-25-2006, 08:14
много ясно то вие момичетата трябва да бягате зад нас не ние да тичаме зад вас

05-25-2006, 08:31
ti go zareji de :lol:

air_wisp
05-25-2006, 08:56
добре де момичета влезте ни в положение малко!Ето поставете се на мястото на момчето.Ако досега момчето е прекарвал денят с приятелите си и са си правели купона както се вика и изведнъж се появява "Тя" и момчето обикновенно започва да отделя повече време на приятелката си. Тогава ако приятелите са му истински приятели които могат да го разберат , ще го пуснат на свобода и няма да се сърдят за това ще прекарва повече време с нея. Все пак Тя му е приятелка. В други случаи приятелите се оказват прекалено ревниви и се сърдят за това че не харесват момичето и смятат ще даденото момиче ще му разбие сърцето или за това че Момчето ще ги забрави. Много взех да филосовствам, че чак се плаша #-o айде и момичета оставяйте време на момчето да се вижда с приятелите си...все пак те са за цял живот :wink: :mrgreen:

ani4ka18
05-25-2006, 09:34
с една дума той просто не ме заслужава [-X

bluby
05-25-2006, 09:39
с една дума той просто не ме заслужава [-X


E tova veche beshe glupost ! Zashto da ne te zaslujava ?!? Povecheto jeni si pravqt vpechatlenieto che kogato sa s 1 maj toi trqbva da se ostavi samo na tqh i postoqnno da gi obgrijva i prochie ! Malku i vie trebe da se saobrazqvate !

black_dimond
05-25-2006, 10:39
za pove4eto mom4eta priqtelite im se na purvo mqsto i te se po vajni ot vsichko ima i izklucheniq

beburanka
05-25-2006, 11:36
normalno e da se vijda s priqtelite si i az go razbiram ..... vaob6te ne iskam da go obsebvam i vremeto mu da e zapalneno samo s men no da me zaebava kogato si poiska zaradi tqh prosto ne e poznal .....skoro 6te mi vidi garba :smt016

.:Lady_marmaladE:.
05-25-2006, 15:27
амииии :roll: просто разбери че той има нужда от свобода...дай му я,защотото ако почне да се задушава заради вашата врзка,тя няма да продължи дълго =;

ycMuBkaTa
05-25-2006, 15:30
Той гледа да комбинира нещата, а и аз направих така - станах голяма приятелка с приятелите му, дори понякога той ревнува супер много от това и нямаме проблеми с пренебрегване заради приятели. Просто направихме приятелите си общи и успяваме да ги комбинираме така, че никой никого да не пренебрегва и от двете страни.

barbito
05-25-2006, 15:32
mi...kofti e ama nali vse pak e mom4e nali gi znai6 kfi sa....

MiRaCuLiXbb
05-25-2006, 18:12
mi...kofti e ama nali vse pak e mom4e nali gi znai6 kfi sa....
Кви сме?

bebinka
05-25-2006, 20:28
mi kvi steeeee TAPI :smt005

MiRaCuLiXbb
05-25-2006, 20:32
Мое сме тъпи ма вие пускате некви смешни теми.

otchaqnata
05-25-2006, 20:45
a da pitam negovite priqteli ne sa li i tvoi?

ludamacka
05-25-2006, 21:04
mi ne bih turpqla takova otno6enie. [-X purvo bih govorila s nego i ako tova produlji 6te go zareja

|}HeCu{|
05-26-2006, 13:21
много ясно то вие момичетата трябва да бягате зад нас не ние да тичаме зад вас
Що, да не би да сте природно богатство.Ако аз тръгна да тичам след момче, значи някое извънземно се е вселило в мен.Нали знаеш какво казват. "След мъж и автобус не се тича.Винаги след това идва следващия" 8)

jadna_za_lubov
05-26-2006, 13:47
4estno kazano nz..az zarqzvam moite fr zaredi priqtelkite mi..za men te sa po vajni :)

xOtkiSsSs
05-26-2006, 16:18
добре де момичета влезте ни в положение малко!Ето поставете се на мястото на момчето.Ако досега момчето е прекарвал денят с приятелите си и са си правели купона както се вика и изведнъж се появява "Тя" и момчето обикновенно започва да отделя повече време на приятелката си. Тогава ако приятелите са му истински приятели които могат да го разберат , ще го пуснат на свобода и няма да се сърдят за това ще прекарва повече време с нея. Все пак Тя му е приятелка. В други случаи приятелите се оказват прекалено ревниви и се сърдят за това че не харесват момичето и смятат ще даденото момиче ще му разбие сърцето или за това че Момчето ще ги забрави. Много взех да филосовствам, че чак се плаша #-o айде и момичета оставяйте време на момчето да се вижда с приятелите си...все пак те са за цял живот :wink: :mrgreen:
Е добре то нека момчето си обръща внимание на фр обаче да не аебава гаджето си. Мила и аз съм била в твоята ситуация или се примиряваш с това което имаш или правиш грешки като мен и оставаш и без малкото...

Krem4eto
05-29-2006, 18:16
kak bihte reagirali ako gajeto vi vi zarqzva neprekasnato zaradi priqtelite si .... i te vinagi sa na parvo mqsto pred vas :evil:

Нали знаеш как са мъжете!Гледат лична изгода а ние трябва да ги търпим!Свиквай!!!

krisi_love
05-29-2006, 20:12
зарязваи го и ти де не може да прави така се пак сте заедно трябва да обръща внимание повече внимание на теб

beburanka
05-29-2006, 22:58
az ne iskam da sme neprekasnato zaedno za6toto znam 4e majete obi4at da se sabirat s priqteli i da prosteqt .. tova go razbiram .. no toi me zarqza zaradi tqh na mnogo vajni za mene dni ... po4uvstvah se izli6na i se popitah kakvo pravq s 4ovek koito ne go boli za 4uvtsvata mi .... neznam kakvo da pravq s nego ve4e napravo ohladnqh .... :smt009 ... a sme zaedno ot 10 meseca i ne iskam tova da e kraq ... no i ne iskam da sam prenebregvana ... :smt018

xOtkiSsSs
05-30-2006, 08:37
az ne iskam da sme neprekasnato zaedno za6toto znam 4e majete obi4at da se sabirat s priqteli i da prosteqt .. tova go razbiram .. no toi me zarqza zaradi tqh na mnogo vajni za mene dni ... po4uvstvah se izli6na i se popitah kakvo pravq s 4ovek koito ne go boli za 4uvtsvata mi .... neznam kakvo da pravq s nego ve4e napravo ohladnqh .... :smt009 ... a sme zaedno ot 10 meseca i ne iskam tova da e kraq ... no i ne iskam da sam prenebregvana ... :smt018
Хм а ти говорила ли си с него по тая тема? Ако не си побързай, а като съдя по постъпките му май вече си му поумръзнала ... Говори с него и ако нещата не се оправяй зарязвай го няма смисъл изобщо от тва "ходене"

rali4ka91
05-30-2006, 11:54
za pove4eto mom4eta priqtelite im se na purvo mqsto i te se po vajni ot vsichko ima i izklucheniq Tova e vqrno!Ama ako naistina dyrji na teb!6te te vzeme 4esto zaedno sys priqtelite si!Ne kazvam vseki pyt,ama kakto kazva6 4e vseki pyt te zaebava....

ludamacka
05-30-2006, 14:59
ami bih go zarqzala ,za6toto tako pravi taka po dobre s tqh da si metlosva a moje i ne6to drygo :lol:

saninka91
05-30-2006, 16:59
kak bihte reagirali ako gajeto vi vi zarqzva neprekasnato zaradi priqtelite si .... i te vinagi sa na parvo mqsto pred vas :evil:

Аз бих го зарязала не само пред приятелите ми , а завинаги .Вярно е че приятелите са по-важни от едно гдже , но все пак не може винаги да го прави , а щом може значи и аз мога :D

The Interceptor
05-30-2006, 17:04
В крайна сметка приятелите са едно, гаджетата са друго, но нещата трябва да се разпределят поравно. То винаги единият ще е пренебрегнат заради другия, ама трябва нещата да са в норми :)

air_wisp
05-31-2006, 22:15
добре де момичета влезте ни в положение малко!Ето поставете се на мястото на момчето.Ако досега момчето е прекарвал денят с приятелите си и са си правели купона както се вика и изведнъж се появява "Тя" и момчето обикновенно започва да отделя повече време на приятелката си. Тогава ако приятелите са му истински приятели които могат да го разберат , ще го пуснат на свобода и няма да се сърдят за това ще прекарва повече време с нея. Все пак Тя му е приятелка. В други случаи приятелите се оказват прекалено ревниви и се сърдят за това че не харесват момичето и смятат ще даденото момиче ще му разбие сърцето или за това че Момчето ще ги забрави. Много взех да филосовствам, че чак се плаша #-o айде и момичета оставяйте време на момчето да се вижда с приятелите си...все пак те са за цял живот :wink: :mrgreen:
Е добре то нека момчето си обръща внимание на фр обаче да не аебава гаджето си. Мила и аз съм била в твоята ситуация или се примиряваш с това което имаш или правиш грешки като мен и оставаш и без малкото...

Съглесен съм :wink: