PDA

View Full Version : Брада...



GGGGGGG
05-24-2006, 22:27
Ми искам да попитам по-специално момичетата какво мислят за момчета,които ходят с брада.В смисал не няква буйна и дълга ами късичка и по така оформена.Аз лично мн обичам да си оставям понякога брада,но всички момичета включително и приятелката ми ме карат да се бръсна и не им харесва.Момчетата пък ми викат,че мн ги кефя и т'ка ...... Ако може като отговаряте да си кажете и възрастта,защото имам едни теории ......

KRaLiCa_na_OrGaZmA
05-24-2006, 22:32
Ми искам да попитам по-специално момичетата какво мислят за момчета,които ходят с брада.В смисал не няква буйна и дълга ами късичка и по така оформена.Аз лично мн обичам да си оставям понякога брада,но всички момичета включително и приятелката ми ме карат да се бръсна и не им харесва.Момчетата пък ми викат,че мн ги кефя и т'ка ...... Ако може като отговаряте да си кажете и възрастта,защото имам едни теории ......

аз лично хареввам козята брадичка но да не е много дълга . или ониа фараоните както ги праат с некфи по идължени е така мн ме кефат :)

portokalkaa
05-24-2006, 22:34
mn e qko s kysa,bockashta bradichka...auuu :) umiram si za takyv muj ... hihihihi :P

ProstoAz
05-25-2006, 07:45
На някой момчета брадата им придава повече мъжко излъчване, което според мен изглежда доста красиво. :smt055

dan dan dan
05-25-2006, 12:12
Mnoooooooogo obicham bradichka ama oformena de!

djigi
05-25-2006, 13:43
Както казаха преди мен, брадата прави по-мъжествен. Но има хора, на които (според мен) не им отива.
Всъщност наскоро видях един познат, който всеки път (когато съм го виждала преди това) си е бил идеално избръснат, а този път - беше пропуснал и изглеждаше много по-добре.

`Death`Whore`
05-25-2006, 13:49
Koзя брадичка е адски секси и брутално. Иначе космите дерат. Визуално брадата е мъжествена, но ми харесвам да пипам бузите и врата на мъжа, доакто се целуване. А онова под долната устна и мустаците дерат адски гадно.

stel4eto__
05-25-2006, 13:49
[quote="KRaLiCa_na_OrGaZmA"]
аз лично хареввам козята брадичка но да не е много дълга . [quote]

:wink: или пък когато е съвсем леко набола,както каза ^npocTo^a3^f^.Но ако на едно момче му отива,това не означава,че и на другите ще им отива,затова ти може да си без брада и пак да си сладък...

Stranna_
05-26-2006, 12:56
Аз лично не харесвам брадичката..много бучка :D

SnoW_GiRl_
05-27-2006, 14:34
Аз лично не харесвам брадичката..много бучка :D
na sa6toto mneniie sam i az :) :-({|=