PDA

View Full Version : nov prblem s edna pritelka...help



honey_91
05-24-2006, 22:49
poznavam se s edno momi4e I. ot 8 god i se vodime za nai dobri pr imame mn ne6ta koite sme prejiviali zaedno
parvona4alno tia tvurde6e 4e ne moje da ob6tuva lesno s horata i az imah sa6tia problem i tva ni sbliji oba4e v posledstvie se okaza 4e pri neia ne e taka (oba4e tia produljava6e da tvurdi 4e ne moje),mnogo lesno si govore6e s mn hora nasame,hora s koito se e zapoznala predi 3-4 meseca naprimer.
Istinskia problem e 4e edna dr moia P. mn blizka priatelka koiato s6ato poznavam tolkova dulgo se sbliji s I. i ok oba4e kato mi kazaha edin den 4e 6tiali da izlizat dvete po vito6ka tova me vbesi (moje da vi stori egoisti4no ama se 4uvstvam ujasno ot fakta 4e te se sblijavat i 4e I. moje da si ob6tuva mn dobre s hora a tova be6e nai ob6toto ne6to po mejdu ni)
4UDIA SE DA SI RAZVALIA LI 8 GODI6NOTO PR S NEIA
tia e gotova da spe da izliza s P.

Qgodka_
05-25-2006, 07:12
Мога да ти кажа, че въпросната I може само да съжалява, че има "приятелка" като теб! Това, че ти не можеш да общуваш не значи, че I не може да го преодолее или поне по някакъв начин да се опита да го потисне. За това ти не можеш да я обвиниш. Тя не е твоя собственост, за да и казваш с кого да излиза и с кого не, има свой собствен живот,а ти си никой да и се сърдиш за подобно глупаво нещо. Ти си един абсолютен егоист, опитай се да преодолееш комплексите си, защото те очевадно са в изобилие.
Проблемът не е в нея, а изцяло и само в теб!

stel4eto__
05-25-2006, 07:15
Еми не мисля,че трябва веднага да й вдигнеш скандал.Като за начало ще е добре да поговориш с нея и да й кажеш,че не ти е особено приятно така да те зарязва,след като ти е най-добра приятелка.И я попитай дали е вярно това,което ти е казала преди доста време,че трудно общува с непознати.Ако аз бях на твое място това щях да го направя,но и ти все пак недей да забравяш,че тя не може да излиза винаги само с теб.Ако ти си си на село да кажем и тя излиза през това време с други приятелки не можеш пак да й се сърдиш.Помисли и поправи нещата,които зависят от теб и пак ти казвам не се дръж с нея като със собственост,а след това наистина поговори сериозно с нея,за да се разберете и да е ясно дали наистина сте си чак такива приятелки и ако е така тя ще приеме забележките ти и ще се поправи,но от тво страна също трябжа да има някъква променя.И ще го кажа пак:Не се дръж собственически с нея!.Друго май не мога да те посъветвам!
Успех!

honey_91
05-28-2006, 21:10
v kraina smetka se razbrahme s priatelkata mi :)
blagodaria za pomo6ta no vse pak purvoto mnenie na "Qgodka" be6e dosta grubi4ko ,vse pak vseki pravi gre6ki oba4e moje da bude suden 4ak kogato ne gi osuznae ili popravi a az osuznah 4e be6e egoisti4no ot moia strana