PDA

View Full Version : Нормално ли е



ginch
05-25-2006, 08:39
Нормално ли е да ми се цапат гащите докато се натискам със приятелката си...излизат някакви секрети колкото да се овлажни главичката и да започне да лепне.Това става без да съм достигнал оргазъм а съвсем в началото.Въпросът ми е дали съдържат сперма защото лепне и нормално ли е?Мисля че темата ми е много тъпа :) ще ме извинявате просто ми е интересно :)

ProstoAz
05-25-2006, 08:41
Нормално е, не съдържа сперма.

LoRinSeR
05-25-2006, 08:45
Нормално е, не съдържа сперма.

Не е вярно, съдържа сперма ... Изпуска се и по-малко от сперма, защото е бил възбуден ;-)

ProstoAz
05-25-2006, 08:53
Това е смегма, отделяна от жлезите на препуциума (кожната гънка покриваща главичката на пениса). Видоизменените мастни жлези на препуциума секретират течност, служеща за "смазка", улесняваща движението на препуциума по повърхността на главичката. Т.е. няма нищо общо със сперматозоидите. :wink:

NeSTa_86
05-25-2006, 09:08
нормално е

05-25-2006, 11:04
Това е смегма, отделяна от жлезите на препуциума (кожната гънка покриваща главичката на пениса). Видоизменените мастни жлези на препуциума секретират течност, служеща за "смазка", улесняваща движението на препуциума по повърхността на главичката. Т.е. няма нищо общо със сперматозоидите.

ttctcttc nikva smegma ne e tva li4i si kolko razbira6


Купферова жлеза:
Малка жлеза с размерите на грахово зърно, която се намира под простата и ролята й е да произвежда и изпуска малки количества "сексуална смазка" - специална смазваща течност, която се изпуска при сексуална възбуда и при еякулация. Тази течност обикновено съдържа и малки количества сперма, така че опитът да се предпази партньорката от бременност чрез изваждане на пениса и еякулиране навън не е най-сигурният начин.

SuN4o_F
05-25-2006, 11:51
normalno e no az dokolkoto znam sadarja spermatozoidi

bluby
05-25-2006, 11:58
Ne e zadaljitelno da sadarja spermatozoidi no e vazmojno da se izpusne malko kolichestvo

MI6LETO 93
05-25-2006, 12:09
SPOKO 4OVE4E TVA E SAMO NA 4ALOTO

machoka
05-25-2006, 13:22
Това е смегма, отделяна от жлезите на препуциума (кожната гънка покриваща главичката на пениса). Видоизменените мастни жлези на препуциума секретират течност, служеща за "смазка", улесняваща движението на препуциума по повърхността на главичката. Т.е. няма нищо общо със сперматозоидите. :wink:

Слушай ся мнението на мъж и остави книжката за малко ;)

Тази течност е ВЪЗМОЖНО да съдържа 'сперма', тъй като момчето често изпуска малко такава, преди да настъпи 'грандиозния момент' на еякулацията. Т.е.. можем да си 'пускаме по малко' и ахааа... да се изпуснем, спираме за момент - и после продължаваме с упражнението.

В този случай не може да си сигурен коя точно от двете 'течности' си изпуснал, защото си бил възбуден и е възможно да са и двете. Мокрите сънища са далечно доказателство - изпускаш сперма без да се усещаш - с другото е същото.. :)

Това се получава често дори само от стимулиране от страна на момичето.. дори и при целувка - зависи до колко момчето е полов атлет и не е правило секс или не е мастурбирало отдавна. Да не говорим при секс.

bmw_fenka
05-25-2006, 16:19
normalno e nema se pritesnqva6 \:D/ temata ti hi4 ne e tapa naprotiv :D

PleasureSeeker
05-25-2006, 17:47
Това е смегма, отделяна от жлезите на препуциума (кожната гънка покриваща главичката на пениса). Видоизменените мастни жлези на препуциума секретират течност, служеща за "смазка", улесняваща движението на препуциума по повърхността на главичката. Т.е. няма нищо общо със сперматозоидите. :wink:

Слушай ся мнението на мъж и остави книжката за малко ;)

Тази течност е ВЪЗМОЖНО да съдържа 'сперма', тъй като момчето често изпуска малко такава, преди да настъпи 'грандиозния момент' на еякулацията. Т.е.. можем да си 'пускаме по малко' и ахааа... да се изпуснем, спираме за момент - и после продължаваме с упражнението.

В този случай не може да си сигурен коя точно от двете 'течности' си изпуснал, защото си бил възбуден и е възможно да са и двете. Мокрите сънища са далечно доказателство - изпускаш сперма без да се усещаш - с другото е същото.. :)

Това се получава често дори само от стимулиране от страна на момичето.. дори и при целувка - зависи до колко момчето е полов атлет и не е правило секс или не е мастурбирало отдавна. Да не говорим при секс. евала бате...даде пълен отговор на темата :D

alex(f)
05-26-2006, 01:09
dobre,polovinata kazvate 4e ima spermazoidi,drugata polovina 4e nqma!!! v kraina smetka kvo???

MC_JAMAL
05-26-2006, 04:41
Мда, абе в крайна сметка това е напълно нормално поради факта че си до известна степен възбуден, така че споко няма от какво да се претисняваш 8)

LoRinSeR
05-26-2006, 06:06
Просто каката мадератор, не разбира достатъчно. Съдържа сперматозоиди както описа по-горе machoka