PDA

View Full Version : LUBOV I PAK LUBOV



SLADKI64E 92
05-25-2006, 11:57
6te zapo4na taka :Az sam ludo vlubena v nego i toi v men,no(vinagi ima ''no'')toi me revnuva ujasno mnogo.Spored nego az flirtuvam s mom4etata s koito govorq.Ne e taka az sam si takava.Ve4e dva pati kasame to4no poradi tazi pri4ina ](*,) .4uvstvam se ujasno :( .Vtoria pat skasahme iii imame edna ob6ta priatelka (golqma macka)tq ni sdobri.Toi si misle6e 4e sam k***a i mi go kaza v o4ite :-# az si zamal4ah .toi se obarna za da vidi reakciata mi i az pla4eh .sled edin 4as doide i me pregarna ,kaza mi 4e me OBI4A i me celuna.edna salza se ste4e po buzata mi i toi q izbarsa s ustni.Gospodi kakva glupa4ka bqh.Pomognete mi .PLS!Kak da spra da govorq taka s mom4etata???
Zvu4i tapo,no ne moga pove4e taka.HELP MOLQ VI . :smt010

sk8girL
05-25-2006, 12:06
Еми.. ти не си виновна.Mисля, че не си к***а просто държиш момчетата прекалено близо до теб без да имаш нещо към тях.Може би трябва да обясниш на приятеля ти, че го обичаш и че начина по който общуваш с останалите не означава нищо.Че той е единствен за теб и т.н.. Абе ще измислиш нещо тама и същевременно се опитай да си поставиш някакви граници за да не предизвикваш ревността му. Друг е въпроса,ако той е много ревнинв и не си ти виновна в случая.

Nadelina
05-25-2006, 12:57
Vseki chovek si e individualen..I az flirtuvam sas vseki...i si go priznavam..i tochno poradi taq prichina nito edno momche ne mi vqrva che imam istinski chuvstva kam nego...no istinata e che si imam..prosto ne moga da byda po studena...mila sam..a zaradi tova toplo otnoshenie gadjettata ni revnuvat...ne mislq che trqbva taka...te sa vinovniiiii...kaji mu che e prav...trqbva da ti vqrva...da ti ima doverie!!!!!!

teenkopele
05-25-2006, 13:10
Еми.. ти не си виновна.Mисля, че не си к***а просто държиш момчетата прекалено близо до теб без да имаш нещо към тях.Може би трябва да обясниш на приятеля ти, че го обичаш и че начина по който общуваш с останалите не означава нищо.Че той е единствен за теб и т.н.. Абе ще измислиш нещо тама и същевременно се опитай да си поставиш някакви граници за да не предизвикваш ревността му. Друг е въпроса,ако той е много ревнинв и не си ти виновна в случая.

Съгласен съм с този пост. :wink:

SLADKI64E 92
05-25-2006, 13:58
ISKRENO BLAGODARQ NA VSI4KI KOITO DO SEGA MI DADOHA SAVET. :D

Radster
05-25-2006, 14:44
i kak da ti ima doveri kato vijda ko praish :D

Krem4eto
05-29-2006, 17:23
Споко,просто избягвай да говориш пред него с момчета и въобще да го караш да ревнува УСПЕХ!

CVETELLINA
05-29-2006, 17:53
Еми.. ти не си виновна.Mисля, че не си к***а просто държиш момчетата прекалено близо до теб без да имаш нещо към тях.Може би трябва да обясниш на приятеля ти, че го обичаш и че начина по който общуваш с останалите не означава нищо.Че той е единствен за теб и т.н.. Абе ще измислиш нещо тама и същевременно се опитай да си поставиш някакви граници за да не предизвикваш ревността му. Друг е въпроса,ако той е много ревнинв и не си ти виновна в случая.да, и аз съм съгласна,а и чожек ревнува,когато иска да задържи човека до себе си.Това показва,че той те обича прекалено много,че да те загуби...но му покажи,че и ти го обичаш и че няма смисъл да те задушава с безпочвена ревност.Успех :wink:

rali4ka91
05-30-2006, 19:10
Не мисля че си курва!Моят приятел също е мн ревнив,но някак си породих доверие у него!Говоря с други момчета дори когато него го няма(в казармата е) му пълнят след това главата с глупости(че съм се натискалас еди кой си,че съм излизала с тоя и ония...)обаче той ми вярва на мен!Опитаи се и ти да докажеш на това момче че си напълно искрена с него!!!