PDA

View Full Version : Nz kakvo da pravq



05-25-2006, 13:08
Of mn sum obarkana veche.....sa 7-mi put kasam sas edno momche mnogo go obicham i nz kakvo da pravq:{iskam da go zabravq no nemoga vchera na edin rojden den...pak toi doide pri mene i me celyna...no tvurdi yj che ne me haresva az mnogo go obicham:(((((pomognete mi pls:~(

teenkopele
05-25-2006, 13:12
Може би си играе с теб, кой знае... :-k
Защо сте късали толкова много пъти? Поради какви причини? :o

05-25-2006, 13:14
ami...nz samo se karame...nai veche zardai tbpata igra Cs a az iskam da sam sas nego nz kak da my pokaja che go obicham

teenkopele
05-25-2006, 13:17
ami...nz samo se karame...nai veche zardai tbpata igra Cs a az iskam da sam sas nego nz kak da my pokaja che go obicham

Да ти кажа, щом се карате заради една игра, щом той те пренебрегва заради нея, няма смисъл да си с него. Може да ти звучи трудно и дори невъзможно, но според мен, се опитай да го забравиш, иначе ще продължиш да страдаш.
Успех. :wink:

05-25-2006, 13:21
daaaaaaa,naistina gadno polojenie.to i az sam v podobno...... :roll:

`Death`Whore`
05-25-2006, 13:22
Физическият контакт не доказва чувства. Той знае, че може да прави каквото поиска с теб, бил е леко наквасен и е искал близост. Щом казва, че не те харесва, може би казва истината.

teenkopele
05-25-2006, 13:22
daaaaaaa,naistina gadno polojenie.to i az sam v podobno...... :roll:

Направи същото. :wink:

05-25-2006, 13:27
ami chesno kazano i az nz tochno zashtoto samo kato go vida i se raztapqm toi me podlydqva nz zashto no vsichko vav negy e mn qko:{no ako toi pak iska da e sas mene sigyrny shte se vurna pri nego tvurde mn go obicham...i nemoga tuko taka da go zabravq

bluby
05-25-2006, 15:59
Of mn sum obarkana veche.....sa 7-mi put kasam sas edno momche mnogo go obicham i nz kakvo da pravq:{iskam da go zabravq no nemoga vchera na edin rojden den...pak toi doide pri mene i me celyna...no tvurdi yj che ne me haresva az mnogo go obicham:(((((pomognete mi pls:~(

abe laje mn ti se kefi osobeno shtom te e celunal napravi neshtu i ti celuni go i ti nekoi pat

j0r0_fear
05-25-2006, 16:10
ееееееее цс цс и моита бившата приателка много ми се караше за тая игра...един мои френд заряза гаджето си заради warcraft а беше супер яка путка..

Bloodlust
05-25-2006, 16:12
ami chesno kazano i az nz tochno zashtoto samo kato go vida i se raztapqm toi me podlydqva nz zashto no vsichko vav negy e mn qko:{no ako toi pak iska da e sas mene sigyrny shte se vurna pri nego tvurde mn go obicham...i nemoga tuko taka da go zabravq

vij ne se zablujdavai. ti qvno misli6, 4e na tozi svqt s16testvuva samo toi. ne si misli, 4e ne moje6 da go zabravi6. moje6 i o6te kak. prosto poloji usilie. spri da se samozablujdava6 - za boga 7 p1ti ste k1sali !!! imai malko dostoinstvo i go zabravi. nedei da ti4a6 vse podir nego. v na4aloto 6te te boli, no posle 6te os1znae6, 4e bez nego si po - dobre.

05-25-2006, 18:58
Da mersi mnogo za vsichki vashi suveti nz kak tochno no shte napravq vsichki vuzmojni usliq za da go zabravq :roll: Dano i da zabravq vsichko svurzano sas nego zashtoto toi vinagi mi pravi na puk...samo za drugi momicheta govori a az prosto....abe shte mu mislq!Mersi oshte vednuj na vsichki vi,no mi kazajete kak da se darpam kato toi idva pri mene kato se raztapqm i nz kade se namiram a kogato me celyne......:~(

Tamara†
05-25-2006, 19:04
Незнаех че ще стигнеш до там мила Лени,да пишеш пак във форумите..минала тема каква беше "Гаджето ми е гей" Мда,мда помня :shock:

Мисля че ще се повторя!Защото адски много пъти съм ти го казвала миличка..толкова пъти сме си разговаряли(Няма как да не се сещаш..на път за вас и такива работи)
Той не те заслужава!Не го ли разбра?
Та той е хлапе.. :shock: Незнае какво иска.. но знаеш ли кое е на тъпото,че ще го разбере..ще разбере какво изпуска но ще е късно!
Защо още ходиш подир него!Не си глупаво момиче..но се правиш на такава!(И това съм ти казвала)
Ти си хубава.. умна и готина!Можеш да имаш всеки който пожелаеш!Покажи му..че неможе да си играе така със теб!Заеби го..стой далеч от него!Като идва до тебе..Бягай!Боли знам,но по-вече ще те боли като те залъгва и като ти дава празни надежди!Нали така?Права съм..права съм и ти добре го знаеш!
Остави го да си играе тъпия CS и не му обръщай внимание!Няма смисъл..пак ти повтарям той ще разбере какво губи но късно!

Оффтопик// Лении Обичам те мое малку сладко Бебе!Знаеш че винаги можеш да разчиташ на мен..дори и като Замина!{}{}{}{}

05-25-2006, 19:10
Mersi mila....no sam mn otchaqna mn mi se nasabra i veche nz kakvo da pravq:~(no dori i da zaminesh znai che te obicham..no nemoga da bqgam ot nego..az se raztapqm samo kato go vida be:~(((((((nz s kfo tolkzo me e plenil:{{{{{{{{ :(

Tamara†
05-25-2006, 19:17
Mersi mila....no sam mn otchaqna mn mi se nasabra i veche nz kakvo da pravq:~(no dori i da zaminesh znai che te obicham..no nemoga da bqgam ot nego..az se raztapqm samo kato go vida be:~(((((((nz s kfo tolkzo me e plenil:{{{{{{{{ :(
С рунтавата си косичка :lol:
Пф..не е време за шеги! :shock: Сру
Просто незнам!Решавай си... но ЩЕ СТРАДАШ!Ако не спреш да ходиш подире му..
Всички ти обесняваме..да го забравиш!Няма смисъл..Ама на..
ИНАТ СИ!Пф.. :shock:

CaNdY_girl{P}
05-25-2006, 19:19
Leni,ot skoro te poznavam no byrzo razbrah che si mn dobar umen i gotin chovek !Toi mn si igrae s teb a ti se sled nego hodish...!Toi znae che kogato i da reshi ti she badish negova a ne trqa da e taka!Az mn te obicham i kakvoto i da napravish shte sam s teb da znaesh,no vypreki sichko za men nai pravilnoto neshty e da go zabravish!!!

05-25-2006, 19:22
Vuprosat e kak da go zabravq?!Kato ne moga:{pri vseki negov pogled ili neshty minimalno az otkacham....:(Misi Tite...ama da ti kaja chesny mnogo trydy shte si go izbiq ot glavata,ta az go vijdam seki boji den:(i tfa me kara sas vseki izminal den da go obickvam vse poveche......

Sex_master
05-25-2006, 19:22
Noviqt mi forum !! Sega e tup no sas va6a pomo6t 6te stane super www.vikixtremer.data.bg

CaNdY_girl{P}
05-25-2006, 19:44
ohh nz leni.Az mn iskam da se saberete i da spre da si igrae taka sas teb ama ...!Vii dvamata ste mn hubava dvoika i te vijdam che kato si s nego si mn shtasliva ama ... nadqvam se toi da se promeni i da razbere shto za chovek ima do sebe si :| {}

05-26-2006, 10:42
taka e Tite dano da razbere shto za chovek naistina e imal do sebsi i dano da ne e prekaleno kusno...