PDA

View Full Version : КАК ДА СЛОЖА ПАРОЛА ЗА ДОСТЪП ДО ДАДЕН САЙТ?



teenkopele
05-25-2006, 14:49
Хора, кажете как мога да направя това. :o

Предварително благодаря. :wink:

05-25-2006, 15:08
Ами,сори за некопентността,но сигурен ли си,4е въоб6е може да се направи такова не6то :?:

>>ZLOBI4KA<<
05-25-2006, 15:56
Ами,сори за некопентността,но сигурен ли си,4е въоб6е може да се направи такова не6то :?:
хахахахах "некопентността" - Има ли такава дума изобщо :smt017
май си искал да напишеш некомпетентността. Малко по-дълга и различна от твоята дума, а е и с друго значение(ако твоята въобще има някакво значение). Но все пак се надявам да става въпрос за нея. Иначе мога само да предполагам какво си имал впредвид.
А по темата:на съм чувала че може да се слага парола за достъп в сайт. Съжалявам, но не мога да ти помогна. Но ако някой знае, да каже.Това ще е мн полезна информация :P

05-25-2006, 16:02
Ами,сори за некопентността,но сигурен ли си,4е въоб6е може да се направи такова не6то :?:
хахахахах "некопентността" - Има ли такава дума изобщо :smt017
май си искал да напишеш некомпетентността. Малко по-дълга и различна от твоята дума, а е и с друго значение(ако твоята въобще има някакво значение). Но все пак се надявам да става въпрос за нея. Иначе мога само да предполагам какво си имал впредвид.
А по темата:на съм чувала че може да се слага парола за достъп в сайт. Съжалявам, но не мога да ти помогна. Но ако някой знае, да каже.Това ще е мн полезна информация :P

Ама ти верно си била злоби4ка :lol:

05-25-2006, 16:05
Ина4е думи4ката верно съм я написал уникално :lol: Не ми обръ6тай внимание - о6те съм зле с кирилизира6тата,и от зор да пи6а бързо осирам целите думи :lol:

>>ZLOBI4KA<<
05-25-2006, 16:06
Ами,сори за некопентността,но сигурен ли си,4е въоб6е може да се направи такова не6то :?:
хахахахах "некопентността" - Има ли такава дума изобщо :smt017
май си искал да напишеш некомпетентността. Малко по-дълга и различна от твоята дума, а е и с друго значение(ако твоята въобще има някакво значение). Но все пак се надявам да става въпрос за нея. Иначе мога само да предполагам какво си имал впредвид.
А по темата:на съм чувала че може да се слага парола за достъп в сайт. Съжалявам, но не мога да ти помогна. Но ако някой знае, да каже.Това ще е мн полезна информация :P

Ама ти верно си била злоби4ка :lol:

Ти го каза. Не съм мн злобна попринцип, само понякога. O:) O:) O:) А и в случая смятам, че съм права

teenkopele
05-25-2006, 23:19
има програми, които ограничават достъпа до определени сайтове, ако това имаш предвид...

Да.

Може ли някой да ми каже някоя такава програма? :-k

teenkopele
05-25-2006, 23:25
приятелката ми ползва такава и ще я питам утре...
май беше нещо от сорта на Net secure...

Благодаря предварително. :wink:

Nask0`
05-27-2006, 07:14
Ама тука се програмисти сте се навъдили.Пич какъв сайт ПХП или ХТМЛ имаш?

Nebesen1
05-27-2006, 13:55
Ако имаш домейн 99.9% ще върви апачи сървър, буташ един .htaccess файл в директорията която искаш да защитиш и си готово, за да си влезеш в сайта ти трябва юзърнейм и пасуърд.
Иначе няма проблеми да си напишеш елементарен пхп скрипт дето да иска юзърнейм и парола и при съвпадение да си влизаш в сайта, в който ест да си пазиш сесията на юзъра дето е влязъл, за да не можеш директно с урл-а да достигнеш до страницата. Но май засега няма безплатен хостинг с поддръжка на пхп. А ако си си купил хостинг пакет, то имаш поддръжка и на SQL и ще е много по-добре ако пишеш пхп скрипта да запазиш юзърнеима и паролата в SQL база данни с MD5 криптиране и ти гарантирам, че ако пхп скрипта е написан както трябва и хостинг компанията е голяма можеш да забравиш някой да ти хакне сайта. С обикновен хтмл не съм го правил тоя номер, но чесно казано не мисля, че ще има някаква файда, всеки четвъртокласник ще може да го мине.

Така че избери си :
1: с .htaccess файл, ако имаш хостинг пакет
2: с пхп скрипт, ако имаш поддръжка на пхп

Ако ти трябва помощ с пхп скрипта - пиши, писал съм 293847928734 пъти такива.