PDA

View Full Version : za kosicata



ballface`f
05-25-2006, 14:35
ei molq vi kajete nqkoq maska za kosa s alkohol,a su6to taka nqkoi da prepora4a nqkoq kupena maska koqto e dobra,za6toto iskam da si poddarjam kosata dalga.

Stasi`f`
05-25-2006, 14:45
Zashto ti e maska s alkohol?Az predi vreme si praveh maska s razbit jaltak ot qice,raztvoren s voda i maskata beshe super.Trqbva da postoi okolo 5min v/y kosata,posle se isplakva,no zadaljitelno sled tova se izmivash sus shampoan za da ne ostane mirizmata na qice !!!

>>ZLOBI4KA<<
05-25-2006, 15:16
Ти маска за коса ли ще си правиш или коктейлче :-D Трябва ли да е с алкохол за да е добра и да помага. Аз знам само, че ако ти е мн мазна косата може да я мажеш с ракия иначе за маска с алкохол нз.Ти имаш ли впредвид някакъв конкретен алкохол?

a_curious_girl
05-25-2006, 15:37
Ммм...........и аз не знам за маска с алкохол. :-k

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 10 от правилника!
Благодаря!

05-25-2006, 20:00
Аз ще ти кажа една бабешка рецепта за маска за коса,която има ефект,само,че ако мислиш да я подхранваш,прави го всяка седмица по веднъж.Значи маската е следната-1 жълтък,1 ч.л. мед,1 ч.л. бадемово масло,няколко капки лимон,1 с.л.ракия(по възможност домашна,че другите са някви разредени).Преди къпане си намазваш косата,аз обикновено си я държа по час,ама ако не бързаш,можеш да я оставиш и за 2 часа.Завиваш я в наелон и после си я измиваш със шампоан.Аз в готовите маски незнам на коя да вярвам,щот незнам какво има вътре,а така поне точно знам какво слагам на косата си.Успех! :)

TSecret
05-25-2006, 20:30
ami tazi s jyltyka i rakiqta e hubava 6tom iska6 s alkohol,az q pravq sa6tata samo 4e bez rakiq 6toto alkohola mnogo izsu6ava ksoata a moita e suha i na ni6top niama da stane... a ina4e gotova samo miosotis -tq e nai hubavata- s placenta! tq e v golqma 4ervena kutiq,a samata maska vatre e rozova!

dan dan dan
05-27-2006, 14:25
Аз ще ти кажа една бабешка рецепта за маска за коса,която има ефект,само,че ако мислиш да я подхранваш,прави го всяка седмица по веднъж.Значи маската е следната-1 жълтък,1 ч.л. мед,1 ч.л. бадемово масло,няколко капки лимон,1 с.л.ракия(по възможност домашна,че другите са някви разредени).Преди къпане си намазваш косата,аз обикновено си я държа по час,ама ако не бързаш,можеш да я оставиш и за 2 часа.Завиваш я в наелон и после си я измиваш със шампоан.Аз в готовите маски незнам на коя да вярвам,щот незнам какво има вътре,а така поне точно знам какво слагам на косата си.Успех! :)
Пробвах я страхотна е!Благодаря,помогна ми.