PDA

View Full Version : шампоан!!!



missito_
05-25-2006, 15:49
здравейте всички1искам да ви помоля да ми порепоръчате някакъв шампоан за чувствителна кожа на главата.проблема е че тези които използвам явно не са качествени защото след като се изкъпя мн ме сърби.благодаря предварително.

a_curious_girl
05-25-2006, 15:54
Ми и аз съм получавала такива сърбежи и после си взех един Mrs poter's нещо такова беше.Има го в аптеките и са различни видове.Бях си взела шампоан и балсам за около 10 лв.Обаче не във всяка аптека се намира.По-вероятното е да го поръчаш.Обаче на мен ми подейства доста добре и бързо.

ProstoAz
05-25-2006, 15:55
Взимай си тогава бебешки шампоани...Но с тях ще трябва по-честичко да си миеш косата, за да не е мазна... :?

Stasi`f`
05-25-2006, 15:57
Selsun Blue
Sigurna sum che tova shte pomogne :wink:

Stranna_
05-25-2006, 16:19
Selsun Blue
Sigurna sum che tova shte pomogne :wink:

И аз ти го препоръчвам! :)

05-25-2006, 16:49
Използвай шампоан, който е специално създаден за чуствителна кожа{{{{като Selsun Blue например}}}}. Ако шампоанът ти е твърде силен, той ще въздейства на кожата на главата ти и ще я направи прекалено суха.Изплаквай косата с хладка, а не с гореща вода.

mnogo_sladi4ka
05-25-2006, 16:51
Използвай шампоан, който е специално създаден за чуствителна кожа{{{{като Selsun Blue например}}}}. Ако шампоанът ти е твърде силен, той ще въздейства на кожата на главата ти и ще я направи прекалено суха.Изплаквай косата с хладка, а не с гореща вода.

това аз го написах пък дано съм помогнала с нещо.целувки

dan dan dan
05-27-2006, 14:57
Ами има един шампоан на "Sunsilk" за чувсвителна кожа на главата,опитай,може да помогне.