PDA

View Full Version : Как да си получим целувка лесно



iskamTe_vednaga
05-25-2006, 16:30
Е, искате гаджето да ви целуне, а пък ви е станало тъпо вече да му казвате: "Целуни ме". Ами ето някои дребни трикчета да го направите.

Цупене

Работи само,ако сте готини.Упражнявайте цупенето пред огледалото, когато сте сами.

Правете се, че ви е студено

Прегръдките са стоплящи. Треперете и се свийте на кълбо. Ето едно загатване: ако човека, когото искате да прегърнете разбере, че ви е студено, могат да помислят, че стаята е студена, заблуждавайки се, че на тях също им е студено. Както казах преди това, прегръдките са стоплящи.

Плач

Ако нищо трагично не се е случило напоследък, измислете си нещо. Може също да си спомните някаква трагедия в миналото ви.

Игра на бутилка

Опитайте да играете на бутилка само двамата или пък на карти, шах или нещо друго и който загуби, да даде целувка на другия.

Бонбонки

Вземете една бонбонка (от любимите му/и) и я захапете едва-едва, колкото да се държи в устата Ви. След това отидете при партньор(кат)а си и го/я накарайте да си я вземе.

Бъдете красиви

Ако сте на пазар за smooch, не напускайте дома си изпотени или с изцапано лице. Винаги изглеждайте по най-добрия начин. Добра идея е да изглегдате добре и когато сте сами вкъщи, защоте не знаеш кога на вратата може да се появи потенциален партньор за целувка.

Направете свежия дъх приоритет

Яжте ментови бонбони, дъвчете дъвка, използвайте освежител за уста, хрупайте магданоз – каквото и да Ви струва.

Поемете предизвикателството

Ако искате да целунете някого, бъдете агресивни. Това означава да го преследвате и да бъдете край него.

би било полезно ако споделите още някоя хитрост

bluby
05-25-2006, 17:24
mersi veche znam kak da si izprosq celuvka i vs ot tam natatak :D 10x

barbito
05-25-2006, 17:31
10x mno0o0o0ogo

iskamTe_vednaga
05-25-2006, 18:47
радвам се ,че казаното ви е от полза :smt006

dumbo_s
05-25-2006, 18:53
радвам се ,че казаното ви е от полза :smt006

Както казва Цеко Сифоня

"бе бегайте бе кво прикавате тва изби рибата"

e_l_i_z_a
05-25-2006, 20:39
Мерси за инфото.Също така да добавя ако може :D
1.Невинно прехапване на устните
2.Ако дъвчете дъвка,вземете малко с пръст и си я въртете с език или на пръстчето
3.Прехапете пръст
4.Агресивно завъртане на езика :twisted:
5.Или просто фокусираш "жертвата" и изпепеляващо сочиш с пръстче да дойде при теб :mrgreen:

FoXyTo^
05-26-2006, 21:31
E vie naistina ''izbihte ribata'' :D[/b]

perto
05-27-2006, 17:22
Mного якi саетчета, аз бих сложил още едно!!

Kогато я водитре кам къщи и тя започне да ви удря с чантата, определено иска да я целуннете, ако ви удря все повече и повече, значи , не е лошо дя я захапете леко за бузката!!

Успех.....!

05-27-2006, 21:14
О,аз определено съм използвала такива методи,най-вече това за"студеното",веднага се връзват!Или поне се преструват,че ми се хващат.Веднъж той дъвчеше дъвка и аз му казах,да ми даде и на мен и той подаде леко дъвката от устата си и каза"Вземи си!"Явно не само аз имам трикчета. :mrgreen:
Но по принцип съм директна,не че казвам"Целуни ме.",а направо целувам,ако той не ме е изпревеарил. :smt008

fti4ka
05-27-2006, 21:23
бе направо отиваш и си го целуваш кво ше се лигавиме..

honey_reflection
05-28-2006, 09:32
Това с цупенето не е лошо ;)

Krem4eto
05-29-2006, 19:54
Много е готино!

Alex4enceto
05-29-2006, 20:00
бе направо отиваш и си го целуваш кво ше се лигавиме..

bash syshtoto shtqh da kaja =D>

Г0ст
05-29-2006, 21:39
Абе незнам за целувка от гаджето ма има един много готин трик , с които може да си вземеш целувка по устните от почти всяко едно момиче ама малко се чуда дали да ко кажа какъв е трика , защото ще почнат момичетата да се усещат ...... ще ни научат малките номера.

rali4ka91
05-29-2006, 22:15
Цупенето наистина помага,стига да знаеш как да се нацупиш! \:D/

krisi_love
05-30-2006, 20:17
много яки съветчета понякога и аз ги използвам

cvety_i_bebeto
05-30-2006, 20:30
men po si me kefi..da si mu kaja.."cunkai me"..i razbirase izpolzvam cupeneto..vednaga me opsipva s milion celuvki..

НиНкиН
05-31-2006, 10:11
Нз аз ако искам целувка, просто отивам и го целувам. :wink:

Striker
05-31-2006, 22:33
kak da nakaram sqko momi4e da me celune - kaji plz
ako trqa samo na mene plz oba4e :-({|=

05-31-2006, 23:13
Абе незнам за целувка от гаджето ма има един много готин трик , с които може да си вземеш целувка по устните от почти всяко едно момиче ама малко се чуда дали да ко кажа какъв е трика , защото ще почнат момичетата да се усещат ...... ще ни научат малките номера.
Айде бе прати ми го на ЛС ако има такова в тоя форум че бая сам го закъсал ... ](*,) \:D/ аз чета тука и аз да понауча нещо :))

06-01-2006, 09:50
Няма заклинание, което да накара човек да те целуне, щот еди вко си ти е скимнало. Трябва сам да ти даде и сам да го желае..