PDA

View Full Version : Kak da znam kak 6te otgovori ?



B11B
05-25-2006, 19:47
Hora sq na4i ima 1 momi4e (to ima mnogo ama tova e special :) ) i mn ma kefi . az flirtuvamkolkoto moga 6tot ne sam sviknal tolkova i tq prai nameci no neznam dali e gotova za ne6to pove4e ot mili prikazki i t.n. a pak sme prinudeni da se vijdame 4esto i ako mi otkaje nqma da moga da q pogledna v o4ite kajete kak da razbera kakuv 6te e otgovorat -PLIIIIIZ NA 13 E SUPER TRUDNO ! :( i plz bez takiva 4e sme mnoo malki 6toto iskam savet a ne da me otkazvate

ycMuBkaTa
05-25-2006, 19:55
Ние малко трудно ще ти кажем как ще ти отговори тя, защото не познаваме нито нея, нито теб. Ти пробвай - флиртувай още, опипвай почвата както се казва. Може пък да се получи, ако толкова те е страх от разочарование не бързай да й признаваш чувствата си, а да речем й го покажи по-завоалирано.
Покани я някъде да идете двамата - кафе, кино и там да речем я прегърни или пък целуни и ще разбереш дали те харесва от реакцията й. Не се отчайвай! Дори и да ти откаже имаш цял живот пред теб!
Сега се замислих, че ако не си по приказките или пък тя да речем не отговаря много много на "флирта ти с думи" както се казва, можеш да я поканиш и да я целунеш - в смисъл да й покажеш с действие, че я харесваш. Тогава ще разбереш най-добре какво мисли тя за теб.
Успех :wink:

05-25-2006, 20:06
tnx 6e iz4akam o6te malko pak posle davam kvoto stane

a_curious_girl
05-25-2006, 21:32
Ми прави каквото се сетиш-покани я да излезете и т.н.Това е най-доброто решение за да разбереш какъв би бил отговорът й

bluby
05-25-2006, 22:21
kato cqlo ne se izcepvai "az mn se vlubih v tebe" ot samoto nachalo predrazpolojiq napravi tanki jestove ostavi q da se poddade i posle :smt008

iskamTe_vednaga
05-25-2006, 22:25
bluby,ama ti si bil golqm svalq4

Krem4eto
05-29-2006, 17:54
Hora sq na4i ima 1 momi4e (to ima mnogo ama tova e special :) ) i mn ma kefi . az flirtuvamkolkoto moga 6tot ne sam sviknal tolkova i tq prai nameci no neznam dali e gotova za ne6to pove4e ot mili prikazki i t.n. a pak sme prinudeni da se vijdame 4esto i ako mi otkaje nqma da moga da q pogledna v o4ite kajete kak da razbera kakuv 6te e otgovorat -PLIIIIIZ NA 13 E SUPER TRUDNO ! :( i plz bez takiva 4e sme mnoo malki 6toto iskam savet a ne da me otkazvate

СПОКС!Отиди и и кажи!Или пък започни с прегръдки,после целувки и т.н!УСПЕЕЕЕЕЕЕХ!И да не те е страх от отказа не е толкова гадно като не тя тогава някоя друга!!!