PDA

View Full Version : ZasHto Ima KryV



malkoto_baby
05-25-2006, 19:52
Abe nali sa kazali che samo pyrviq pyt ima kryv!Az veche 3 pyti go pravih i pak ima kryv seedno mi e za pyrvi pyt...??Zashto stavaa takaaa ?? :cry: :oops: ](*,) :-k

miss_kiss181
05-25-2006, 20:09
emi tova si e do organizam moje purvite 2 puti da ne sa te otvorili kato horata i 3 put pak da ima kruv tva se slu4va 4esto ne se korkai.

BeautifulNightmare
05-25-2006, 20:12
Ами мила,вместо да пишеш по форуми където я ти кажат нещо,я не,вземи отиди на лекар.Нали знаеш онея хора с белите дрехи дето работят в една голяма сграда,болница я наричат.Та те знаят туй онуй за тея работи,чели са,учили са няколко си там години.Вземи ги попитай и току виж ти казали.

girlka
05-25-2006, 20:17
Ами мила,вместо да пишеш по форуми където я ти кажат нещо,я не,вземи отиди на лекар.Нали знаеш онея хора с белите дрехи дето работят в една голяма сграда,болница я наричат.Та те знаят туй онуй за тея работи,чели са,учили са няколко си там години.Вземи ги попитай и току виж ти казали.
Урааа :mrgreen:
=D>
Дай, Боже, колкото се може повече такива юзъри във форума [-o< O:)

r_i_k_i_t_a
05-25-2006, 21:13
Zna4i purvo zavisi kakuv e bil intervala ot vreme sled koeto pak si go pravila!Za6toto ako purviqt put ne sa te otvorili kato horata cipata zarastva i vse edno pak si devstvena!A ako ve4e naitsina kurvi6 ne po tazi pri4ina zna4i trqbva da se posuvetva6 s lekar!

SuN4o_F
05-25-2006, 21:27
hodi na lekar

cvety_i_bebeto
05-25-2006, 21:28
mi moje..prosto da ne si gotova...ili da ne e vnimatelen..\koetose nadqvam da ne e taka\...probvai te..pak

alex(f)
05-26-2006, 01:02
a boli li te o6te? za6toto spored men ako te boli zna4i ne sa te otvorir svqsno kakto kazaha ve4e po-gore. ako ne moje bi e ne6to dr...

05-26-2006, 01:07
Ами мила,вместо да пишеш по форуми където я ти кажат нещо,я не,вземи отиди на лекар.Нали знаеш онея хора с белите дрехи дето работят в една голяма сграда,болница я наричат.Та те знаят туй онуй за тея работи,чели са,учили са няколко си там години.Вземи ги попитай и току виж ти казали.
az se 4uda kak mislite momi4e na 14-15 godini otiva na genekolog ?tva nema da se vidi skoro!za6to?mi prosto momi4eto e stresirano-te purva e prailo sex i aide otivai da ti gledat mejdu krakata.

MC_JAMAL
05-26-2006, 04:48
Не са те отворили като хората както казаха и по горе. Съгласен съм и с друго мнение че едно 14-15 годишно момиче да иде на генеколок си е цял феномен. Те са се стресирали до смърт и неиска техните да разбират или някой друг ще иде на лекар :-k но да ако помисли за здравето първото ще да е да отиде на лекар а второ да се замисли дали е трябвало да стига до тук

i'm so excited!
05-26-2006, 10:51
дрън-дрън. стресирани били. пълни лигли мен ако питате.
щом е правила секс, вероятно гаджето и я е видял, така че не би трябвало да се срамува, нали така? ако и се беше наложило да отиде на гинеколог девствена щеше да и далеч по-гадно, гарантирам..
но мисля си, че случая не изисква гинеколог, просто може ципата ти да по-разтеглива, и да не се е скъсала от първия път..или пък гаджето ти да е малко некадърно...

PleasureSeeker
05-26-2006, 11:03
и аз съм съгласен с другите...разтеглива ципа...

malkoto_baby
05-26-2006, 20:43
mersi mnogo0 za savetitee....ama az na genekolog ne iskam da hodqq..da mi chovyrka m/u krakataa aaa ne nee....nadqvam se che sled vreme shte mi mine dano sled oshte 2-3 pyti da mi nqma nishto0...pyk veche ako ima pak neshto0 shte otida na genekolog :oops: :D :smt016

Alayy
05-26-2006, 22:01
Не ми е ясно защо повечето в тоя форум сте такива злобари сякаш цял сят ви е крив!Като нещо не ви хареса и не сте доволни просто си замълчете умните хора така правят!
Nice :)

NeSTa_86
05-27-2006, 07:14
еммм кървиш...явно не се е разкъсала ципата

malkoto_baby
05-27-2006, 20:28
Не ми е ясно защо повечето в тоя форум сте такива злобари сякаш цял сят ви е крив!Като нещо не ви хареса и не сте доволни просто си замълчете умните хора така правят!
Nice :) =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>
ee dobre de taq cipa ot 3 pyti nemope li tolkova da se razkysa veche sa 4-ri ama to0q pyt ne mi samo malko me ocapaa...i gram ne me boleshe....strannaa rabotaa :-k ](*,)

SmiLe_BaBy{P}
05-27-2006, 20:36
дрън-дрън. стресирани били. пълни лигли мен ако питате.
щом е правила секс, вероятно гаджето и я е видял, така че не би трябвало да се срамува, нали така? ако и се беше наложило да отиде на гинеколог девствена щеше да и далеч по-гадно, гарантирам..
но мисля си, че случая не изисква гинеколог, просто може ципата ти да по-разтеглива, и да не се е скъсала от първия път..или пък гаджето ти да е малко некадърно...


О мила повярвай едно е да те види гаджето отдолу, друго е някой непознат мъж ...

05-27-2006, 21:45
kogato pravih sex za 1-vi pat mi te4e dosta kruv daje dva dni sled tova ...beshe mi mn gadno no reshih 4e sigurno e normalno .4ak sled okolo 2 sedmici pak pravihme sex i pak mi te4e kruv i me bolq no kato zapo4nah da go pravq po 4esto si4ko se opravi ,tai 4e spox:Pp :)

malkoto_baby
05-28-2006, 00:23
mi nie go pravehme prez den ...shtoto i togava se vijdahme :-k zashto taka stava mn mi e chudno0 :-k :-k