PDA

View Full Version : Гаджето пред приятелите



MC_JAMAL
05-26-2006, 05:08
Абе хора има един мой приятел който сега за 1 път си има приятелка и е адски влюбен в нея, щастлив е много с нея ( или поне така излежда ) но си забравя приятелите. Излиза само с приятелката си, само за нея мисли, демек го боли сайдера за нас. Преди няколко дни ми спомена че на първо място е приятелката после приятелите и аз се хванах за главата. Немисля че като има приятелка трябва да се жени за нея но е малко тъпо от страни, кажете си вашето мнение по въпроса, благодаря предварително O:)

05-26-2006, 06:15
Spored men malko ili mnogo e normalno da iska da e s neq postoqnno zashtoto kakto sam kaza za prav pat si ima priqtelka i mojebi izpitva strah da ne q zagubi.Tova po natatak shte otmine,shte otleji,no sega go ostavete da i se radva,proevete razbirane kam momcheto: :wink: i v nashata kompaniq se beshe sluchilo neshto takova,no neshtata postepenno se narejdat.Spokoino ne ste zagubili priqtelq si!A kolkoto do tova koeto e kazal...to e momentno - rano ili kasno shte razbere che priqtelite mu sa pred vsichki ostanali:)

white_chik
05-26-2006, 06:25
много хора за съжаление са така.Щом тя му е "първата" това още повече обяснява нещата.Дано приятелите му сте свестни хора и след време,когато скъсат да сте до него и да продължите да сте му приятели,въпреки че се е държал тъпо.Любовта понякога заслепява хората :smt007

flying_girl
05-26-2006, 07:25
А това е тъпо да заебеш приятелите си. Ами ако скъсат то на кого ще разчита пак, на приятелите си.... според мен трябва да се намира някакв баланс м/у приятели и гадже. :P

dumbo_s
05-26-2006, 07:27
Абе хора има един мой приятел който сега за 1 път си има приятелка и е адски влюбен в нея, щастлив е много с нея ( или поне така излежда ) но си забравя приятелите. Излиза само с приятелката си, само за нея мисли, демек го боли сайдера за нас. Преди няколко дни ми спомена че на първо място е приятелката после приятелите и аз се хванах за главата. Немисля че като има приятелка трябва да се жени за нея но е малко тъпо от страни, кажете си вашето мнение по въпроса, благодаря предварително O:)


Ако приятели те са светсн имаш яки приятели.

teenkopele
05-26-2006, 07:59
много хора за съжаление са така.Щом тя му е "първата" това още повече обяснява нещата.Дано приятелите му сте свестни хора и след време,когато скъсат да сте до него и да продължите да сте му приятели,въпреки че се е държал тъпо.Любовта понякога заслепява хората :smt007

Аз съм на същото мнение. :wink:

MidnightScream
05-26-2006, 08:20
emi poprincip priqtelite sa na purvo mqsto (spored men ) daje pred roditelite! no kogato nqkoi si nameri priqtel/ka i zabravq priqtelite v tova sum obedena (do nqkude) shtoto daje se skarah s edin mn dobur priqtel zaradi Prostoto mu gadje... ama posle she sujalqva kata che... ne mu se surdete :D

Dr. Kazimbutt
05-26-2006, 09:32
emi poprincip priqtelite sa na purvo mqsto (spored men ) daje pred roditelite!
Родителите са най-добрите ти приятели, но на този етап не го осъзнаваш.

По темата - приятелите са по-важни от гаджето. Защо? Защото гаджето един ден е с тебе, а на другия - не е. Доброто приятелство трае много по-дълго.

djigi
05-26-2006, 09:36
Съгласявам се с мненията до сега - щом дори му е първата сериозна приятелка, абсолютно нормално да е само с нея, да мисли само за нея и т.н. Опитвай те да излизате всички заедно, той и тя, вие и ваши познати/приятелки (идеята е да има и други момичета) и ще видите, че може да се получи много забавно. Макар че от личен опит с една приятелка и нейното гадже - не се получи, никак даже. Не искам да те разочаровам, но последните двама ходят вече две години и все още тя го предпочита пред приятелите си.

NeSTa_86
05-26-2006, 09:49
първо приятелите!

MidnightScream
05-26-2006, 10:32
emi poprincip priqtelite sa na purvo mqsto (spored men ) daje pred roditelite!
Родителите са най-добрите ти приятели, но на този етап не го осъзнаваш.

По темата - приятелите са по-важни от гаджето. Защо? Защото гаджето един ден е с тебе, а на другия - не е. Доброто приятелство трае много по-дълго. az mislq che nai dobre znam koi e na purvo mqsto a ;) neznaesh kfi sa otnusheniqta mi s roditelita che da govorish .. nvm

^sladyranka`
05-26-2006, 18:48
Mmm spored men se e glavozamael.. Vse pak za parvi pat si ima pr ,razberi go !Mislq 4e i toi nz kak da postapi... Pogovori si s nego.....

m1t3
05-26-2006, 18:56
Остави го да и се наслади за първи път му е , пък и що не се запознаете и да излизате по двойки :?
Скоро ще му мине или тя ще го зареже

MC_JAMAL
05-26-2006, 21:17
аз приятелката му я познавам преди той да се запознае с нея. Дума да нестава да излизаме по двойки или нещо такова, те искат само да са двамата, дори по тел-а когато говорят се крият че кой знае какво си казват...Ако тя го зареже...не ми се мисли честно..Веднъж си спомням ме пита дали съм я виждал и аз казах НЕ и той: Сутринта се виждахме на даскало и от тогава до сега ( към 8 вечерта ) несъм я виждал нито в чата ми писа нито ми дрънка, ще се самоубия ако стане нещо... Аз му казах че тва са глупости ма няма кой да ме чуе...Човека е болен :-k

05-26-2006, 21:33
[quote=MidnightScream]emi poprincip priqtelite sa na purvo mqsto (spored men ) daje pred roditelite!
Родителите са най-добрите ти приятели, но на този етап не го осъзнаваш.

Ela za edna sedmica u nas da pojivee6 malko i posle 6te si govorim....Za nqkoi moje i da e taka,ama za drugi....

black_dimond
05-26-2006, 21:35
mi principno za men kolkoto da obicham nqkoi moite priqtelki sa na purvo mqsto taka che ne e losho da pogovorite s priqtelq si

05-28-2006, 18:19
vinagi priqtelite sa na 1 mqsto

alex_7777
05-28-2006, 18:59
emi kakto se kazva "liubovta e slqpa"...no sled kato na mom4eto mu e za 1vi put e normalno da iska da e postoqnno s gadjeto si,dano oba4e priqtelite da go razberat

06-05-2006, 23:10
ауууу като стане така почва да ми излиза пара от ушите :evil: то любов,любов ама чак пък толкова вече граничи с глупост! аз съм адски ревниво създание и много се дразня като ме пренебрегват , особено заради някое гадже, което днес ти сваля звезди а на другия ден говори зад гърба ти как се целуваш и някви ей такива! :smt012 ама аз преди си мълчах и постоянно така ставаше, а сега като минат границите и се обаждам! и всички останали се съгласяват с мен щото и на тях им е писнало ама никой не смее да каже нищо! ми нали за това сте приятели - да си казвате истината в очите! и колкото пъти съм се обадила нещата винаги са влизали в релси дори да има един ден в който се правят на обидени! направо не знам как издържаш! ако аз бях на твое място щях да хвана въпросния човек за ухото , да го издърпам настрани и да му обясня че постъпва идиотски! ако пък си по-сдържан може да си оставиш по-сладката част от нещата - като скъсат ще му напомниш какво е казал и ще го жегне съвестта. зависи кой начин повече ти допада ](*,)

06-06-2006, 17:02
abe 4esno da vi kaja i az nz koi e na parvo i koi e na vtoro mqsto :smt017 zavisi ot mnogo ne6ta ot priqtelite ti ot gadjeto ti i ot teb samiq.az imah slu4ai v koito nai dobrata mi priqtelka me zarqza(smisal ne 4e me zarqza bukvalno no ne6to takova)....no posle pogovorihme i sq si4ko e ok.o6te sme priqtelki :D

meri88
06-09-2006, 20:32
priqtelite vinagi sa pred gadjeto...6oto s priqtelite ti moje da si ot godini da si znaete dori i katnite zabi,a s gadjeto kat si ot mesec....i trqbva da izbira6 mejdu dvamata...predpo4itam da riskuvam gadjeto si otkolkoto da zagubq priqtelite koito imam ot godini....

evanescence_fen4e
06-09-2006, 20:33
що не е сам с гаджето и като е в даскало да си е с фр.

meri88
06-09-2006, 21:20
ako ima6 problemi v kompaniqta zaradi gadjeto ti i edna ot dvete strani ti kaje da izbira6 koe 6e izbere6??gadjeto 6toto si hlatnal mn po nego ili priqtelite koito znaqt si4ko za teb i sa gotovi da ti pomognat vinagi kogato im poiska6 help

Tyson
06-10-2006, 07:49
За мене приятелите винаги са на 1-во място, просто тъпо ми става да зарежа 10 авера за едно момиче с което рано или късно ще се разделим
Истинските приятели са за винаги, доколкото момичетата не !
Имам много по хубави мигове с приятелите, отколкото с момичета така че, за приятелите си правя всичко супер пичове са всички =D>

meri88
06-10-2006, 19:02
to4no taka si e,priqtelite ti sa tvoeto semeistvo dokolkoto gadjeto .....6e mine vreme i aide...ma priqtelite sa zavinagi

sexy_dizzy
06-10-2006, 20:55
И аз имам приятелка,която е постоянно с гаджето---ама постоянно,само с него излиза,само за него ми говори,просто за нея той е най-важния човек.Дори пренебрегва до известна степен приятелите си,макар и да не гъмжи от толкова много приятели около нея.Не знам какво може да се направи в тоя случай.Например аз съм доста често сама с приятеля си,но и често сме в компания,той винаги си ме взима с тази компания,с която ще сме вечерта и по този начин не пренебрегва нито приятелите си,нито мен.Аз също излизам с приятелки,а по-късно излизам с гаджето.Това е-просто мога да намерия време,мисля,че и този твой приятел трябва да размисли,защото така може да загуби истинските си приятели,а такива не се намират лесно.

meri88
06-11-2006, 08:10
da ma ti si si s priqtelite nali???a tq 4e e s gadjeto.....skoro kato se razdelqt 6e vidi6 pak 6e kaje mi izvinqvai az go obi4am mn,bqh plenena mn i t.n.......vseki dokat e vluben prai edin ton gluposti

WILD__BOY
06-11-2006, 08:56
не е хубаво такова разделение. За тва се опитвам мацката да я приобща към компанията.

honey_7o
06-11-2006, 09:23
много хора за съжаление са така.Щом тя му е "първата" това още повече обяснява нещата.Дано приятелите му сте свестни хора и след време,когато скъсат да сте до него и да продължите да сте му приятели,въпреки че се е държал тъпо.Любовта понякога заслепява хората :smt007

Не понякога а почти винаги :?

saninka91
06-11-2006, 10:43
Spored men e malko typo da zareje6 priqtelite si za edno momi4e no neznam vseki si re6ava.V smisl takyv samo po filmite po4ti stava o6te s pyrvoto ti gadje da prekara6 celiq si jivot .Pone spored men 6te ima o6te mn i mn . No rano ili kysno moje da osyznae gre6kata si 4e za edno momi4e ne trqbva da gubi vsi4kite si priqteli

06-11-2006, 18:00
Има си един лаф 'за п**ка не ставай п**ка)

remember_the_name
06-11-2006, 18:19
Абе хора има един мой приятел който сега за 1 път си има приятелка и е адски влюбен в нея, щастлив е много с нея ( или поне така излежда ) но си забравя приятелите. Излиза само с приятелката си, само за нея мисли, демек го боли сайдера за нас. Преди няколко дни ми спомена че на първо място е приятелката после приятелите и аз се хванах за главата. Немисля че като има приятелка трябва да се жени за нея но е малко тъпо от страни, кажете си вашето мнение по въпроса, благодаря предварително O:)

ми според мене не е мн нормално но напоследък става доста 4есто явление и това въоб6те не ми харесва за6тото все пак колкото и да оби4ам някои за мен приятелите са над вси4ко и това се надявам да го знаят и те-4е мн държа на тях и 4е предпо4итам тях пред което и да било гадже

Lumidee
06-11-2006, 20:43
Tvoq priqtel v momenta e vluben i zaguben, no spored men sled vreme sam shte osuznae greshkata si! Vie,negovite priqteli, trqbva da go podkrepite i da go razberete v tozi moment, zashtoto na vsichki ni e qsno kakvo e da si s nqkoi ! tyrpenie!

Shantav^dakel
06-11-2006, 22:44
Това поведение е хипер, адски тъпо. Може да е много влюбен, но така да заебава приятелите си не е правилно. И аз имам подобни случаи и после скъсат ли с въпросния/въпросната връщат се с подвити опашки. Просто е жалка картинка, но лично при мен мнението ми вече се е развалило за тях и съм ги заклеймила като неприятели. Един истински приятел не би те игнорирал заради нечия фуста или нечии панталон.

kakyra
06-11-2006, 22:55
От личен опит знам че става почти винаги така дори и да не е първата.. ама поне ся вече знам че квото и да става тва време което си испуснал с приятелите нокои не може да ти го върне.. просто според мен наистина ако не се намери баланс между приятелката и приятелите е най-добре..

06-12-2006, 00:28
много хора за съжаление са така.Щом тя му е "първата" това още повече обяснява нещата.Дано приятелите му сте свестни хора и след време,когато скъсат да сте до него и да продължите да сте му приятели,въпреки че се е държал тъпо.Любовта понякога заслепява хората :smt007

Аз съм на същото мнение. :wink:
И аз. \:D/

yoan4eto
06-12-2006, 08:24
abe i az sum na su6toto mnenie ama...
i az iam edin takuv priqtel det hodi s edna ot mai 2 godini ili pove4e nz ve4e.toi naistina q obi4a nemoje da jivee bez neq ,vse e tujen i az kato go pitam vse ani e vinovna ...nz ma mene mi pisna :smt011 s moq purvi az ne 44e pomnq kak se durjah ama ...vse pak pomnq 4e izlizah i s frendkite si ne samo s nego (osven 4e go vla4en navsqkude s mene)eeeeeeeee 9meseca ne e malko vreme
dai mu malko vreme na onq da se poradva na novata si pridubivka sled vreme 6e se opravi.a kato skusat toi 6e ima da pla4e :smt010 :smt010 :smt010 ema mnou 6e pla4e i posle 6e doide sledva6tata 6e go svali 6e trugnat ama toi ve4e 6e e sviknal i 6e znae 4e vsi4o si ima krai ](*,)

niki7o
06-12-2006, 08:26
А това е тъпо да заебеш приятелите си. Ами ако скъсат то на кого ще разчита пак, на приятелите си.... според мен трябва да се намира някакв баланс м/у приятели и гадже. :P
prava si

yoan4eto
06-12-2006, 09:56
mhm

meri88
06-14-2006, 15:54
vinagi na parvo mqsto sa priqtelite......

alkobalko
06-14-2006, 16:39
Nikoga ne trqbva da se zabravqt priqtelite. Vse pak e logichno da iskash da prekarvash poveche vreme s gadjeto. Prostoto obqsnenie- obiknoven priqtel ne moje da ti dade tova, koeto moje gadjeto, nito moje da te pregurne po sushtiq nachin, oshte po-malko da te celune. Vse pak obache ne biva da zabravqme, che predi "nego", purvo sa bili priqtelite ti.